Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Večerní sobotní "zábavný" program Vás zajímá či nezajímá? Chcete dobrou kapelu, nebo jen "diskotéku-rockotéku"? Nebo vůbec nic, protože chcete pokecat s kolegy a ne pařit?

Kapelu
10
43%
Reprodukovaná hudba
7
30%
Nic
6
26%
 
Celkem hlasů: 23

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Hrib: tricka dostaval kazdej u vjezdu po zaplaceni, hezky, neobycejny, modry :roll: a loni byly tusim cerveny
ned kvě 31, 2009 11:13 am

Helena

Příspěvek

To jsem taky vlastně chtěla napsat, to tričko mě moc překvapilo, fakt jsem nečekala, že něco dostaneme. Takže pořadatelům dík.
ned kvě 31, 2009 11:19 am

Alešák
Příspěvky: 2402
Registrován: stř lis 12, 2008 8:03 pm
Bydliště: Milovice

Příspěvek

Já dostal dvě, Modré kamionshow a černá auto kelly :)
ned kvě 31, 2009 11:23 am

Helena

Příspěvek

Jo a ještě kšiltovka byla v jedný tašce.
ned kvě 31, 2009 11:28 am

Hrib
Příspěvky: 226
Registrován: ned lis 02, 2008 8:33 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

Aha, omlouvám se :oops: :oops:
ned kvě 31, 2009 12:47 pm

Helena

Příspěvek

Omlouvat se nemusíš, nápad to byl fakt dobrej :D , zkus si vymyslet ještě něco jinýho :D .
ned kvě 31, 2009 2:25 pm

Uživatelský avatar
homer
Příspěvky: 1100
Registrován: ned zář 21, 2008 10:15 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

já tam teda nebyl, ale co zkusit domluvit se sněkým třebas z odboru dopravy nebo celní správy aby přijeli a dali řeč se šoférama, myslím jako osvětu...snad to není blbej nápad...
ned kvě 31, 2009 2:28 pm

Helena

Příspěvek

:D :D Jako aby mi příště vysvětlili, že se třema ojetejma a jednou rezervou se tam radši nemám ukazovat, jo?
ned kvě 31, 2009 2:53 pm

Uživatelský avatar
homer
Příspěvky: 1100
Registrován: ned zář 21, 2008 10:15 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

třebas... :lol:
ned kvě 31, 2009 3:03 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

no myslím, pokud by se dostavil opravdu "soudnej" člověk přístupnej argumentům a výhradám ze strany řidičů a ten dotyčný byl na správným postě, možná by to k něčemu bylo, ale myslím si, že to není v zájmu státu jako takovýho ani v zájmu dotyčných měnit něco, co proti nám funguje výtečně, bez ohledu na to jestli je někdo opravdu vinen nebo ne. a taky jestli je to v moci pořadatel
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned kvě 31, 2009 3:50 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

V moci pořadatele by to třeba mohlo být.Ale otázkou, zda takovou "konferenci" celní správa či jiný úřady dělají....či by měly chuť dělat. A z mé strany, bych potřeboval vědět, koho přesně pozvat...a na jaké téma si mají připravit "přednášku" případně.

Nedělá takovýhle věci náhodou Česmad...a nenechává si za podobný školení dobře zaplatit?Nebo jsem mimo?



K těm sprchám: nevím, zda to je v našich silách. To spíš reálnější se asi ta SHELLka v Příšovicích (cca 5km).
ned kvě 31, 2009 4:15 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

to je právě ono, neochota úřadů "spolupracovat " se spodinou-neboli normálními lidmi je přímo ukázková ....

myslím, že většina lidí by uvítala způsoby řešení problémů okolo věcí, který nejsou schopni ovlivnit ani tomu zabránit...

-přetížení v některých případech (jakékoliv)
-doba jízdy + přestávky ( půl dne proflákáno a pod. )s tím související výkon
-gumové zákony (na každýho jinej metr)
-nejednotnost výkladu zákonů v rámci policie+ celní správy a pod.

to by se museli dotyční, kteří mají zájem a měli konkrétní problém ozvat,popřípadě to sepsat a pod.potom by se dalo podle zájmu z něčeho vycházet.....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned kvě 31, 2009 4:34 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

hlasování

Příspěvek

Prosím Vás o zahlasování na téma večerní sobotní program. Slyšel jsem různé názory,od toho,že stačí gril a pokecat s partou....až po požadavek na koncert "dobré" kapely. Tak jak to vidíte? Prosím o odhlasování;-) Děkuji.
čtv zář 17, 2009 9:29 pm

Pepíno
Příspěvky: 42
Registrován: ned kvě 18, 2008 11:35 pm
Bydliště: Podbořany

Příspěvek

Ahoj Davide,k těm sprintům má ale Zdenda pravdu,nemůžeš postavit kuželi stejně pro krátké tahače a dlouhé auta,respektivě tomu autobusu co to jel jste jich pár vyhodili,jinak ten program jak jsme ti říkali v neděli chce natáhnout na celý víkend,ráno v neděli chodli lidi a ptali se nás co je za program :cry: ,jinak vás tímto zdravím a jani také a těším se na další ročník :wink:
ned lis 08, 2009 1:50 pm

Helena

Příspěvek

Pro mě je otázka kapely taky otázkou sezení. Nehodlám tam hodiny stát před pódiem, popř. v dešti. Takže bude v blízkosti velkej stan se sezením? Taky mysli Davide na to, kapelu určitě musíš zaplatit, když nabídneš v blízkosti stan, sezení a ''občerstvení :D '', tak tam někdo udělá obrat. A budou všichni spokojení.
pon lis 09, 2009 11:10 am

Zamčeno

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů