Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Večerní sobotní "zábavný" program Vás zajímá či nezajímá? Chcete dobrou kapelu, nebo jen "diskotéku-rockotéku"? Nebo vůbec nic, protože chcete pokecat s kolegy a ne pařit?

Kapelu
10
43%
Reprodukovaná hudba
7
30%
Nic
6
26%
 
Celkem hlasů: 23

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

A bylo by! :clap:
BES - běs
pon kvě 25, 2009 9:38 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Sprchy: Mno...nevím nevím. Holt nejsme Vysoké Mýto, kde měli luxusní kompletní zázemí (v rámci motokárové tratě a polygonu), právě včetně sprch:-(

Voda: Na letišti byly asi 3-4ks umýváren:Obrázek
Byly rozmístěny nějak po ploše...nejvíce asi u stánků (nicméně to jsem pod palcem neměl). Vím, že jsme do nich právě ještě doplňovali vodu v sobotu ráno. Takže příště spíš asi je dát viditelněji. A nebo zkusím na poradě přednést návrh i na něco většího.

Hlasování pro nejhezčí dodávku: na kartičkách to bylo, vlastnoručně jsem je ale procházel (cca tak dvě třetiny těch lístků) a nenašel jsem jediný s vyplněným číslem nejhezčí dodávky. Taky jsem čučel. Nechám si je najít a zkontroluju to.

Moderátor na CB12: pokud to je technicky možné a není to složité či drahé, tak to pujde;-)

Kapela: Vše co říkáte dává smysl a máte pravdu. Ale....přeženu to do druhýho extrému: to by to fakt nikomu nevadilo, kdyby v sobotu program byl bez koncertu????
pon kvě 25, 2009 10:00 pm

Uživatelský avatar
devoonloch
Příspěvky: 693
Registrován: pát úno 13, 2009 6:54 pm
Bydliště: Jaroměř

Příspěvek

david: no, ta voda teda rozhodně vidět nebyla, ale to nebylo v tvé moci, takže jako by ta námitka nebyla. S hlasováním o nejhezčí dodávku to je škoda, já měla svůj tajný tip a docela bych ráda věděla, jestli jsem se trefila. Ale vypadá, že to vyplnili jen ti, co s těma mrňouskama přijeli a těch opravdu moc nebylo. A je fakt divné, že jsi žádný vyplněný lístek nenašel. Takže třeba příště, myslím, že my všichni z malého auta se budeme chtít postarat o to, aby nás tam příště bylo víc, tudíž to snad i s hlasováním bude vypadat jinak.
S kapela? můj osobní názor je ten, že sice jsme byli všichni u svých ohníčků, ale kapela byla jako dobrá kulisa a kdyby nehrála, bylo by to zvláštní. Je mi jasné, že kdyby tam hráli přeženu Kabáti, tak to bude asi vypadat jinak, spíš to doplatilo na to, že to nebyla extra známá skupina a tak lidi dali přednost soukromému programu. Takže já říkám kapela ano, výběr je na jiných.
pon kvě 25, 2009 10:12 pm

Vegáč

Příspěvek

Tak já si těch mobilních umýváren všiml,tak jsem se snažil být čistotný,ale nějaká sprcha by byla lepší :wink: Jinak ta kapela je dobrá kulisa,bez ní si to nedokážu představit 8)
pon kvě 25, 2009 10:50 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Davide, zas kuli me to hledat nemusis, to jsem jen tak hodil do placu, tohle vysvetleni beru jako postacujici :)) Spis by mi pomohlo, kdybyste pro me nasli jedno potvrzeni o zaplaceni vstupnyho, ktery by se dalo dat do ucetnictvi (pani Adamovy jsem psal mejla, bez odezvy)

a k ty kapele.. jak jsem rek, ja ji tam mit nemusim.. mozna by jeji praci zastal nejakej DJ, kterej by tam neco poustel :) at uz rock, pop, nebo oldies.. aby tam nebylo ticho, to by zas bylo ee
pon kvě 25, 2009 10:51 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ad nejhezci dodavka: Vim minimalne o dvou hlasech pro TAZmanskeho certa. Takze nejaky vyplneny listky tam bejt musi :twisted:
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
úte kvě 26, 2009 9:28 am

jana.adam
Příspěvky: 3
Registrován: úte kvě 20, 2008 12:27 pm

Příspěvek

Globe: Já se omlouvám ,že jsem nereagovala na meila, ale hned jsme posílala daňový doklad o zaplacení vstupného na adresu, kterou jsi z části uvedl a druhou část jsem našla na internetu.
úte kvě 26, 2009 11:24 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

jana.adam: jeee, tak to milionkrat dekuji 8)
úte kvě 26, 2009 11:32 am

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

Tak to s tou nejhezčí dodávkou je fakt zajímavý... já vím o 4 hlasech pro prcky...
úte kvě 26, 2009 6:00 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Sprchu bych taky uvítala, i když ne úplně nutně - v případě krajní nouze se dá dojet něčím menším na příšovickou Shellku, kde je sprcha luxusní. Ale nadchla mě klonova myšlenka se sprchováním u kropice (i když to ranní by nebylo asi moc hromadné :D )
stř kvě 27, 2009 10:09 am

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

A k té kapele - osobně částečně souhlasím s Globem, že tam nejedu na koncert, ale na pokec, který je pod pódiem prakticky nemožný, nicméně ticho by bylo divný. Pokud jde o žánr, brala bych na večer spíš ty Volupsije, které by hrály staré převzaté pecky od Greenhornů, Fešáků a podobně, něco notoricky známého (jako to bylo odpoledne). Platit za Kabáty je na tento druh akce myslím škoda peněz.
stř kvě 27, 2009 10:19 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

každopádně myslím, že muzika byla dobrá kulisa...
(aspoň od nás nebyl slyšet tolik ten řev... :D )
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř kvě 27, 2009 12:16 pm

Helena

Příspěvek

Chválím záchody, byly překvapivě čistý, jestli to nebylo spíš tím, že tam chodily jenom dámy :D , no a bli*o se asi taky mimo :D . Umývárky jsem bohužel neviděla, na umytí rukou jsem něco postrádala. Jinak kropičák fakt dobrej nápad a má taky teplou vodu? :D Ta muzika, ta ale měla být i pro návštěvníky, nebo jenom pro účastníky? Právě by to mělo taky přilákat návštěvníky, což jsou zase příjmy pro pořadatele.
stř kvě 27, 2009 5:42 pm

Uživatelský avatar
Vend@
Ten s malým
Příspěvky: 41
Registrován: čtv úno 19, 2009 7:48 am
Bydliště: Chlumec u Chabařovic

Příspěvek

Jestli můžu i já přispět, tak tedy - muzika je určitě dobrá věc, ale hned vedle stanu bych ji mít nemusel, kdo chce tancovat, může si dojít, jako kulisa k pokecu s přáteli je to ale výborná věc. Sprchy by určitě byla perfektní věc hlavně pro dámy, my už se s tím nějak vypořádáme :D . Měl bych ale věcnou připomínku k jízdě zručnosti, to doopravdy není rychlostní soutěž, ale o umění a proto bych ji postavil náročněji. Není umění nacouvat LZ kolem do čtverce, zastavení ve čtverci se vetšinou praktikuje na PP kolo, to je obtížnější a slalom vzad také není k zahození. Jinak pro naše přátele z "klubu doprovoďáků" bych rád ujistil, že na příští setkání budeme mít určitě připravené lepší a větší posezení, abychom mohli být všichni pohromadě a nemusel se někdo dělit mezi dvě skupiny :( ! Čas letí rychle a mě hrozně mrzelo, že jsem neměl dostatek času si hezky popovídat s tím, s kým jsem chtěl a možná je takových nešťastníků víc!! Jinak už se moc těším na další setkání :P !!
sob kvě 30, 2009 9:21 pm

Hrib
Příspěvky: 226
Registrován: ned lis 02, 2008 8:33 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

Já jsem sice nebyl, napadlo mně, že by mohli být trička, obyčejný bílý na nich třeba Kamion show 2010.
Kdo by vyplnoval přihlášku, tak by třeba zaškrtnul jakou chce velikost a kolik jich chce a tak.
sob kvě 30, 2009 10:14 pm

Zamčeno

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů