Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Odpovědět
Helena

Příspěvek

Já bych řekla, že právě truckfestival je dobrá kolonka, aby se tu prodiskutovaly různý národnostní zvyklosti. Protože hodně poláků s pěknýma autama znám, přemýšlela jsem, jestli bych třeba některý nepřesvědčila, aby na některý z truckfestů přijeli. No a třeba i němci, kdyby teda byl ze strany pořadatelů zájem. Ještě k těm teplákům. Ve středu jsem se strašně nudila v Ústí a byla jsem asi 3x v Tescu. Typuju, tak třetina chlapů tam byla v teplákách :D a nebyli to naši tmavější spoluobčané :D .
ned zář 28, 2008 1:18 pm

advtrucker
Příspěvky: 485
Registrován: pon led 22, 2007 12:22 am

Příspěvek

ale no tak...neeberte to tak vážně, někdo holt má špatnou zkušenost, někdo má dobrou skušenost, někdo nosí tepúláky, někdo zase ne...vždyť je to jedno...nemá smysl se hadat...jsou horší věci než poláci, tepláky nebo to, že ty tři nebo čtyři upravený scanie, co se ukazali v HK, už jsou moc nebo ne...
ned zář 28, 2008 1:21 pm

Vegáč

Příspěvek

nejlepší je,když potkáte někoho jak má na sobě takové ty hrozné bílo černé flekaté tepláky,k tomu má dřeváky a k tomu peněženku s tím kravským potahem nebo co to je a z kapsy mu vede dlouhej řetěz,aby mu jí někdo nešloh,no to je Pravý TRUCKER jak noha,to mi vždy rozesměje :lol: jinak proti teplákům nemám nic, jinak k těm polákům,nikdy jsem s nima neměl problém,ale,když to předemnou z ničeho nic na dálnici zaťápnul na nulu,hodil levej blinkr a otočil to na férovku do protisměru,tak jsem zůstal koukat vyvalenej jak hovado společně s osobákama,v tu chvíli jsem se tim osobákům nedivil,že na nás nadávaj a měl jsem takový vztek,že potkat ho na parkingu,tak ho přetáhnu tyčí od heveru.... :mad:
ned zář 28, 2008 1:21 pm

advtrucker
Příspěvky: 485
Registrován: pon led 22, 2007 12:22 am

Příspěvek

helena-
jj..to jsou ty spotrovní typy...tepláky, adidas boty...pokud možno vše bíle nebo alespoň hodně světlé...
ned zář 28, 2008 1:23 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Vegáč píše:v tu chvíli jsem se tim osobákům nedivil,že na nás nadávaj a měl jsem takový vztek,že potkat ho na parkingu,tak ho přetáhnu tyčí od heveru.... :mad:
nad tim bych se zamyslel -není to až tak špatnej nápad :D výchova je třeba a na chudej lid je třeba přísnost :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned zář 28, 2008 6:57 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:D :D :D :D
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
ned zář 28, 2008 7:12 pm

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Helena píše:Takže podle toho německýho truckeru to dělá každej polák, jo? A víš co říkali jednou v německý televizi o čechách? Že jsou to ožralové, nedodržujou AETR a měli by platit víc poplatek za dálnici, protože hlavně oni ničí německý silnice. Co si mám o vás myslet? Vy krimimálníci všichni? :D
jo tak my řekni kdy ti to říkaly,dnes si němes se mnou rád pokecá,samozřejmě všude jsou vyjímky.Ale věř tomu že my němcům nevadíme!!!A to ti řekne víc lidí.Neberu bývalé východní německo ty jsi léčí komplexi!
ned zář 28, 2008 7:29 pm

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jo a Heleno ty jsi nezažila v cizích zemích že pokud nejsi polák můžeš sem vjed?Oni kradou a jiné pro mě je to sebranka a říkej si co chceš.Jsou jediní kteří dostali dotace nma dopravu a proto jsou tak všude rozlezlí a to jim neodpustí nikdo z EU.Mysli si o mě co chceš já je osobně zažil hodněkrát a vím o če,m mluvím!!!!!!!!!!!!!!
ned zář 28, 2008 7:35 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Rendo......klíííííííííííd :lol: :lol: my víme jací poláci jsou...aspon já :wink:
ned zář 28, 2008 7:47 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

jak se řiká polák se jednou rukou modlí a druhou krade...

hele vždycky je to člověk od člověka a čim prostčí a chudčí polák, kterej vyjede ven vydělat nějaký love bo doma se prostě neuživí tak tim horší, kámoš na ně získal averzi v irsku, kde mu kopáči z polska vybrali peněženku co měl pod polštářem, já si na ně zase nemlžu stěžovat, celkem rád tam jezdim a třeba v krakowě se výborně paří...

a člověk co vymyslel tepláky byl podle mě génius...

většinou teda jezdim v kapsáčích abych mohl mít prkenici furt v kapse, ale doma mě z tepláků nikdo nedostane
ned zář 28, 2008 8:02 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Ať si každej nosí co chce, je to jenom jeho věc. Nemám rád lidi, co nadávaj na poláky jenom kvůli tou, že někde jsou. Už několikrát se mi stalo, že polák za mnou sám od sebe přišel a pomohl, nebo poradil. Čech by se mi jen smál, že nevim, nebo jsem slyšel: Tak proč sem jezdíš, když nevíš, jak to tady chodí? Potom s tím bordelem na parkovištích po polákách... je zajímavé, že většinou jsou to plechovky od Gambáče a české igelitky s odpadkama... Jak píše Martin, kripl se najde v každém stádě, ale zdá se mi, že těch kriplů je nejvíc mezi námi. Když se potřebuju na něco zeptat, tak nikdo nemá vysílačku, ale jen se zmíním o policajtech, tak najednou všichni: kolego kde??? A to povyšování nad PL, SK atd... o co jsme asi víc? Ve srovnání se západní evropou všichni stejní dementi. Ale nestalo se mi, že by se nade mnou někdy povyšoval třeba holaňďan, belgičan, francouz, nebo někdo jinej a měl by proč. Příjde mi to k zamyšlení, co my jsme za národ....
BES - běs
úte zář 30, 2008 1:17 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

scania trucker píše:
Helena píše:Takže podle toho německýho truckeru to dělá každej polák, jo? A víš co říkali jednou v německý televizi o čechách? Že jsou to ožralové, nedodržujou AETR a měli by platit víc poplatek za dálnici, protože hlavně oni ničí německý silnice. Co si mám o vás myslet? Vy krimimálníci všichni? :D
jo tak my řekni kdy ti to říkaly,dnes si němes se mnou rád pokecá,samozřejmě všude jsou vyjímky.Ale věř tomu že my němcům nevadíme!!!A to ti řekne víc lidí.Neberu bývalé východní německo ty jsi léčí komplexi!
Němci nemají rádi nikoho, tak nevím, proč zrovna čechy???
BES - běs
úte zář 30, 2008 1:23 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

advtrucker: lol, ty ses fakt mimo :D :D :D jiste se mezi modelarema a na modelforu pohybujes vic nez ja no, tak urcite vis jak moc jsem arogantni a nikomu s nicim nepomaham :D :D kazdopadne, vidim ze na Festu si byl, mohl si prijit a rict mi do oci co mas na srdicku, ne si tu stezovat na foru jak sem na vsecky zlej :roll:

martin440: hele, kolik vy mate tech aut jako mas ty? Ja je ted tady u nas potkavam celkem hodne casto, ale tebe sem tu asi nevidel jeste?

scania trucker: hehe, nj, kdyz mluvis treba o tom magnumu.. me se strasne libi tenhle

Obrázek

...a to je vicemene stara skatule a jedinym tuningovym doplnkem jsou hliniky.. ale pro me ma to auto samo o sobe kouzlo, prave tim jak je hranaty.. holt kazdymu se libi neco jinyho 8) :)
čtv říj 02, 2008 6:03 pm

advtrucker
Příspěvky: 485
Registrován: pon led 22, 2007 12:22 am

Příspěvek

Globe-
Ale, nepovídej. Přečti si tu svou odpověď a zamysli se nad tím, jestli to jen tak náhodou není odpověď arogantního mago.ra. Pokud ti příjde, že to tak není, tak jsi asi trošku mimo ty. U náctiletého školáka bych se nad takovým jednáním ani nepozastavoval, ale to už nejsi.
čtv říj 02, 2008 7:14 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

To ze si o tobe myslim ze ses vul neni nic arogantniho, je to logickej dusledek tveho vyjadrovani 8) a koncim debatu, uz nekolikrat jsem rek ze ses vul a nestojis mi za namahu, a vzdycky sem se nakonec nechal vtahnout do tedle nesmyslnejch diskusi. :roll:
čtv říj 02, 2008 7:26 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů