Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Odpovědět
Uživatelský avatar
toskany
Příspěvky: 6
Registrován: ned úno 14, 2010 2:14 pm
Bydliště: Přelouč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pánové nevým vo co vám jde ale KAMIONSHOW byla a bude jen jedna a to na letišti a je velký svinstvo když nekdo zneužívá značky ve svuj prospěch.A ať je za tím co koli je to prostě hnus.Jak by se vám ostatním líbylo kdyby nekdo jinej zneužil Vaše jméno ve svuj prospěch?Ano setkání kamioňáku je neco nopopsatelnýho nejsem řidič opravdovýho trucku mám jen svojí visněnou LÍZU jako RC model a toužil jsem ji tam předvést konečně ve své plné kráse,ale jak koli je moje tužba silná nikdy by jsem nezneužil nečí jméno jen abych se zviditelnil.S pozdravem Váš obdivovatel OPRAVDOVÝCH TRUCKERŮ Láďa
pát bře 08, 2013 4:42 am

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ještě jednou a po lopatě. myslím,že to napíšu za více lidí. nám je název zcela a úplně u vejfuku, my tam jedem za lidma. a pokud vám pane Bumbálek dopadne to jednání se sponzorem fajn. třeba se zajedu podívat,ale pro mě je tenhle termín jasnej,stejně jako ti co tam jedou. a může to bejt u plesnivý chatrče a je mě to šumák.
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pát bře 08, 2013 5:49 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

a je vubec název kamionshow registrovaná značka??? když už se to tím někdo ohání? není to uplně fuck kdo to dělá , nebo chce udělat??? nejde spíš o to se sejít a pokecat s lidma co se rok člověk nevidí,,,, :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát bře 08, 2013 7:58 am

RESL TRANSPORT

Příspěvek

Zdavím všechny..

Nebudu hodnotit vztah mezi panem Machalou a panem Fejglem to je asi jejich věc..

Z mého pohledu je úplně jedno jak se celá akce jmenuje, já pojedu a přivezu klidně 30 kár proto abych tuto akci podpořil a při tom se potkal s lidmi které znám a které chci poznat.... at už se to jmenuje sraz blbců co se stale drží v té dopravě :-) a dlé mého názoru vám popřeji mnoho úspěchů udělat jakoukoli show na letišti ale sorry vím že na MÉ FIRMĚ TO URČITĚ NESTOJÍ ale já tam nebudu.....

Jsem mile rád že účast a podporu david obdržel od uživatelů, které jsou dlouho členy TF a vím že na akci pojedou za Davidem....

když vím co stálo úsilí aby se vše podařilo k tomu stavu jaký je tak jsem vděčný za ten starý pivovar z 2. světové války. A k tomu abych pokecal s lidmi které chci na této akci vidět mi stačí třeba areál JZD :-) .... Ale někteří potřebují nóbl areál tak nechť ho mají!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naposledy upravil(a) RESL TRANSPORT dne pát bře 08, 2013 8:58 am, celkem upraveno 1 x.
pát bře 08, 2013 8:34 am

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

toskany, Bum bajz, četli jste tuhle debatu do začátku??
Asi ne, protože byste jinak nemohli napsat takový nesmysl, že se někdo snaží záměrně využít "značku" KAMIONSHOW pro svůj prospěch a k vlastnímu zviditelnění.

Neříkám, že jsem nějaký druidský myslitel, ale určitě nejsem daleko od pravdy, že uspořádat podobnou akci je jen a jen o práci a starostech, o nemalých finančních nákladech, s nejistým výsledkem. Nemyslím si, že by do toho kdokoli šel jen proto, aby se jak píšete zviditelnil.
Dle mého názoru, tak jak jsem to pochopil z předešlé debaty, nejde o nic jiného, než že mnoho lidí volalo po skvělé sešlosti, jakou kamionshow vždycky byla a proto byli všichni velmi zklamaní z rozhodnutí pana Machaly tuto akci v letošním roce vynechat.
A jestli se někdo rozhodl o uskutečnění této akce, byť v jiných prostorách a za jiných, skromějších podmínek, beru to tak, že byl stejného názoru jako většina diskutujících a že se jim přinejmenším snažil vyhovět a nikoliv se tím zviditelnit, nebo se jinak na tom zvýhodňovat.
A myslím že nejsem jediný, který za uspořádání této akce děkuje, ať ji pořádá kdokoliv ;)
pát bře 08, 2013 8:44 am

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Jestli má pan Machala problem s Davidem, tak ať to řeší pan Machala s Davidem. Nevim proč by tady měl nějaký nesmysly vykřikovat nějakej vlezdoprdelka. Mimochodem KAMIONSHOW a Kamion Show je rozdíl...
pát bře 08, 2013 11:53 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

ještě bych něco "malýho" dodal-tady se někdo ohání panem Machalou :roll: p. Machala má moje vysoké uznání za svoje aktivity ať už v Kamionshow, tak i tím , že udržuje svoji sbírku vozů liaz :thumbud: jaký je podnikatel-šéf-nadřízený nevím, ale co víme všichni, tak situace v dopravě, jako takový se nedá popsat slušnými slovy a proto se nedivím, že jako každý hospodář, i p. Machala určitě hledá cestu jak uspořit-tak to prostě je .....
Ať už se akce jmenuje jakkoliv třeba profisraz nebo Brummi show či žumpošou-páč mnozí z nás tam mají blízko :D :D :D takže neplivejme po sobě , nenadávejme si to přirozenin, tak jak to perfektně umíme po CB , ale buďme rádi za lidi, kteří se do takovéto akce pustí a mají tu kuráž a trpělivost a nervy něco takovýho vůbec dělat....pokud se někdo považuje za honoraci, ať si klidně udělá sraz i v alkronu, většině z nás určitě postačí pivovar, či JZD, a mimochodem pokud pivovar je opravdu tak rozpadlý, jak někteří píší tak je v tom i symbolika s dopravou - ta chátrá taky a ještě rychleji :wink:

-------------------------------

a myslím si , že pokud p. Machala má nějaké výhrady, jistě by je zde i zveřejnil --ale sem by nějaký hádky patřit neměli
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát bře 08, 2013 12:58 pm

Uživatelský avatar
Bum bajz
Příspěvky: 75
Registrován: úte úno 26, 2008 10:14 am
Bydliště: Radlo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jen znova a opakovaně scházejte se kde chcete nám je to jedno . Jen nám vadí ,že je pod hlavičkou Kamionshow nic víc . At si Fejgl dělá srazy každý měsíc nikdo mu to nebere , ale kamionshow založil a vzdy 100% financovala firma Machala . o nic jineho nikomu nejde. a p. Machala sem žádný příspěvky psát nebude je to velmi zaneprázdněný člověk , který na to nemá čas . Zaprvé jsem píšu z jeho vědomím . příští týden je jednání z p.Feiglem na které se moc těším . za druhý uši hnedý nemám z důvodu ,že to nemám zapotřebí . Já s Romanem jsme oslovili p.Feigla zda by nepomohl z organizaci tak je to i mé dítě ( Kamionshow) a nedělám si naroky na jeho vlastnictví to je pouze p.Machaly a za třetí proč nemám hnědé uši je to ,že p.Machala je můj švagr . Nemám důvod míti hlavu ve švagrově řiti.
www.JHBstudio.cz Xena co je víc ??!!!
pát bře 08, 2013 2:27 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

nechápu...skutečně, proč si vaše interní záležitosti taháte sem. asi vám nedošlo proč na kamionshow jezdili lidi a co je tam táhlo doopravdy. sakra byl sem tam dost abych pochopil o čem to je a co mě nejvíce vadí, je ta reakce že se scházíme pod Vaší hlavičkou. něco tak krátkozrakýho sem ještě nečetl a že čtu hodně. Pro koho to pak chcete pořádat Vy, to mě jako tedy není jasný. Proč jste do toho nešli jako vždy ? co takhle začít tímto když už chci něco psát ? Proč hned ve stylu ty ty ty a bu bu bu ?
Vždy jsem zastáncem rozumný dohody ve vší slušnosti,ale koukám,že tady už se jedna strana rozhodla. No uvidíme jak se to bude vyvíjet dál..
8)

a jak psal Mili, klidně to david může pojmenovat jako Camion show a světě div se lidi to budou říkat furt stejně :D
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pát bře 08, 2013 2:40 pm

Uživatelský avatar
Bum bajz
Příspěvky: 75
Registrován: úte úno 26, 2008 10:14 am
Bydliště: Radlo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To by bylo super kdyby si to takto přejmenoval byl by klid přestal k tomu používat stranky Kamionshow v poho nikdo mu nebere jeho snahu a organizaci jine akce . Srazu truckeru jeho volba at si to da pod jiny název a bude klid . Kamionshow letos na letišti nebude vše 100 % sponzoroval Roman Machala a oznámil že letos nebude pouze letos ta akce nebyla zrušena jedinym organizatorem Machalou ,ale pouze pozastaven tento ročník . Pokud si pan Feigl který není organizátorem ale pouze byl pozván ke spolupráci chce udělat svou akci nikdo mu nebrání v poho ,ale ne pod značkou Kamionshow . nechapu co je na tom k nepochopení a to už jsem si byl umýt ty hnedé uši . Už reagovat nebudu příští týden je sezení a tam se to vyřeší . Jen jsem oznámil, že tato akce není Kamionshow tak jak bylo a zas bude pouze na letišti . toto je akce Feigla a nema z Kamionshow nic společného .
www.JHBstudio.cz Xena co je víc ??!!!
pát bře 08, 2013 3:36 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

si oznamuj co chceš, spousta lidí si ten termín blokuje rok dopředu. už sem to snad popsal dost jasně o čem ta akce pro nás je a nebyl sem jedinej.. pro tvoje info,byl sem tam pravidelně každej rok a david má jistě na chodu celé akce svoje zásluhy. to je asi tak vše.

mimochodem máš pocit, že když tu budete někomu vyhrožovat s takovou pro nás banalitou,že má smysl na tom letišti další ročník spouštět. víš vůbec kolik lidí tak jezdí odsud a kolik se jich o tom baví mimo tohle forum.

jak psal uživatel Resl, my se klidně sejdem v posledním zaplivaným JZD, ale budeme tam protože chceme a je nám jedno jak se to bude jmenovat.

teoreticky můžete mít název jaký chcete,ale bez učasti lidí a aut do toho pan Machala nepůjde. to by musel být blázen,což není. tak ještě chvíli tady opruzuj s těma kravinama.
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pát bře 08, 2013 3:45 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Debata o hovně.
Pochybuji, že pan Machala ví o tom, co se na těchto stránkách probírá.
Jenom někdo s hodně malým přehledem by si mohl myslet, že vše doposud stoprocentně sponzoroval pan Machala.
Ostatně, stačí se podívat na plakát loňského roku nebo na stránky kamionshow.cz, kde lze sponzory loňské akce zjistit. A zneužívání stránky kamionshow.cz? Doposud je na nich jako kontakt uveden pan David Fejgl, tak proč ho napadat ze zneužití?
Pan Machala to možná celé dával dohromady, ale určitě tohle nikdy nedělal sám. Přestaňte mu touhle žabomyší válkou dělat ostudu a kazit jinak vesměs výborný dojem z předešlých a doufám i budoucích ročníků. Je to debata opravdu o ničem a ničemu ani neprospívá.
Všem, kteří se na srazech podíleli, patří náš dík a uznání. Tyto akce mají vždy oproti megalomanským srazům typu Hradec Králové rodinnou atmosféru, a proto se všichni na ně rádi vracíme.
Neznám pana Machalu osobně, ale nevěřím, že by někomu, kdo se pustil do takové akce jakou kamionshow je a byla, šlo o vytvoření nebo zneužití nějaké značky. Určitě mu vždy šlo o to samé, jako nám všem, o příjemně prožitý víkend s kamarády od volantu.
Takže těšme se na další setkání a nekažme si to debatováním o něčem tak přízemním, jako jsou osobní útoky a hádky o nepodstatných věcech, o kterých tato setkání nikdy nebyla a nebudou.
pát bře 08, 2013 5:01 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

přesně tak ---pro mě to dycky bude kamionŠOU jako ve zlíně truckSRAZ tečka, konec konců je to pár písmen :D :D :D a kvúli písmenkám nikdo nikam nejezdí
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát bře 08, 2013 5:51 pm

Uživatelský avatar
michi84
Příspěvky: 465
Registrován: ned dub 06, 2008 10:09 am
Bydliště: Stará Boleslav

Bum bajz

Příspěvek

Děkujeme, že jsi nám to objasnil a myslím, že můžeš klidně jít. Ápropos, první tvoje cesta by měla vést do agentury, co učí PR....Svým přístupem a formulací (ne obsahem sdělení, jež neustále opakuješ) jsi mi absolutně znechutil vše okolo fa.Machala (jak jsi psal za celé osazenstvo)

Za mě...na vaši příští akci pravděpodobně nepřijedu :roll:
Scania Touring 2016
Volvo FH500
Volvo FH460
Scania Topline R420
Renault Premium 420 DCi
MB Atego
Praga V3S 2003
pát bře 08, 2013 7:19 pm

RESL TRANSPORT

Příspěvek

Ja si myslim ze toto jiz nema smysl komentovat !
pát bře 08, 2013 7:20 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů