Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Odpovědět
Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ahoj DVD konečně v prodeji.Tak objednávejte!!!Ahoj R
Obrázek
loga-jmenovky-samolepy a jiné
http://www.loga-reklamy.cz
pát říj 29, 2010 12:42 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dodávám jen odkaz na stránky s infem, jak a u koho 2DVD objednat: http://www.kamionshow.cz/kamionshow/dvd2010.php
pát říj 29, 2010 4:19 pm

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

líbí se mi potisk DVD 1 :lol:
asi si to teda obědnam :lol: nebo viděl to už někdo? Vaše názory?
Obrázek
pát říj 29, 2010 5:19 pm

Uživatelský avatar
embo
Příspěvky: 887
Registrován: stř led 14, 2009 4:14 pm
Bydliště: BRTNICE-OPATOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Za 100kč si to objednám určitě, Davide až budu jezdit zase kolem, což bude snad tento týden, tak se ozvu jo :D , tak mi je rezervuj, dík.
Dříve MAN teď Slepice R420,R450
sob říj 30, 2010 9:31 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak jak koukám, tak jsme to DVD stihli jen o několik dní dřív než zlíňáci, uf... :? :oops:

Embo, ve středu večer si pojedu nějaký nafasovat asi, tak poté je budu mít u sebe k dispozici, zavolej mi kdyžtak ( 724 233 424), nebo napiš.
pon lis 01, 2010 9:40 pm

Uživatelský avatar
embo
Příspěvky: 887
Registrován: stř led 14, 2009 4:14 pm
Bydliště: BRTNICE-OPATOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Davide Ok, číslo mám myslím už od května, když sem ti volal před KS :) A nebo neuvidíme se v sobotu někde u Pardubic? Tam by si těch DVDček udal asi i víc... :D
Dříve MAN teď Slepice R420,R450
pon lis 01, 2010 9:52 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nn, jak jsem hlásil včera Sovoušovi, tak na ten sraz nejedu, je mi líto.
pon lis 01, 2010 10:15 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

No... tak jeste ze to DVD nakonec prislo bez dobirky, protoze i zadarmo se mi zda drahy :x Nicmene gratuluji autorovi k osvojeni grafickych efektu "zrychleny film" a "obraz v obraze," pristi rocnik se dockame doufam i nejakych pikantnosti, jako treba "Prolinacka ve tvaru srdicka" nebo "cernobila" :idea:

btw. druhy dvd mi nejde vubec nacist, asi spatne rozkopirovany
úte lis 16, 2010 8:07 pm

Vegáč

Příspěvek

Aspoň,že nejsem jediný,kdo s tím má problém...Mě se to načte,ale po nějaké době se vždy sekne... :?
stř lis 17, 2010 1:55 pm

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ahoj
Mě DVD chodí normálně.Dělala to Firma pro nás a pokud to DVD není zkopírované tak ho vrať my ho reklamujeme.Nikdo tě nenutil si ho kupovat.Nic méně DVd se dělalo tak aby jsi každý vybral co chce a většině lidí co znám se velice zamlouvalo.U tebe jsem si zvykl že ty nebudeš spokojen nikdy.Pokud budeš moci klidně se příští rok ujmy sám natačení,vytvoření a rozmnožení DVDečka.Budeme jen rádi,že ho nebudeme muset platit ze svého a najdeme aspoň sponzora na výrobu filmu.Za to ti děkuji,jelikož každá ušetřená koruna se hodí.Ahoj R.
loga-jmenovky-samolepy a jiné
http://www.loga-reklamy.cz
stř lis 17, 2010 9:58 pm

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ještě málo dodávám.Mám pár DVDeček z akcí venku kterých jsem se zůčastnil.Platil jsem dost za 20 minutové video,protože jsem chtěl vzpomínku.A jsem za to rád a ikdyž to není dokonalé je to vzpomínka.My jsme národ hrozných lidí co pomlouvají a stále něco hledají.Když jsme chtěli udělat video kde by jsi každý našel co chce formou bonusů a před tímto 30 minutové video jako film neboli sestřich z akce tak se to opět nelíbí.Nemůžeme se každému zavděčit,nicméně jsme rádi aspoň za to že se to většině lidí líbí a to je důležité.Jsou mezi námy lidi kteří nebudou spokojeni nikdy a budou stále hledat to špatné,já je nechávám a nechávají je i jiní jelikož tito lide budou nespokojení celý život a nebudou se nikdy bavyt z maličkostí.Video které pro Vás připravila firma to dělala pro Vás jako vzpomínku na to kde jste byli ,není to celovečerní oskarový film ale záznam z akce to by jste měli pochopit.Dále jen maličkost.Mě když nefunguje výrobek co si zakoupím tak ho reklamuji výrobci či prodejci.Nejdu jak hňup za kamarádem a stěžuji si,ale řeším to s inteligencí u to od kterého jak jsem zmínil výrobek zakoupil .Je jedno co to je.Takže pokud mám problém s DVD tak to řeším asi s paní Adamovou nebo Davidem.Ti toto DVD jako pořadatelé distribujují.My potom můžeme DVD reklamovat u firmy jež DVD dělala.Vše je jen pásová výroba a nikdo není neomylný a chyba se může stát.Takže pokud někdo bude mít s DVD problém obraťte se prosím na tyto lidi.
Děkuji všem a ahoj Renda
loga-jmenovky-samolepy a jiné
http://www.loga-reklamy.cz
čtv lis 18, 2010 10:27 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

:lol: :roll:
sob lis 20, 2010 9:50 am

Denny
Příspěvky: 549
Registrován: stř led 20, 2010 10:45 pm
Bydliště: Turnov

Příspěvek

tak DVD sem už taky zkouknul, a zklamalo mně, že dycky když se na sprintech nebo zručnosti blížila řada na nás, tak nás přeskočili, nevím jestli sme něco provedli..... :lol: :roll: :oops:

je tam na můj vkus taky trochu moc těch dvou red Devilů šplíchyho a fanánka, ale asi věc názoru
a ještě mně mrzí, že kameraman nás tenkrát požádal abysme tam přednim torchu zablbli, tak sme tam chvíli kolem ně řádili a čekali, že to na dvd třeba i bude , ale bohužel, :? :(

jinak potisk obou DVD se mi zdá povedený
sob lis 20, 2010 3:21 pm

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

DENNY
Pokud,jste tam nebyli a nejste ani v bonusech tak to buď byl špatný záběr a nebo Vas vubec nenatočily.Co jsi měl za auto.Kouknu se do materialu co firma zpracoval,ale věř,že co šlo jsme tam dali.Bylo 5 h záběrů,ale šlo použít cca 2 a půl hodiny a to vše jsme tam dali.Takže pokud tam nejsi tak se omlouvám.Na spanilce ses snad našel :wink: aspoň trocha ůtěchy.Na spanilce je každý kdo na kamion show byl,nebo alespoň na té spanilce jel.Na příští rok máme domluvený stativ na cílovou rovinu a pořádnou kameru takže to už bude z čeho vybírat.Tak ahoj Renda
loga-jmenovky-samolepy a jiné
http://www.loga-reklamy.cz
pon lis 22, 2010 2:04 pm

Denny
Příspěvky: 549
Registrován: stř led 20, 2010 10:45 pm
Bydliště: Turnov

Příspěvek

tak beru napůl zpět, dneska sem si pustil DVD 1 na počítači a viděl sem nás tam na sprintech i zručnosti, takže se omlouvám...
nevim proč ale moje DVDčko mi to předevčírem neukázalo......
ale když sem si chtěl pustit DVD 2 v počítači, tak windows media player mi to ukazuje jako seznam stop ke kopírování (dál s tim nejde nic dělat) Nero show time mi píše že je to neznámý typ souboru a Power DVD s tim nedělá vůbec nic.....

na kterym přehrávači vám to funguje? nebo máte někdo jinou radu co s tim?
pon lis 22, 2010 3:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů