Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Odpovědět
HomoFaber
Příspěvky: 383
Registrován: sob led 24, 2009 10:18 pm

Peterborough Truckfest 2010

Příspěvek

Edit 22.5.2010: poprehadzoval som poradie (aby boli odtahovky pokope), pridal zopar popisov a opravil zopar chyb.

Uskutocnil sa 2. a 3. maja 2010 (nedela a pondelok - statny sviatok). Pravda, ucastnici sa schadzaju uz od piatku vecera. Show-program je najma v nedelu. V tu nedelu (2.5.2010) vyzeralo byt mizerne pocasie tak som sa vybral niekam inak a Truckfest si siel pozriet az v pondelok. Pocasie ovela lepsie nebolo - zoparkrat riadne sprchlo (schovat sa velmi nebolo kde), striedavo slnecno s prehankami, k tomu sialeny vietor po cely cas. Vdaka tomu prislo menej navstevnikov (=viacej priestoru) a ucastnici sa pomaly rozchadzali uz od nedele rana, ale stale bolo co pozerat. Na fotkach je obcas vidno nejaka ta kvapka, ktoru privialo na objektiv, sorry.
Stacilo kecov, obrazky!

Dost odtahoviek sa zucastnilo:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

No a najkrajsia odtahovka co tam bola (podla mojho nazoru):

Obrázek

Obrázek

A najskaredsia odtahovka....

Obrázek

Ozbrojene sily Jej Velicenstva sa tiez prezentovali (a pokusili sa naverbovat mojich brachov);
Leyland MMLC:

Obrázek

Bedford MK (vojenska verzia TK):

Obrázek

Veteran valnicek Bedford KD (r. 1951):

Obrázek

Foden S39 (r. 1971 - porovnajte s nejakym neanglickym vozidlom z toho isteho obdobia):

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tento Leyland Octopus som videl 2-3 dni pred festom, v Ely, asi uz bol na ceste aby to stihol :-D

Obrázek

ERF LV (r. 1969):

Obrázek

Obrázek

Foden S20 (r. 1958):

Obrázek

FL7, r. 1979:

Obrázek

Leyland Comet (r. 1951):

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Nejaky Morris:

Obrázek

Scammell 20LA (r. 1951):

Obrázek

Atkinson L644 (r. 1954):

Obrázek

Leyland Interim Beaver (r. 1946), toto bol prechodovy typ vyrabany zo zasob casti typu Hippo Mk.2, ktoreho bol po vojne nadbytok:

Obrázek

Tieto Volva tak dobre nevyzerali ani ked vysli z fabriky:

Obrázek

Obrázek

Z tych nevycackanych, ale slusne upravenych sucasnych aut, ktore sa tam zucastnili by som dal 1* asi tomuto:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tento ERF sluzil len ako rekvizita pre odtahovkarov.. sutaze krasy by sa asi zucastnit nemohol...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ako nazov napoveda, firma sa zaobera kseftovanim so senom a slamou, zjavne sa im dari:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

BMC 701, r. 1957:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Pojazdna betonarka Armcon Cementech na podvozku Hino 700:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Leyland Marathon, r. 1979, na predaj za rovnych £10 000. No nekup to!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Atkinson Borderer, r.v. 1975, prvy krat po renovacii vonku:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Vozenie koni je zjavne dobry kseft:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Diamond T 980 z r. 1948, neskor dostal motor Rolls-Royce a kabinu z Fordu D... no a tu hydrauliku...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Velmi pekne spraveny ERF C:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Volvo F1220 na pneumatikach Matador:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zrejme nejaky skotsky klan...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Foden Alpha:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Dal by som si povedat :-)

Obrázek

Seddon, typ neznamy:

Obrázek

Seddon 400, r. 1962:

Obrázek

Obrázek

Foden Alpha 3000:

Obrázek

Obrázek

Zo vsetkych tych vycackanych ma tato u mna 1*

Obrázek

attention to detail....

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Aj moderne sfarbenie moze byt pekne:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

White-Freightliner, z cias ked Freightlinery predavali predajcovia White Motor Co. (niekedy po 2. vojne do r. 1974/75):

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Aj toto je krasavica:

Obrázek

Tento Strator som vymakol aj dva dni predtym v jednej industrialke:

Obrázek

Obrázek

Actros "Chrome Edition":

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Bedford WL, r. 1936:

Obrázek

Obrázek

Balime, ideme domov:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Atkinson Borderer so starodavnym kontajnerom na model akeho mam zrovna zalusk:

Obrázek

Modely som len tak prebehol, dva, co ma zaujali, aj odfotil:

Obrázek

Obrázek

A trocha luxusu na zaver:

Obrázek

Obrázek


Index (pre tych, co nieco hladaju a pouzivaju pri tom vyhladavac):
Atkinson L644, Atkinson Borderer, Bedford KD, Bedford MK, Bedford WL, BMC 701, DAF 95XF, DAF XF, 105XF, DAF CF, DAF 3300ATi, DAF 2800ATi, DiamondT 980 RR engine Ford D cab, ERF LV, ERF C, ERF ECS, ERF EC10, ERF EC11, ERF EC12, Foden S36, Foden S20, Foden S104, Foden Alpha, Hino 700, Isuzu NQR, Iveco Stralis, Iveco EuroCargo, Iveco Strator, Kenworth, Leyland MMLC, Leyland Octopus, Leyland Comet, Leyland Marathon, Leyland Interim Beaver, Mack, MAN TGA, MAN TGX, Mercedes Actros, Mercedes Sprinter, Morris, Renault R340 Major, Scammell 20LA, Scania LB141, Scania R142, Scania R143, Scania R124, Scania R144, Scania R164, Scania T164, Scania R620, Scania R480, Scania R420, Scania R580, Scania R500, Seddon 400, Volvo F7, Volvo F10, Volvo F12, Volvo F86, Volvo F88, Volvo FM12, Volvo FH12, Volvo FH16, Volvo FH, Volvo FM, Volvo VN, FH16.660, VW LT35, Western Star, White Freightliner, Boniface wrecker, Vulcan wrecker, Armcon Cementech, Albert Hill Commercials, Arthur Spriggs, ASG Spedition, Ashley Bulk, Afterhaul, A. Waterfield & Son, BAT Transport, Bird's Motorsport, Billy Bowie Tankers, Browns, Benton Bros, C. Allen, Coltons, Countrywide, CP Commercials, CSG, Crouch Recovery, C & J Hauton, C & H Hauliers, CMG Rescue Services, Daren Wills, David A. Guatella, David G. Davies, David Harrison, David Watson, Derek Marston, D.J.H. Transport, Dorling, Douglas F. Mitchell, D & R Hankins, Dunstall Farming, D. E. Salter & Son, Doyle, Eddie Stobart, Eclipse Recovery Services, E. M. Rogers, Eric Gillie, Essex Hay & Straw, Fenwick Bros, Fitzmaurice Carriers, F. G. Bond & Son, F. Knowles & Son, Fred Greenwod & Son, Garratt Transport, G & J Lockwood, Hartley's, Hedger Transport, H. E. Payne, Hewitt Auctions, Heros Transport, Herbert & Son, ITS Transport, Irving Transport, Jackson Bros, James E. Hislop, James Removals, J. Gowler & Sons, J. Sanders & Sons, John Parker, Joseph Mills, James Waters, J. Davidson, J. M. Bell & Son, Joe Sharp, Kelly Bros, Ken Parrott, Ken Thomas, K. Drury & Sons, Kettering Recovery Services, Klaus Sorensen, Knights of Old, Laverty, Luckings, Loane Transport, Manchetts, M. A. Ponsonby, Martin Rigby, Mason Bros, Massey Feeds, M. A. Swift & Son, M. J. McGuinness, McGawn Bros, Mick Gould Commercials, M. Pinches, M. Way & Son, M. C. Salter & Son, Mike Newman, Mini Clipper Logistics, McMullan, Morgan McLernon, McConaghy, Nassriver Haulage, Nicol Boilers, North-west Commercials, Ontime Recovery, O'Kane International Transport, P. C. Howard, Peter Carter Haulage, Piggotts Express, P. C. Lyons, Peter Grant Papers, Paul Hinchliffe, Rainthorpe, Richard Gratton, RJC Transport, Robert Burns, Rogers Rescue, Robson's of Carlisle, Ronny Ceusters, R & L Morters, R. A. Wells & Sons, Sanderson, Saunders, S. A. Smith, S. C. Transport, Sean Taylor, Shirley's Transport, Simmonds, Skeet's Towing, Stan Robinson, Staplehurst Transits, Steves, Stuart Nicol Transport, Sworders, Taylor's Transport, Team Oliver Racing, Turners, Trevor Fox, United Dairies, van der Vijver, Waites & Stones, Walls Recovery, Wilsons Deliveries, W.I.T., W. H. Malcolm, Williams Transport, W. Baybutt, W. M. Blok, Wayne Catt, Foden Border Banshee, Scania Black Pearl, Actros Gorillas in the Mist, Volvo FH16.660 Terminator, Volvo FM Ironman, Scania Kermit IV, Kermit VI, odtahovka, wrecker, heavy recovery vehicle, Hummer limo, Range Rover limo, Bloodhound Project, Iveco TurboStar Pekaes model, Scania LB111 Astran model.
Naposledy upravil(a) HomoFaber dne sob kvě 22, 2010 10:13 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv kvě 20, 2010 10:00 pm

r.-
Příspěvky: 494
Registrován: úte lis 22, 2011 6:16 pm
Bydliště: P´boro

Příspěvek

hm a ja zas nebyl :( snad se rozhoupu priste ;)
pát kvě 21, 2010 5:05 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

teda to je mazec, co auto to kus... a kazdej rok jinej vyber lazenic, parada :!: :!:
pát kvě 21, 2010 7:07 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Fotek sice na urolování si kolečka na myši :lol: ...ale co fotka, to skvost či rarita. Bomba (ostatně jako vždy od HomoFaber ;-) ).
pát kvě 21, 2010 9:25 pm

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

HomoFaber - parádní fotky a jetšě lepší auta, muselo to ale trvat než jsi to sem naházel, paráda.
Obrázek
pát kvě 21, 2010 9:43 pm

HomoFaber
Příspěvky: 383
Registrován: sob led 24, 2009 10:18 pm

Příspěvek

:) som rad, ze sa vam to paci, to je hlavne

r.-: este stihas Santa Pod, koncom juna
x.zdenda: nenahadzujem to po jednej fotke, na take veci som prilis lenivy a vtedy zapinam rozum :) na photobuckete sa da list linkov vygenerovat troma klikmi (view all, select all, generate codes)
Najviac casu zabera zhananie dodatocnych info, potom uprava fotiek (aj ked to robim velmi zbezne) a potom zistovanie preco mi nesedi pocet fotiek v adresari na PC s poctom fotiek v adresari na photobuckete... Na vodoznak a resize mam nejaky freeware co to robi hromadne.
sob kvě 22, 2010 10:27 pm

HomoFaber
Příspěvky: 383
Registrován: sob led 24, 2009 10:18 pm

Příspěvek

Aby to bolo komplet, Payneho Leyland Octopus spredu, 1.5.2010 v Ely:

Obrázek
ned lis 14, 2010 9:05 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Velká paráda, nejvíc se mi líbí Actros chrome a Volvo F10!
BES - běs
ned lis 14, 2010 9:59 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů