Stránka 1 z 1

Magnum automatická převodovka

Napsal: úte led 21, 2014 6:50 pm
od vrky
Chlapci a děvčata neměl jste někdo rozdělanou automatickou převodovkau na magnumu 460 euro5? Koumáci ji měly rozebranou a utrhli si kabelovou propojku mezi převodovkou a horním deklem s elektroventilama. Propojka má označení Wabco 446 240 123 4 (B) měl by v tom být motor a převodovka volvo. Zítra se jdu na to podívat jestlis tím půjde něco udělat.

Napsal: úte led 21, 2014 9:17 pm
od truckservis24
No a co by jsi potřeboval?Jeden dekl mám,ale nevím,jestli je ten propoj na něm,nebo na převodovce.Zjistím zítra a dám vědět.

Napsal: úte led 21, 2014 10:14 pm
od vrky
Propojka je připájená na převodovce na pevno a na druhém konci je konektor který se připojuje do toho deklu. Jenom chci zjistit jestli jde koupit ta propojka jako náhradní díl, když se mi to zítra nepovede.

Napsal: stř led 22, 2014 7:23 pm
od vrky
Tak chlapci při blbnutí kolem převodovky zku... plochý vodič který jde od horního deklu kde jsou napájecí konektory, elektroventily a přívod vzduchu. Při rozpůlení převodovky došlo záhadně ke zmáčknutí jednoho čidla takže pásek odpájeli a při novém pájení si ho proletovali a začalo to házet chybu převodovky. EL Mecanico dodal náhradní konektor a vícežilový kabel. Původce závady naletoval kabel na konektor a já jsem dnes ležel na motoru a letoval k převodovce. Zatím to chybu nehlásí jako jim před tím, ale motor neběžel protože jsme tam měly horní dekl jen tak položený a chycený dvěma šrouby. To je originální propojka. Obrázek Obrázek