Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Chomuťák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Tak to s vámi nesouhlasím. Proč by pět let starý auto nemohlo mít výbavu? A spolehlivost midlumu taky není zrovna silná stránka.
Jasně že to je auto na rozvážku, ale ten můj kamarád s tím jezdí německo a celej tejden v tom bydlí! A taková firma není zdaleka jediná :? Prostě EuroCargo a TGL jsou auta o něčem jiném. A ty motory dci jsou strašný.
BES - běs
stř bře 18, 2009 10:01 pm

Alešák
Příspěvky: 2402
Registrován: stř lis 12, 2008 8:03 pm
Bydliště: Milovice

Příspěvek

unás stim kluci jsou třeba 12dní venku.Toje katastrofa. Dotoho bych nešel.Ale jinak jeto docela pěkné vozítko...
stř bře 18, 2009 10:08 pm

Uživatelský avatar
trucker14
Příspěvky: 149
Registrován: pon bře 09, 2009 10:26 pm
Bydliště: rtyně nad bílinou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

hlavne je prostornejsi nez AVIA a je to takova ta kabina jako z velkyho trucku, kdy ma luzko za sedackama...sedacky jenom 2 oproti avii a nissanu cimz uprostred vznika prostor a kabina tak vypada jako prenesena z velkyho auta, bit je na miru ke zbytku auta...
S Avií kamoliv kdykoliv....:) Avia A80 (FOREVER)
čtv bře 19, 2009 6:24 pm

w50l
Příspěvky: 211
Registrován: úte črc 17, 2007 6:23 pm
Bydliště: Stát Kopytov

Příspěvek

Tak jsem s tím včera zůstal viset. Praskla mi hadice od kompresoru k jímce.
IFA W50L
sob bře 28, 2009 12:56 pm

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Intercool: Fakt záleží jak to kdo koupí. Midluma můžeš koupit v základu absolutně bez ničeho a nebo v plný palbě srovnatelný se všemi ostatními. (snad jen ledničku tam neumí dát z fabriky, to je velký minus).
Co se týče prostornosti, tak šírka kabiny standartní s ostatními ve třídě, postel oproti tgl i cargu užší, páč kabina je kratší na délku, což je škoda, ale jinak žít se v tom dá bez problému. Já jsem měl ještě k tomu spacák pony s prořízlou kabinou, takže ses tam mohl krásně postavit, ve spacáku je obrovskej úložnej prostor a druhá postel.
Měli jsme i starej model ve 180k dci a nemůžu si stěžovat.
Co se týče spolehlivosti, je to trošičku horší v ostatních komponentech, ale motor držel jak židovská víra a měl nalítáno 600 tis., když šel do prodeje.

U toho novýho co máme 12.220, tak motor je naprosto špičkovej, na to, že to je čtyřválec, tak dobrý letadlo a tahá jak bejk a hlavně vůbec nežere. Častější problémy bývají jen u systému močoviny, jinak to celkem jde.

TGL se mi moc líbí i spolehlivost prej fajn. Cargo je taky celkem pěkný, ale s tou spolehlivostí by si u něj moc jistej nebyl.
úte dub 21, 2009 6:45 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Horny, tak spolehlivost starého carga v šestiválci super, ale jak jsou na tom ty nový, nevím. Každopádně Renaulty mám ze všech náklaďáků rád nejmíň a píšu jen co mi vyprávěl ten kamarád. Věřím, že spousta lidí je stím spokojená. Ale čtyřválec v náklaďáku? (to se netýká samozřejmě jen renaultu) Já ho nemusím ani v osobáku....
BES - běs
úte dub 21, 2009 6:54 pm

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak jasný, šstivál, to je symfonie...ale zrovna u 12t je ten čtyřválec výhodnější. Lehčí, výkon i krouťák zrovna u tý 220 dostatečně vysokej, perfektní spotřeba dlouhodobě 16 L, to se ti u šestiválce pod 20 povede asi jen stěží. Takže tak.

Jinak potkal jsem kolegu, měl Midluma, takovej ten mezityp, nová maska, ale euro 3 dci a starej interiér. To auto mělo najeto 300 tis, a bylo 3 roky starý... Když jsem zjistil, že je takhle mladý a má jen 300, tak jsem se zhrozil. To auto vypadalo jak zevnitř tak zvenku, jak kdyby mělo min. milion, skládačka páč to leželo několikrát ve škarpě...no hrůza.

Když si vzpomenu, jak vyfešákovanýho jsme prodávali toho starýho po 5,5 letech a 600 tis. km..... takže i spolehlivost a útulnost auta je o tom, jak se o něj řidiči staraj.
úte dub 21, 2009 7:19 pm

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Intercool:

Kdyby se mi podařilo vzít našeho Midluma na kamionshow, tak můžeš juknout dovnitř, že od těch starech modelů udělali frantíci docela pokrok.
stř dub 22, 2009 10:45 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Vypadá to vevnitř jako new premium?
BES - běs
stř dub 22, 2009 7:29 pm

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jj, je to v podobnym stylu jako premium, ale ne uplně stejný. Na pohled je ten interiér příjemnej, přístrojovka s budíkama taky fajn, akorát mi tam chybí opěrka na ruce na sedačce jako má třeba mercedes nebo man. Máme tam tu nejdražší sedačku co má 3 nafukovací bederní opěry, ale opěrky na ruce na to nedělaj.
stř dub 22, 2009 8:43 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Jj, tak to asi vím, s premiem jsem se svezl a taky tam opěrky nebyly :x
Zkrátka to shrnu. Podle mě na Renaultech, kromě hezkého vzhledu není nic lepšího, než na ostatních autech. Ale chápu, že každej má rád to svoje. Já budu tvrdit Volvo, ať budu jezdit s čímkoliv, ale ty malý Volva asi taky nic moc, protože je to taky takovej midlum...
BES - běs
stř dub 22, 2009 8:57 pm

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No popravdě jsem věrnej značce, kterou kupujeme od začátku. Ale pravdou je, že když jsem si kupoval konečně svoje auto, tak jsem chtěl TGL. Ale nakonec mě doma ukecali, abych zůstal u našeho prodejce, protože pro nás vždycky udělal maximum při jakýmkoliv problému. Renault obecně nepatří k úplné špičce, ale pořád si myslím, že je lepší než Iveco.
stř dub 22, 2009 9:15 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Jo tak to se ti ani nedivím. Já jakožto vždycky zaměstnanec bych dal přednost Ivecu před Renaultem, protože je my sympatyčtější a myslím, že i pro řidiče lepší. Ale nemůžu srovnávat, protože jsem jezdil jenom s tahačema a s Midlumem mám jen jednu jízdu po čr a s Cargem o něco málo víc.
BES - běs
stř dub 22, 2009 9:28 pm

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Každej má sympatie k něčemu jinýmu, takže je to jedno. Když jsem byl malej, tak měl dědouš ještě jako zaměstnanec cargo 15.270 a to auto jsem tehdy zřal. Šestivál, odklepávačka, prostě bomba.
Jak se říká někdo má rád holky a druhej zas vdolky. Já můžu oboje :lol:
stř dub 22, 2009 9:34 pm

Uživatelský avatar
trucker14
Příspěvky: 149
Registrován: pon bře 09, 2009 10:26 pm
Bydliště: rtyně nad bílinou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

midlumy sou dobry auta...oproti avii je tady viditelnej rozdil v interieru
S Avií kamoliv kdykoliv....:) Avia A80 (FOREVER)
sob dub 25, 2009 10:24 pm

Odpovědět

Zpět na „RENAULT“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů