Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Chomuťák

Odpovědět
TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Tak s Volva připosranej určitě nejsem.Od značky Renault jsem očekával stejně skvělou práci jako v roce 1990,kdy mezi 3-jkové Scanie a Stará Fháčka s našláplejma 380hp vyjel new Magnum-Mack V8 520hp,kabinu jak s leadla a všem spadla brada.Todle je v dnešní konkurenci tragédie,i když to bude za tři roky nejlevnější E6 na trhu tak to nekoupím a to jsem magnumů vlastnil 5ks.
čtv čer 27, 2013 1:51 am

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Mimochodem,Cross Speed jsem několikrát potkal a je to trága i na živo.
čtv čer 27, 2013 1:55 am

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Reknu to jednoduse, je to hnus velebnosti.

Vzdycky jsem mel pro Renault trochu slabost, protoze jsme je driv provozovali. I pres veskery posmesky nekterych, caste zavady (i kdyz ktera znacka je dnes nema) a nedokonalostem hlavne v urovni vybaveni a pohodli, porad se mi Renaulty libily. Premium melo pekny design, v porovnani treba s Azorem krasny tahac a Magnum byl nestarnouci ikona, vyvolavajici rozruch a rozdelujici sofery na dva vyhranene tabory.

To s cim vyjeli dnes... jak to slusne nazvat. No me ten design nijak neoslovil. Na novy Volvo jsem si taky trochu hur na zacatku zvykal, ale nakonec to nevypada spatne. Tohle se v mych ocich nepovedlo a je tim pohrbena jakakoliv originalita Magnuma, tohle s tim nema ani naznakem nic spolecnyho.

Proto bych vystrojil demonstrativni vyjizku vsech majitelu Magnumu pred sidlo Renaultu, za obnovu teto ikony :lol:
Kdysi seděli dva Francouzi na zápraží svého domku, pojídali žabí stehýnka a hojně to zapíjeli vínem. Když už byl jeden dost ovíněn, povídá druhému. "Pojď , uděláme nějakou píčovinu." Druhý odpověděl, "proč ne?" ... a od té doby se vyrábí RENAULT
čtv čer 27, 2013 2:35 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

...hosi, ale tohle nema bejt novy Magnum :!: proto to obvinovat (at je to osklivy jak chce, nebo se to nekomu libi), ze se to nepodoba magnumu je nesmysl :lol:
čtv čer 27, 2013 3:56 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Máš recht, ale nasranosti bývalých majitelů se stejně nevyhnou :wink: Jak říkal Vašek k amnestii něco ve smyslu, že mají všichni horké hlavy a po čase uznají, že jednal správně :lol:
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
čtv čer 27, 2013 4:02 pm

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ja vim, ze to nema byt novy Magnum nebo Premium, ale je to nova rada tahacu, diky ktere se rusi predchozi dva modely a i to snese srovnani. To je neco, jako kdyby Skodovka zrusila konzervativne pojatou Fabii a Octavii a udelala misto toho nejakej futuristicky vyhlizejici paskvil ve stylu korejskyho psa.
Kdysi seděli dva Francouzi na zápraží svého domku, pojídali žabí stehýnka a hojně to zapíjeli vínem. Když už byl jeden dost ovíněn, povídá druhému. "Pojď , uděláme nějakou píčovinu." Druhý odpověděl, "proč ne?" ... a od té doby se vyrábí RENAULT
čtv čer 27, 2013 4:19 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Já to musím vidět živě, bez toho se názor udělat nedá. Volvo mě těžce zklamalo a to sem pdle fotek myslel že nemůže být lepší přístrojovka a jak ji skvěle vymysleli... a pak mi přišlo, že se v něm ani nedá postavit, stát se dá pořádně jen na motoru.... Posez za volantem ale výborný.... Takže co poznáte z fotek? NIC. Už kritika prý nízné přístrojovky mě překvapila - kdo z vás v tom seděl? Pokud "správný posez" znamená, že se sedí na zemí a přístrojovka musí končit v úrovni očí - jak často vídám - tak nééé, těmhle to auto vyhovovat nikdy nebude ale jinak v tom neseděl nikdo z vás. To k čemu jsem skeptický jsou třeba skřínky nad oknem - roletky z poslední verze magnumu zas nahradily výklopné víka nahoru.... Když u toho stojíte, tak je to dost na houby, musíte se nahnout dozadu... no ale jak říkám, uvidím až reálně.
čtv čer 27, 2013 4:55 pm

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nehodnotim vnitrek, jen to, jak na me auto pusobi zvenku. A jistej usudek uz se z toho da udelat. Stejne tak, jako kdyz jsem videl poprve nove Volvo jen na fotkach, sice jsem z toho byl trochu vykuleny, ale docela se mi to zamlouvalo. A kdyz jsem to videl zive, tak jsem si rekl, jo, nakonec je to celkem pekny auto. U Rendla se obavam, ze ani na zivo to nebude zadna velka slava.
Kdysi seděli dva Francouzi na zápraží svého domku, pojídali žabí stehýnka a hojně to zapíjeli vínem. Když už byl jeden dost ovíněn, povídá druhému. "Pojď , uděláme nějakou píčovinu." Druhý odpověděl, "proč ne?" ... a od té doby se vyrábí RENAULT
čtv čer 27, 2013 5:01 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

v roce 1990,kdy mezi 3-jkové Scanie a Stará Fháčka s našláplejma 380hp vyjel new Magnum-Mack V8 520hp
No nevím, ale v roce 1990 FH ještě nebylo a F16 mohlo mít 470hp, do magnuma musely dát motor z tanku, jejich motory měli výkon ještě menší, než konkurence. Nevím jak Scania, ale neměla v té době taky V500? V Mercedesu SK byla taky pětistovka, možná i 530.
BES - běs
čtv čer 27, 2013 5:49 pm

Truckpeter
Příspěvky: 406
Registrován: úte říj 06, 2009 11:59 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Miro neboj elektricka predni roleta je v nabidce porad a i na bocnich oknech muzou byt elektricke rolety. Proste Magnum je jiz minulost, bylo to naprosto jine auto nez vsechny ostatni a ruku na srdce dost kritizovane prave kvuli sve odlisnosti. Nyni je k dispozici nove mozna bohuzel trochu obycejne auto, ale neni o nic horsi nez jina auta. Myslim ze casem az se auta dostanou na cestu v ruznych barevnych kombinacich se vam zas tak hrozny zdat nebude. A jeste drobnost prototyp ktery jezdi v cross speedu je v nekterych castech dost odlisnej od serioveho auta, takze podle toho to auta fakt neposuzujte.
čtv čer 27, 2013 8:21 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Pavel Šebek,sorry ale Mack V8 Titan opravdu neni tank.
Jinak adminu nebo moderátorum,dejte sem hlasovaní jak do Mercedesa,tj.ohodnoťe noveho Renaulta jak ve škole 1 až 5.At je videt kolik lidi nadchnul.Děkuji.
pát čer 28, 2013 12:16 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já bych známku měl...
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát čer 28, 2013 6:38 am

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

4- za design, zbytek hodnotit nemuzu
Kdysi seděli dva Francouzi na zápraží svého domku, pojídali žabí stehýnka a hojně to zapíjeli vínem. Když už byl jeden dost ovíněn, povídá druhému. "Pojď , uděláme nějakou píčovinu." Druhý odpověděl, "proč ne?" ... a od té doby se vyrábí RENAULT
pát čer 28, 2013 11:59 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

TP, sorry ale Renault Mack E9 V8 opravdu v tanku je: http://en.wikipedia.org/wiki/AMX-30
BES - běs
pát čer 28, 2013 5:17 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Těch V8 byla škoda, byly to od pohledu krásné trhače asfaltu :-) Spíš by mě teď zajímalo, zda Volvo uvolní aj nějaký ten 16litr pro Renault a nebo si je bude i nadále křečkovat pro sebe....
pát čer 28, 2013 5:32 pm

Odpovědět

Zpět na „RENAULT“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů