Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Odpovědět
Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

DENNY-Ahoj Denny ,prosímtě.Vzal jsem namátkově 2 dvou dévédéčka z těch co máme k distribuci a spustit my jdou všechny čtyři.Nechci dělat reklamu,ale mám notebook od HP a mám přehrávače quick play,windows media player a nero a na všech to jde spustit.Vždy v nabídce kliknu to co chci spustit a funguje to.V nabídce to mám zelene jakmile na to kliknu zčervená to a začne se přehrávat.Takže nevím kde je chyba.Na domácím DVD my to chodí také v poho.Zkusím vzít ještě jiné a uvydím,ale firma co nám to dělala za to ručí a divil bych se že by vydala nějaké špatné DVDéčka,ale jsou to též jen lidi a udělat chybu může každý.Tak to ještě zkus třeba u někoho jiného a uvydíš.Kdyžtak ti to samozřejmě vyměníme.Takže ahoj Renda a kolečkama dolů.
loga-jmenovky-samolepy a jiné
http://www.loga-reklamy.cz
stř lis 24, 2010 8:31 am

Denny
Příspěvky: 549
Registrován: stř led 20, 2010 10:45 pm
Bydliště: Turnov

Příspěvek

Scania trucker: jo v DVD už mi jdou spustit obě dvě.....
stř lis 24, 2010 9:17 am

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

mě se DVD 1 seká na PC a na noteboku DVD 2, měnit nic ale nechci, stačí co jsem viděl
Obrázek
stř lis 24, 2010 5:42 pm

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Danny:jj díky za info.Zatím ahoj a příští rok naviděnou.
loga-jmenovky-samolepy a jiné
http://www.loga-reklamy.cz
čtv lis 25, 2010 7:25 pm

Denny
Příspěvky: 549
Registrován: stř led 20, 2010 10:45 pm
Bydliště: Turnov

Příspěvek

scania trucker: nemáš zač :D neboj příští rok si tě najdu :wink:
čtv lis 25, 2010 7:55 pm

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

Malý dotaz , proč ( kameraman ) s kamerou chodí přibližuje a oddaluje zbytečně jako blázen kýve kamerou, mluví do záběru! a otáčíse jako na obrtlíku a při najeti na detail neuvěřitelně cuká kamerou a ten co to střihal to tam všechno nechal i s hrozně rozmazaným obrazem ve světelném reji!!
Světelný rej je příklad jak nemá video vypadat. Celkově záběry jsou dlouhé.
Já sám mám ve svých videech také chyby a štvou mně a snažím se příště polepšit a hlavně když to jde tak je vystříhat , také se mi detail třeba klepe což je znát hlavně na velkých televizích ,ale když to jde pryč stím.
Právě jsem to dokoukal tak jsem tak nadšenej že jsem to nevydržel a musim to autorovi zdělit, ale nechci urážet to ne , jen je vždy potřeba kouknout se na to pozorně , zhodnotit a případně změnit. Je to spousta materiálu ze kterého by určitě šel sestřihat kvalitní film.
Nechci rozmýchat žádnou pomlouvačnou diskusi, jsou to moje připomínky ke chybám kterými jsem si táké už prošel.
čtv pro 09, 2010 1:27 pm

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jarda
Proč kameraman?Poněvadž žádný kameraman nebyl.Vše je točené mnou,nebo mou přítelkyní a mým známým.Proč jsme to tam dávali?Protože těch záběrů dobrých až tak nebylo a tal jsme dali aspoň trochu použitelný material.Kromě filmu kde video trvá cca 30 minut jsme nemuseli dávat nic.Jelikož ale člověk chtěl aby toho bylo co nejvíce,jelikož se do filmu nevešel každý a tak jsme chtěli formou bonusů všechny ukázat atd.Jelikož jsme národ nespokojených lidí tak věř tomu že toto se už nestane.V bonusech nešlo o kvalitu ale o to aby si člověk třeba našel co chtěl.Jelikož to jsou bonusy nemusí je nikdo prohlížet,šlo jen opravdu o to, mít toho jako vzpomínku co nejvíce.Jak jsem už říkal,takovéto video mít truckeři v zahraničí tak se radostí přeskočí,jelikož to co jsem dostal ze zahraničí bylo vždy 20 minutové video a konec.Tady v čechach jsme chtěli aby toho bylo dost a opravdu se každý našel,holt jsme se se zlou potázali.Netočil to žádný profík ale my amateři.Na příští rok použijeme agenturu natočí se obyvklé 35 minutové video jako to dělá většina těchto akcí a finiš,prostě se nevyplatí dělat hodně materialu a lidem toho dávat co nejvíce jelikož budou věčně nespokojení.Budeme se držet klasiky.Mě osobně mrzí že se člověk snaží pro řidiče udělat hodně videa,aby se opravdu každý našel a ve finále jsme za blbce ,místo toho aby byli lidé spokojení.Je zvláštní že lidé co nejezdí tak video pochválili a líbilo se jelikož pochopili že jde o záznam amaterů a že jde o vzpomínku kde si člověk může najít co on právě chce,u par řidičů jsme se setkali s dost velkým negativem a tak jsme se jak říkam rozhodli nechat příští rok vše na profících a bude to jen strohé video jako je každý rok z obdobných akcí.Je škoda že řidiči nepochopili o co šlo.R
loga-jmenovky-samolepy a jiné
http://www.loga-reklamy.cz
pát pro 10, 2010 9:17 am

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

Myslel jsem že mnělo jít o oficiální video, ale pakliže byl odzačátku váš zámněr tak jak píšeš tak to trochu povoluje uzdu, s množstvím a délkou záběrů mám zkušenosti že tam fakt nejde dát všechno je to pak nuda a navozuje to blbej pocit , na druhou stranu tam člověk chce dát co nejvíc a tak je kolikrát boj který už z těch dobrých záběrů vyhodit nebo nevyhodit a jak to sestřihat aby se to líbilo většině (nikdy to nebudou všichni) a ne jenom mně. Paradox je že nejlíp vypadaj právě ty krátký sestřihy, ale každej se tam chce vidět a tak to chce kompromis 40-50 min. filmu max. hodinu , tak aby šel pustit celej nebo po kapitolách pro netrpělivý diváky.
To je asi tak můj soukromý názor , ostatní nemusí souhlasit.
pát pro 10, 2010 2:49 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Sestřih z akce Kamion Show 2010 na youtube!

Příspěvek

Skoro jako vánoční dárek jsme dostali od jednoho z nadšenců super sestřih z Kamion Show 2010! Mrkněte se a zavzpomínejte:
http://www.youtube.com/watch?v=iUhvgmkzWUs

Autorovi, který nevím, zda si přeje být jmenován, děkuje za video celý tým pořadatelů!
čtv pro 23, 2010 8:21 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

pěkně udělaný :thumbud:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv pro 23, 2010 8:38 pm

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pěkný video.Moc hezky uděláno.R
loga-jmenovky-samolepy a jiné
http://www.loga-reklamy.cz
čtv pro 23, 2010 9:34 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů