Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Odpovědět
Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ještě globe.Jakou atmosféru??Atmosféru řvoucích lidí nebo hučení nákladáků?Atmosféru dělá hudba.Nevím nechci rejpat ale to video vidělo něco přes 30 lidí a chválilo to.Jen jeden to nechválil a to byl David ale to nechválil jen kvůli jiné věci a to tu řešit nebudu.Měj se a věřím že ostatním se to bude zamlouvat!
pon čer 29, 2009 7:03 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

David to nechválil, protože je puntičkář a neumí nic pochválit :oops: :lol: :wink:
úte čer 30, 2009 5:16 pm

Uživatelský avatar
devoonloch
Příspěvky: 693
Registrován: pát úno 13, 2009 6:54 pm
Bydliště: Jaroměř

Příspěvek

Tak já nevím, já slyšela, že ženská a šéf se nechválí :D . Tak k tomu asi budu muset kvůli Davidovi ještě něco přidat.
úte čer 30, 2009 8:01 pm

Vegáč

Příspěvek

Dvd jsem etě neviděl,nemůžu soudit,ale jak říká Renda,každý chce vidět právě to své autí na dvd,takže v tomhle má to dvd minimálně podle mě plus 8)
úte čer 30, 2009 9:05 pm

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ahoj Vegáči-jakpak je kamaráde?My dva se snad nesejdem co? :cry: Mrzí mě že jse stále ´míjíme.Už by to chtělo nějakou tu akci a někde pokecat.Prosímtě napiš my na telefén a domluvíme se co udělat s tím znakem ju.Zatím pa pa kámo a někdy naviděnou se těší Renda
stř črc 01, 2009 9:44 am

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ahoj davide-nebudu komentovat poněvadž mám svůj názor a ty jasně víš jaký.Přeji ti pěkný den a ať se daří.Ahojík Renda
stř črc 01, 2009 9:45 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

scania trucker: ...myslis ze atmosferu na kamionacky akci dela hudba? ja bych rekl, ze atmosferu (aspon teda pro me) delaj zvuky motoru, gumovani, troubeni atd.. na hudbu si muzu zajit na diskoteku... mrzelo me treba, ze pri spanily jizde bylo troubeni na videu skoro neslysitelny.. (a kdyz uz rikas ze si to delal tak, aby se tam kazdej nasel, myslim, ze jsem zrovna nas, myslim celkem neprehlidnutelnej, truckforackej stanek nevidel ani jedno.... ale to jen rejp.).

Urcite mas doma DVD z truckfestu kolem let 05, 06, 07 (08 uz NE). Na ty se pro inspiraci podvej, ty maj podle me koule a atmosferu a rad si je poustim, protoze me vzdycky naprosto vtahnou do deje a ozivej vzpominky.. video kde za celou dobu vidim 30x machaluv Dakar a slysim netematickej mix pisnicek mi, bohuzel, nic nerika...

ale kdyz se to ostatnim libi, tak tim lip, tisic lidi, tisic nazoru, a moji kritiku ber treba jako namet pro zlepesni do budoucna. zastavam totiz nazor, ze z chvaleni se clovek nicemu nepriuci, kritika dokaze vzdycky nekam posunout...
stř črc 01, 2009 12:19 pm

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

globe-víš já nechci nic říkat.Ty víš houby o materialu co byl k dispozici.To co udělala firma která si nechala zaplatit za video stála za houby.Já z fotek a videí co jsem dostak k dispozici udělal toto.Pokud jsi za to zaplatil tak já ti těch 80 korun klidně dám.Nemýním poslouchat takovéto řeči.Z materálu který jsem měl jsem udělal maximum.A pokud chceš a jseš takovej machr přes videa půjčím ti klidně práva.Klidně se do toho vrhni.Já jsem příští kamionshow slíbil že udělám natočím a nafotím sám a udělám DVD ale pokud si myslíš že to je sranda jen se do toho vrhni.Jen pro začátek kamery já budu mít zdarma-profi(klepání obrazu,různé zoomy,čočky atd.Děkuji za toto mému tatíkovi co jednu kabelovku vlastní)Nevím co bude tebe pronájem stát, dále lidi co budou točit atd.Já mám rozpočet na příští rok jasný a co ty za kolik to uděláš?Já to vše co je DVD dělal z trakerského srdce a zdarma a to je i pro další ročníky.Roman je můj kamarád a mám ho rád.Za kolik to uděláš ty?Propočítej tuto akci a dej my vědět.Třeba se Roman rozhodne pro tebe.Je to to vše psané zhurta a narychlo třeba se vyjádřím více.Ale myslím že to nebude mít smysl.se 100 DVD,střihem,lidmy atd se nedostaneš pod dost velké peníze.Jsem zvědav za jakou cenu mu to uděláš.Ahoj R
sob črc 04, 2009 9:37 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

...urazis se jak malej kluk :wink: ja jen rek, ze se mi to nelibi, protoze se mi to proste nelibi... zrovna tak jsem to rek chosemu i o DVD z truckfestu, i kdyz jsme s chosem taky kamaradi... taky jsem mu rikal, ze si klidne rad priplatim, jen aby to za neco stalo...

a co se tyce toho co pises dal, ja se v tomhle oboru tak nejak pohybuju (obcas se prizivuju focenim, driv jsem delal i do videa), takze vim jak se ceny pohybujou... a osobne bych nikdy nic nedelal pod cenou, jen proto, aby to bylo levny, na ukor kvality... a jeste se tim takhle ohanel (stoji to za nic, ale stalo to jen 80 korun, tak co bys chtel).. ono i se spatnejma zaberama se vhodnym zpracovanim daji udelat divy... (co me jen tak z hlavy napada z toho tvyho videa, deset tisic druhu pisem ruzne uskakanejch, kazda fotka s jinym prechodem, nelogicky usporadani atd., proste zakladni chyby, ty profiku... az Ti tata pujci ty kamery, at Ti pak rovnou da par rad, jak ty vystupy z nich zpracovat).

A timto koncim debatu tady na foru na tohle tema, jak jsem napsal, urazis se jak malej kluk takze to nema cenu a navic je to stejne cely OT, kdyz se nekde potkame, treba na pristi KS, muzem o tom hodit rec 8)
ned črc 05, 2009 12:12 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

tak se chlapy nehádejte , každej děláme co umíme.....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned črc 05, 2009 2:11 pm

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Globe-já se neurážím jen jsem konstatoval že víš houby o tom z jakého materiálu jsme to dělali.Nezavděčím se každému to je jasný.O profíkovi jsem nic neříkal tak nevím co to tady nadnášíš.Dělal jsem to DVD doma jako koníčka.Příští rok to chceme dělat jinak a určitě lépe.těžko se dělá DVD když nemáš nic a vše musíš od někoho pujčit atd.Přechody jsou dobrý a myslím že je chválil i tatík.video je roztrhané z toho důvodu že ten kdo to donesl tam do toho vplácal kreslené píčoviny ,které vypadaly katastrofálně,tak jsem je zkrátka vyhodil.Nic jsme s tím více nedělali.Pokud víš jak to udělat lépe vrhni se do toho když máš tu praxi.Ahoj R
pon črc 06, 2009 1:55 pm

Uživatelský avatar
pe.dol
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 31
Registrován: čtv úno 08, 2007 9:41 pm
Kontaktovat uživatele:

Fotky

Příspěvek

Tak kdo chce fotky z Truckfestu 09 ze soboty, jsou ke stažení zde:
http://czshare.com/files/903071/D5uU/
ned zář 13, 2009 12:07 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

nešlo by to na "ulož to" ?nebo na rapid?
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned zář 13, 2009 12:28 am

Pepíno
Příspěvky: 42
Registrován: ned kvě 18, 2008 11:35 pm
Bydliště: Podbořany

Příspěvek

Zdar lidičky,teda koukam globe jak se do Rendy navážíš skrz dvd,viděl jsem to a hlavně vím,že z toho mála materialu co bylo k dispozici to není špatné,to víš netočili to profíci,ale toho kameramana co měli tak to byl otřes.Proto Renda použil co šlo,co mu poslali jiní a co jsme tak nějak natáčeli na foťáky.to dvd je dobrý na amatéry takhle to ber.Jinak vás všechny zdravím a těším se na další ročník až se sejdem,pomalu pomáhám Rendovi dolaďovat co by to ještě chtělo.Tak zatím papáček a kolama dole mobiláci :wink:
ned lis 08, 2009 1:37 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Pepíno: ja se nenavazim do Rendy, je mi fuk jestli to delal Pepa, Renda, Karel, nebo Jirka... ale to DVD je proste brak, je spatny, detsky, amatersky, nepovedeny... za tim si stojim a nikdo mi to nevymluvi :) Zabery nebyly nejhorsi, dodelalo to zpracovani, kazdejch pet vterin jina prolinacka a tak obecne nedodrzovani alespon zakladnich zasad tvorby videa... Mluvil jsem o tom i s Davidem, takze nehazim na nekho jen tak ze stolu bezduvodne spinu... a organizatori to muzou brat alespon jako podnet pro zlepseni do budouciho rocniku, na ktery uz se samozrejme moc tesim... 8)
ned lis 08, 2009 2:28 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů