Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Chomuťák

Odpovědět
Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

Mne se to moc nelibi ale sem zvedav jestli bude i interier kancelar se stolkem misto postele..... To bych mozna uvazoval.... Zrovna nedavno sem do sve stare vrany nacpal misto postele ten kancl a je to super :-D.....i kdyz s mojim stylem udrzby stejne do duchodu jine auto potrebovat nebudu....:-D
pon čer 17, 2013 5:12 pm

Bambino

Příspěvek

První fotomontáž kterou vidím.

Obrázek
pon čer 17, 2013 7:37 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já si nemůžu pomoct, ale připadá mi to jako vozidla UNPROFOR, postrádám na novém modelu jakoukoliv přirozenou eleganci.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pon čer 17, 2013 10:24 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Tak Major by tomu klidne mohli říkat,má to k němu vzhledem nejblíž
K interieru,proboha jak tam ten frajer seděl namačkanej a čučel na telku.Ono to snad nemá ani otočnej sedák,natož pak kancl:'(
Jediné čím se to podobá prnímu Magnumu(tede tomu v základu)je ten ohavnej šedivej nelakovane plast.Fuj:'(:'(:'(to.to nemohlo bejt v chromu nebo v barvě?A tu pokakánkovou zelenou zvolenou pro předváděčku radši nebudu komentovat.Ja říká stará Kelišová,JE TO HNUS VELEBNOSTI.
úte čer 18, 2013 2:21 am

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Tak vždycky záleží co si objednáš, divil bych se kdyby nebyl v nabídce i kancl když renault byl ten kdo tohle uspořádání vymyslel a ostatní kopírují... ale co vím, tak otočné sedáky byly neodpružené, tedy bez vzduchu, tenhle sedák u spolujezdce byl podle mě s měchem. Jinak ta barva.... Třeba na sluníčku může vyadat hezky :-) A jinak barva jen v plastu... ono volvo v sérii - černá maska, MB v sérii - celý černý spodek jen v plastu, bez laku... všichni šetří a renautl nebude hrát na premiovou značku....
úte čer 18, 2013 1:18 pm

Uživatelský avatar
grindeer
Příspěvky: 468
Registrován: sob lis 01, 2008 9:02 pm
Bydliště: Okres Hodonín

Příspěvek

Škoda že nezachovali klasické světla a ten plast pod kabinou rovný,alespoň trochu by to připomínalo Magnum :D
úte čer 18, 2013 3:38 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Ony ty nové světla na magnumech beztak moc nesvítily :wink: A když přivřeš oči, toho magnuma v tom vidíš ikdyž to není rovné :-)
úte čer 18, 2013 4:19 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Světla na Magnumech stojí za pytel, ale to nebude problém jejich tvaru, spíš zase šetřili na nepravém místě.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
úte čer 18, 2013 6:11 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Tak v serii dopravce ať šetří a má bez laku šedou myš celé auto ale Renaut truck dal ten hnus na předváděčku.Holt zajímavá auta už byla a ja přeji šedé myšce hodně šťesti do života a může mě to bejt jedno bo bych to stejně nekoupil.Ať žije šedá Unijni doba.
úte čer 18, 2013 8:28 pm

Vegáč

Příspěvek

Tohle je tak akorát přerostlej Premium,nic víc :lol:
úte čer 18, 2013 9:42 pm

Truckpeter
Příspěvky: 406
Registrován: úte říj 06, 2009 11:59 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Otocna sedacka je v nabidce stale i stolek bude za priplatek v nabidce. Barvu porad dokola nereste objenat si to muzete v barve jaka se vam bude libit. Ono v realu ta barva tak hrozne nevypadala ikdyz i ja bych to auto radeji vydel treba v cervene metalize.
Vegac a muzes mi rici ktera jina znacka dnes prodava naprosto dve odlisna auta jako byl magnum a premium? kdyz tohle je podle tebe jen nafoukle premium,protoze jsem si ty auta mel moznost dost dukladne prolezt a muzu te ujistit ze to co jsi napsal je naprosta blbost.
úte čer 18, 2013 9:53 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Musim se Vegáče zastat,buď je to přererostlé Premko a mebo New Major.Značka co má dva odlišné modely ke zřeba MB Actros a Axor ,teď verze pro autobusáky Econik.:-D
stř čer 19, 2013 12:44 am

Vegáč

Příspěvek

Truckpeter: Já neměl možnost ho vidět zevnitř,ale zvenku je to tak,jak říkám :twisted: ...To je jak,když budeš tvrdit,že Actros se střední boudou je uplně jinej jak MEGASPACE,je to jiný,ale pořád je to ACTROS :wink: Ale jak říkáš,dnes už asi nikdo nevyrábí dva různé trucky...
stř čer 19, 2013 8:53 am

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Příspěvek

Jestli by neudělali líp, kdyby FH bylo ten nový model Volva, a "Premium"a "Magnum" by bylo starší FH. Něco ve stylu Audi A4-Seat Exeo. Plácli by tam kosočtverec, nějaký vzpomínkový žebřík na bok kabiny, kdyby se chtěl někdo dobrovolně zašpinit a hotovo. 8) Ušetřili by za vývoj a beztak by to bylo lepší auto, než tento hybrid.
pát čer 21, 2013 5:31 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Tak tohle už je fakt gool, nikdo to auto ještě neviděl, natož aby v něm seděl a už je to hybrid a bůhví co a korunováno nápadem raděj dát na už dnes pokulhávající FH znak Renaultu. Já osobně doufám, že alternativa za magnuma bude mít všechny výhody. No už to není tak specifické auto jako drříve aůe dřív všichni kritizovali nástup ze zadu a najednou zas kritika... R šel cestou unifikace, co jim vyčíst? Že okno bude pasovat na všechy typy? V dnešní době se nakupují auta podle tabulek, co nejmenší náklady, na individualitu místo není. Náhrada za Magnum tu je . Plochá podlaha, mnoho prostoru. A náhrada za Premium je rozhodně o třídu výše než Premium, tak proč kritizovat?
pát čer 21, 2013 7:14 pm

Odpovědět

Zpět na „RENAULT“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů