Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Odpovědět
Vegáč

Příspěvek

Lado to máš pravdu,já když venku potkám nějakýho upravenýho Strašilise,tak kroutím hlavou,nechápu...Ale když potkávám některý upravený dafíky,tak je to fakt nádhera...tich scanií už mám taky docela dost,ale musím zaroveň uznat,že se jim povedly!!! 8)
sob zář 20, 2008 9:50 am

Uživatelský avatar
RomekPL
Příspěvky: 138
Registrován: ned úno 04, 2007 3:09 pm
Bydliště: POLSKA //OBRZYCKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Especially for Andy and Globe...
ObrázekObrázek
Ready to ride...
Obrázek
....ROZNOVA TEAM " ZMRZLIKY" IN ACTION :D
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek

GLOBE in Action :)
Ready?
Obrázek
GO !!!
ObrázekObrázekObrázek
WSZĘDZIE DOBRZE ALE W TRASIE NAJLEPIEJ :!:

www.transportmedia.pl
ned zář 21, 2008 10:24 am

goudil
Příspěvky: 18
Registrován: pon zář 08, 2008 12:54 pm

Příspěvek

No,ja nevim,scanie jsou pekne vsechny,at od Dalije,tak Lados i Sebus a za to,ze ostatni znacky nejsou videt,za to muzou asi jejich majitele a ridici.Pokud vim,i u nas jezdi par peknych Dafu a Volvo,Takze nemuzete mit Satankum a Danovi za zle,ze maji pekna auta.Zkuste samy upravit sve FH,nebo XF a uvidime...Proste blaznum,co umi udelat pekne auta se libi holt scanie,a asi se neni cemu divit...Jinak ten ram na Hvezde je pekny...
ned zář 21, 2008 1:15 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

RomekPL: :onfire: :wave:
ned zář 21, 2008 1:50 pm

ozzy
Příspěvky: 547
Registrován: čtv črc 19, 2007 4:36 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Když se tu tak řeší ty showtrucky jiných značek, mrkněte sem http://www.toprun.ch/truck/latest_news.htm
na ten polský sraz v Opole upřímně mi to docela vyrazilo dech co poláci mají parádních trucků, my můžeme jen tiše závidět :cry:
ned zář 21, 2008 8:43 pm

advtrucker
Příspěvky: 485
Registrován: pon led 22, 2007 12:22 am

Příspěvek

no ono to zas není tak jak říkáš...velká část těch aut přijela z německa a holandska, další velká část je sice registrovaná na polskejch číslech, ale jsou dotažené ze západu a sou to hodě stará auta...a když je tam něco co jsem nikdy neviděl, tak je to nevkus až oči přecházejí...
a ani ten Šatanek si nedal dopředu chromovej rám...ač tam má těch chromejch blbostí až moc..
a nevím jak ostatní...ale to by ještě chybělo, abychom něco zaviděli polákům....doufám, že to tady nikdy nedojde tak daleko, jako v polsku, že se bude jezdit v teplákách, dřevákách, peněženky na řetězu..atd.. a to radši ani nebdud mluvit o tom jak se chovaj na cestě a nebo ještě hůř, na parkovišti...ale to jistě každý kdo jsme s nima přišli do styku známe...
pon zář 22, 2008 1:00 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

nevim o com mluvis, ale satanek na ty svy carokrasny jizni spojce uz vepredu ma ram jako vrata od kravina :roll:
úte zář 23, 2008 8:34 pm

Uživatelský avatar
BFLM
Příspěvky: 94
Registrován: úte zář 11, 2007 2:30 pm

Příspěvek

to tu jeste chybelo :mad: :cry:
Obrázek
úte zář 23, 2008 9:45 pm

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

BFLM píše:to tu jeste chybelo :mad: :cry:
ahoj asi máš pravdu.Mě osobně se líbí jiný kamion ale i na severní hvězdě jsou ruzné věci které jsou krásné a jestli tam má rám nebo nemá to je přeci Jirkova věc.On Šatanek je strašně diskutovaný ale měly by hp lidi už nechat být.Je takový jaký je a to platí pro všechny.Pro mě osobně byl fest moc pěkný a jsem rád že jse povedla nebýt studeneho větru tak to bylo na výbornou.Děkuji Láďovi a Pepovi za pořádáni této akce.No zatím ahoj R
stř zář 24, 2008 8:15 am

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ahojky vegáči-to jsi mě docela překvapil že už máš scánií docela dost-Pro mě osobně je scánia nejhezčí auto a dobře se upravuje.Mluvíse tady o dělání jiných značek respektivě ůpravach,ale ono at chceš nebo ne scanie se tuní nejlíp a ty ostatní do těch musíš hodně navrážet aby byli super ale to ve finále platí i o scaniích.Píše tady někdo o polákách je fakt že maj mraky použitých aut ze západu holt když neumí samy zdobit co jim zbývá.A že nezdobí naši kluci?!Divíš se?Já ne vem jsi co mě stálo jen ty blbůstky co jsme se bavily na festu a to nic není a jakej kluk či firma dnes může vyhdit milion do ůpravy jednoho trucku?Těch je jen málo ale je dobře že jich je álo to by nám pak ty upravené kamiony začali být všední a to bych ja opravdu nerad zažil.No zatím hojky RPs:doufám že jse brzy uvydíme někde na cestách!
stř zář 24, 2008 8:22 am

Helena

Příspěvek

advtrucker píše:ja nevím jak ostatní...ale to by ještě chybělo, abychom něco zaviděli polákům....doufám, že to tady nikdy nedojde tak daleko, jako v polsku, že se bude jezdit v teplákách, dřevákách, peněženky na řetězu..atd.. a to radši ani nebdud mluvit o tom jak se chovaj na cestě a nebo ještě hůř, na parkovišti...ale to jistě každý kdo jsme s nima přišli do styku známe...
Nevím, co je na tom špatnýho jezdit v teplákách. Spousta lidí chodí v nažehlených čistých věcech, ale mají špinavou duši. Už se to tu několikrát rozebíralo, nepřipadá mi vhodný tu negativně kritizovat nějakou národnost, když je tohle fórum navštěvované i cizinci. Doprovázím často poláky a oni mají čechy rádi.
Naposledy upravil(a) Helena dne ned zář 28, 2008 10:15 am, celkem upraveno 1 x.
stř zář 24, 2008 8:50 am

Uživatelský avatar
BFLM
Příspěvky: 94
Registrován: úte zář 11, 2007 2:30 pm

Příspěvek

Presne to jsem mel vetou "to tu jeste chybelo" na mysli.
Citovat jsem v rozruseni zapomnel.
Obrázek
stř zář 24, 2008 9:51 am

advtrucker
Příspěvky: 485
Registrován: pon led 22, 2007 12:22 am

Příspěvek

proč nemají poláci rádi čechy? to by mě teda zajímalo...
stř zář 24, 2008 7:16 pm

Uživatelský avatar
BFLM
Příspěvky: 94
Registrován: úte zář 11, 2007 2:30 pm

Příspěvek

Precti si to jeste jednou "Doprovázím často poláky a oni mají čechy rádi." :)
Obrázek
stř zář 24, 2008 8:28 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

ja s polakama taky nemam problem jako jedini me pomohli kdyz me bouchlo kolo u lovosic jeste byvali kluci od rica zastavili dva pomohli me vymenit kolo utahli srouby a mazali sme kdybych to delal sam tak tak smrdim aspon hodinu ale je pravda ze ty teplaky me taky moc nevoni jel sem v nich jen jednou a kdyz sem dosel na buro tak sem se stydel za obleceni a nikdy vice :oops:
stř zář 24, 2008 9:04 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů