Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ondra Svijany
Příspěvky: 162
Registrován: čtv pro 11, 2008 7:16 pm
Bydliště: Svijany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

bum bajz:jak tu už psal Martin 440,, a je vubec název kamionshow registrovaná značka???,,myslím že tu čeká na odpověď víc lidí. A jak tu píší i jiní většina jede kvůli pokecaní
MAN TGS 26.480 6x2 , SPITZER SILO
pát bře 08, 2013 8:32 pm

petrW.
Příspěvky: 1457
Registrován: ned pro 28, 2008 12:48 pm
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Smutný. Osobně chci přijet kvůli lidem a je mi úplně jedno jestli přijedu velkým autem, nebo osobákem, jedno jestli na letiště nebo do pivovaru, jedno jestli se to jmenuje kamion show nebo jinak. Jestli to byla dřív akce fa. Machala nevím, jestli to bude teď akce Davida, Resla, Petra, Pavla, Martina je taky celkem fuk. Jde mi o to že se sešli lidi, jež jsou ochotni zorganizovat sraz i přes počáteční potíže. Tam rád pojedu.
pát bře 08, 2013 9:29 pm

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

TVL Bumbajz, ty jsi osel! Pana Machalu neznám osobně, ale na Kamionshow jsem byl jen díky Davidovi, bo jinak, než tady na TF bych se o takové akci ani nedozvěděl. Ať už se to jmenuje jak chce a je to kdekoli, já kašlu na nějaký sponzoring p. Machaly. Jde mi o to, abych se potkal se spoustou lidí, se kterýma si rozumím a strašně rád se s nima uvidím. Nevím, proč řešíš takovou kravinu... Pokud bys to trošku sledoval, tak bys zjistil, že Kamion show byla odpískaná, ale díky zájmu lidí, co se chtějí potkat, protože si mají co říct a těší se na setkání v tuto dobu a jejich tlaku se zajistilo, že se setkáme a za to všem, co to domluvili moc děkuji! Moc se na vás těším a doufám, že vás uvidím co nejvíc! Chtěl bych vidět oficiálně názor p. Machaly. Ale pokud je to jak píšeš a je to jeho názor, ujišťuji Tě, že tímto přišel o spoustu lidí, co na tuto akci jezdili a mě jsi tímto taktéž odradil. Ať to bude kdekoli a s jakýmkoli názvem, nepojedu za P. Machalou, pojedu za Davidem a další spoustou lidí, které jsem poznal tady na TF a na cestách za volantem. Myslím, že jsi to malinko dosral....... Možná Ti za to švagr v budoucnu poděkuje...
Obrázek
sob bře 09, 2013 11:49 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Naprosto nechápu smysl toho celého - proč by se vůbec měla firma Machala distancovat od akce, jen proto, že ji nesponzoruje a nepořádá - tím spíš, jestli jde opravdu jen o vynechání ročníku??? Pokud je důvodem pouze nějaká uražená ješitnost, tak jsem o Machalovcích měla lepší mínění a musím si ho poopravit. Navíc každé přerušení kontinuity zavedené, pravidelně pořádané akce, věci vždycky uškodí a způsobí odliv účastníků, veřejnosti i firem. Takže je-li pravda, že chtějí Kamionshow v budoucnu opět pořádat, negativně se na ní odrazí i případné letošní zmizení názvu akce z povědomí lidí.
Skoro mi připadá, jakoby ti "mluvčí", kteří se tu vyjádřili údajně za firmu Machala, měli spíš v úmyslu tuto firmu poškodit v očích všech, kteří ty hloupé a urážlivé invektivy čtou, protože za takový projev se nelze než stydět. Není to žádné korektní vyjádření k situaci jménem firmy, jen primitivní útok. Škoda, vrhá to špatné světlo nejen na dotyčnou firmu, ale bohužel i na oblíbenou akci. :?
ned bře 10, 2013 1:32 pm

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Pán chce asi za rok vyhrát nejhezčí truck, sprint i jízdu zručnosti. Že bude první z jednoho, na to se historie neptá :D
ned bře 10, 2013 3:58 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tomu se říká totální marketingové selhání....
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned bře 10, 2013 4:34 pm

RESL TRANSPORT

Příspěvek

:-) Marketingové selhání neboli krátkozrakost :-)))))
ned bře 10, 2013 8:53 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

TRUCK MAY DAY

Příspěvek

Vážení přátelé a příznivci trucků!
Od ledna letošního roku se snažíme zachovat tradici Kamion Show, na které jsme se posledních pět let organizátorsky podíleli. I díky Vaší iniciativě se nám podařilo rozšířit náš organizační tandem Hubáčková-Fejgl o další posilu, velice agilní a schopnou: Tomáše Resla. S ním se tedy pouštíme do tvrdé práce a připravujeme pro Vás sice skromnější, ale snad i tak zajímavou akci a to v areálu libereckého pivovaru Konrad.
Bohužel jsme ve sporu s týmem Romana Machaly o název akce "Kamion Show". Nicméně i staré rčení tvrdí, že "Vše zlé je k něčemu dobré". Souhlasíme a i díky tomu jsme přišli na myšlenku nového jména naší akce: Truck May Day.
Nevoláme "may day", ikdyž situace v autodopravě k tomu někdy vyzývá:-). Ani se nikam se neřítíme. Ale připravíme pro Vás zajímavý "truckový květnový den"! Pro řidiče i jejich trucky, pro jejich přátele a rodiny, pro příznivce kamionů. Těšíme se na Vás, 10.-12.května v pivovaru Konrad.

David Fejgl
Jana Hubáčková
+ neméně důležitá nová posila: Tomáš Resl

Facebook: http://www.facebook.com/pages/Truck-May ... 4797058666

Obrázek
pon bře 11, 2013 10:17 pm

Uživatelský avatar
CErin
Příspěvky: 760
Registrován: pon lis 03, 2008 7:44 pm

Příspěvek

Děkujeme :wink:
pon bře 11, 2013 11:49 pm

Uživatelský avatar
Icewinter
Příspěvky: 1114
Registrován: stř říj 07, 2009 11:37 am
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Příspěvek

at me klidne zavrou ale slovo kamionshow je obecnej nazev jakyhokoliv vetsiho srazu nakladaku pro verejnost.. tak jako ja jedu na rally do zlina a nenadavaj tam pribrami ze u nich maj taky rally, avsak ne tak slavny a uspesny jako na morave a ze se tim jen zviditelnujou.. za gramatiku se omlouvam, joo a teoreticky kdyby byl termin volnej u kapely, sezenu Arakain ( zadarmo ne samozrejmne) jako muzikuu :)
pon bře 11, 2013 11:58 pm

Uživatelský avatar
michi84
Příspěvky: 465
Registrován: ned dub 06, 2008 10:09 am
Bydliště: Stará Boleslav

Truck May Day 2013

Příspěvek

Takový krásný název, musím vám ho pochválit :lol: Tak já vám všem přeji, ať se vám akce povede dobře naplánovat, zažíváte co nejméně potíží a stresových situací a ať se sejde co nejvíce starých dobrých kamarádů od trucků a přibude spousta nových! Přeji nám všem ať se tam sejdeme ve zdraví a plné síle staré party Kamionshow.

Le Roi est mort, vive le Roi!
(KRÁL JE MRTEV, AŤ ŽIJE KRÁL)
Scania Touring 2016
Volvo FH500
Volvo FH460
Scania Topline R420
Renault Premium 420 DCi
MB Atego
Praga V3S 2003
úte bře 12, 2013 12:00 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

bumbajz: vše už bylo asi napsáno, ale rád bych to podpořil, zejména michiho věty
Svým přístupem a formulací (ne obsahem sdělení, jež neustále opakuješ) jsi mi absolutně znechutil vše okolo fa.Machala (jak jsi psal za celé osazenstvo)
a příští ročník čehokoliv nepocházejícího od toho zlořáda, nafoukance a ješity, který krade cizí názvy aby se zviditelnil p. Fejgla (zajímavý, kolikrát si jeho jméno dokázal zkomolit) bude rovněž beze mě.

Víš, jenom bohatý sponzor lidi nepřitáhne, na to je potřeba mít i zdravý rozum, srdce a respekt ostatních. 8)
úte bře 12, 2013 8:27 am

Masi
Příspěvky: 1281
Registrován: pát črc 16, 2010 9:08 pm
Bydliště: Svinčany

Příspěvek

BOMBÁÁÁÁÁÁ :D tak teď jen popřát, aby se vše vydařilo a sešlo se co nejvíce příznivců kamoinů!!!!
hanácké borec
úte bře 12, 2013 9:07 am

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

....
Naposledy upravil(a) Mamlas dne čtv bře 14, 2013 9:58 pm, celkem upraveno 1 x.
úte bře 12, 2013 3:51 pm

Masi
Příspěvky: 1281
Registrován: pát črc 16, 2010 9:08 pm
Bydliště: Svinčany

Mamlas

Příspěvek

pěkná pozvánka :clap: :clap: :clap:
hanácké borec
úte bře 12, 2013 5:05 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů