Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Odpovědět
david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Truck May Day 2013 (ex Kamion Show)

Příspěvek

Autodoprava Machala upouští od organizace akce Kamion Show

Posledních 5 let se na letišti u Mnichova Hradiště konala akce Kamion Show, setkání příznivců a řidičů trucků. Zvláště pro fanoušky české značky Liaz, které se vyráběly a vyvíjely právě i v Mnichově Hradišti, byla tato akce zajímavá dvojnásob, jelikož hlavní organizátor a sponzor akce Romana Machala návštěvníkům vždy přivezl zajímavé závodní speciály, veterány a prototypy Liaz. Ale Kamion Show nepatřila samozřejmě jen jedné značce, například na loňský ročník dorazilo 185 tahačů, dodávek a historických vozů všech značek z celé ČR.

Je obecně známé, že podnikání v autodopravě nepatří v posledních letech mezi nejvýdělečnější činnosti. Bylo tedy rozhodnuto, že bohužel není v silách Autodopravy Machala zajistit finančně další ročník akce Kamion Show. Ačkoliv tuto akci organizovali v drtivé většině nadšenci bez nároků na odměnu, pouze za "stravu a nocleh", i tak náklady na uskutečnění akce byly vždy za celou pětiletou historii vyšší, než výnosy například ze vstupného či z příspěvků partnerských firem, které se podílely na akci často i organizačně. Druhým a neméně důležitým problémem je i nutnost posílení našeho organizačního týmu o klíčové zodpovědné osoby ve vedení akce. Což se prozatím nepodařilo. V dosavadním týmu sice jde akci Kamion Show uspořádat, ale aby byla akce uspořádána kvalitně a návštěvníci byli spokojení, stojí nás to velkou spoustu nervů a energie.

V příštích dnech a týdnech tedy budeme rozhodovat, zda Kamion Show 2013 bude, zda bude pokračovat ve stejném stylu i bez hlavního sponzora (či s jiným hlavním sponzorem), nebo zda bude ročník 2013 zrušen. Zvažovanou možností je uskutečnění akce v komornější podobě, ale i to je velmi závislé na získání dostatečného množství sponzorů.

V případě, že byste věděli o někom, kdo by se do realizace Kamion Show chtěl pustit s námi (ať finančně, tak organizačně), kontaktujte nás.

Je nám líto, že fanoušky, které jsme za 5 let trvání Kamion Show nasbírali, tímto nejspíše zarmoutíme. Ještě nehážeme flintu do žita, aktivně řešíme co dál, hledáme sponzory a vymýšlíme i zmíněnou komornější variantu. V tuto chvíli ale nejsme schopni Vám, našim fanouškům, účastníkům a nadšencům, potvrdit žádný termín konání akce Kamion Show 2013. Držte nám palce, jakmile budeme mít dobré zprávy, určitě je najdete na webu, facebooku či na truck-forum.cz.

Za organizátory
David Fejgl & Jana Hubáčková
15.1 .2013
Naposledy upravil(a) david dne pon dub 08, 2013 5:52 pm, celkem upraveno 3 x.
úte led 15, 2013 7:58 am

Martin 19.33
Příspěvky: 267
Registrován: pon led 31, 2011 5:32 pm
Bydliště: Brno-Venkov

Příspěvek

tak jak to vypadá? nějaké nové (dobré) zprávy?
sob led 26, 2013 5:16 pm

Uživatelský avatar
michi84
Příspěvky: 465
Registrován: ned dub 06, 2008 10:09 am
Bydliště: Stará Boleslav

Příspěvek

Tak ja přihodím polínko do debaty. Já jsem ochotný zaplatit " vstupné" klidně 1000 Kč... Najde se někdo ze starejch truckforáků, kdo by moji myšlenku podpořil? I tak by se Davide nedalo pokračovat v tradici KS na letišti v MH??
Scania Touring 2016
Volvo FH500
Volvo FH460
Scania Topline R420
Renault Premium 420 DCi
MB Atego
Praga V3S 2003
čtv úno 21, 2013 7:31 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

asi by bylo na místě hodit +- finanční náročnost akce, kvůli představě -je taky možný , že pronájem letiště a ostatních služeb taky stoupnul nad únosnou míru..... nevím, kolik lidí by bylo a bude ochotno dát ten "litřík" , ale věřím, že se nějaké řešení najde, byla by to velká škoda skončit takovou akci :cry:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv úno 21, 2013 7:49 pm

Martin 19.33
Příspěvky: 267
Registrován: pon led 31, 2011 5:32 pm
Bydliště: Brno-Venkov

Příspěvek

za sebe říkám že bych to klidně taky dal...
čtv úno 21, 2013 8:45 pm

Uživatelský avatar
Jarda Š.
Příspěvky: 237
Registrován: úte úno 27, 2007 12:47 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek

Taky bych si připlatil, ale asi je to málo. Letos jsem měl konečně naplanováno zůstat do něděle. Velká škoda, ale čekal jsem to bohužel.
čtv úno 21, 2013 9:12 pm

Uživatelský avatar
michi84
Příspěvky: 465
Registrován: ned dub 06, 2008 10:09 am
Bydliště: Stará Boleslav

Příspěvek

Nepotřebuju žádné podia, kytaristy, kapely apod. A možná bych se obešel i bez spanilky, když by bylo nejhůř! Jen tahače, pár repráků s nějakým Dj´em co by zahrál co bychom chtěli bych měl... Trať na jízdy zručnosti je v poho a sprinty bych klíďo vynechal? (sorry Martine) Něco kde se bude točit dobré pivo a kde se bude dát posedět. Pár obyč soutěží pro děcka a nás co se dají udělat na plácku a pohoda... Vymyslí ještě někdo něco?? Já jen přemýšlím "nahlas"
Scania Touring 2016
Volvo FH500
Volvo FH460
Scania Topline R420
Renault Premium 420 DCi
MB Atego
Praga V3S 2003
čtv úno 21, 2013 9:16 pm

Alešák
Příspěvky: 2402
Registrován: stř lis 12, 2008 8:03 pm
Bydliště: Milovice

Příspěvek

michi to zní dobře, nic velkeho... A myslim že aut by přijelo i tak dost.
čtv úno 21, 2013 9:46 pm

RESL TRANSPORT

Příspěvek

Souhlasím, určo bych dal dohromady zase kolem 10 aut aby bylo něco co kassa potřebuje :-)

také nepotřebuji 10 stánků... ale třeba jeden ze ktereho pujde zisk organisátorovi !!!!

a kapela, soory ale tu jsem stejně neslyšel :-)
čtv úno 21, 2013 10:11 pm

delivio

Příspěvek

Na tohle
V příštích dnech a týdnech tedy budeme rozhodovat, zda Kamion Show 2013 bude, zda bude pokračovat ve stejném stylu i bez hlavního sponzora (či s jiným hlavním sponzorem
Klidně do SZ a hrubý fin. rozsah, jak pro General sponzora tak menšího komornějšího.
Diskrétnost zaručuji
čtv úno 21, 2013 10:38 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

...jde o to, že v podstatě největší, nebo značnou, částku spolkne právě letiště... ať je na něm pět stánků, nebo sto....

ale nezoufejte, myslím, že by nemuselo být tak zle, jak vypadá................... :wink:
pát úno 22, 2013 7:38 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

michi84

Příspěvek

Trať na jízdy zručnosti je v poho a sprinty bych klíďo vynechal? (sorry Martine)
proč sorry ??? já nic nešíkat :D :D :D :D souhlasim s Tebou a i s jinými -kapelle a podobný -stejně to je jen ozdoba , bral bych důležitý věcí , stánek-maso -pivo-bandaska velká, na vodu kde si opláchnout hubu /popřípadě bambuli/ :D :D :D :D spanilku taky oželim klidně :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát úno 22, 2013 11:47 am

Uživatelský avatar
michi84
Příspěvky: 465
Registrován: ned dub 06, 2008 10:09 am
Bydliště: Stará Boleslav

Příspěvek

Martin :lol:

Akorát já bych jízdy zručnosti udělal trochu jinak...Na preciznost, víc technickou, pomalou...zaměřenou spíš, než na rychlost, na přesnost a preciznost...
Scania Touring 2016
Volvo FH500
Volvo FH460
Scania Topline R420
Renault Premium 420 DCi
MB Atego
Praga V3S 2003
pát úno 22, 2013 4:01 pm

Martin 19.33
Příspěvky: 267
Registrován: pon led 31, 2011 5:32 pm
Bydliště: Brno-Venkov

Příspěvek

já bych bral delší couvání, dozadu mi to jede 55 km/h... :lol: ale sprinty chci... mám nový turbo locomotive a chtěl jsem to tam zkusit... :D
sob úno 23, 2013 5:04 pm

Uživatelský avatar
Jarda Š.
Příspěvky: 237
Registrován: úte úno 27, 2007 12:47 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek

Já bych zajistil a dovezl gumy na jízdu zručnosti a sprint a postaral bych se o ohrazení prostoru
sob úno 23, 2013 8:36 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů