Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Ak by sa organizovala, zúčastnili by ste sa Truck Show Jankov Vŕšok??

áno
10
53%
nie
9
47%
 
Celkem hlasů: 19

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Je otázkou, proč stavíte dvě podobné akce datumově proti sobě....Seděla by na to hláška z mého oblíbeného filmu Pelíšky... A KOMU TÍM PROSPĚJETE? DRUHÉ STRANĚ? :roll: Buďžto, ale stejně se mi to zdá dost zbytečné....
úte črc 06, 2010 12:22 pm

romcahranice
Příspěvky: 167
Registrován: čtv úno 19, 2009 10:34 pm
Bydliště: Hranice

Příspěvek

Miro,naprosto s Tebou souhlasim.Pamatujes jak to bylo loni ve Zline,krylo se to s Nordicem a proto se snima Rada domluvil,a udelal to v terminu o tyden drive,a samozdrejme,že nejen s nima.A ted prijde toto :evil: .Navic si myslim,že nejen spousta slovenskych kolegu chtelo prijet do Zlina,ale i nasi chteli jet k nim.Proste nepochopitelne.No sem zvedav,zajimava je i ta cena :(
úte črc 06, 2010 6:47 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

S Radkem sme se o tom před chvílí u nás bavili. Jankovu vršku to sebere jak diváky, tak auta a ve Zlíně bude také pár vozů chybět... Přitom je naprosto zbytečné si takhle konkurovat, pro kamiońáky to taky není nic plusového, přece jde o to dávat řidiče trochu dohromady.... To pomíjím fakt, že ne každý se dostane každý víkend směrem domů, takže kdyby byl Jankův vršek v původním termínu, mohl si každý vybírat - tohle nestihnu - pojedu na ten druhý, takhle v jeden víkend je to buď a nebo nic...
úte črc 06, 2010 7:35 pm

romcahranice
Příspěvky: 167
Registrován: čtv úno 19, 2009 10:34 pm
Bydliště: Hranice

Příspěvek

K tomu neni co dodat,mas samozdrejme pravdu..Ja už s Radou taky mluvil.
úte črc 06, 2010 8:02 pm

Uživatelský avatar
-Lucas-
doprovody
Příspěvky: 318
Registrován: čtv led 14, 2010 5:18 pm
Bydliště: Bratislava

Příspěvek

Máte pravdu.. Ale problém je že tých akcíí je dosť.. Plánoval som, teda chcel som aby Jankov Vŕšok bol 06.08-08.08.2010, ale nezáleží to len odo mňa.. Človek ktorý vybavuje povolenia na spanilú jazdu by to údajne nestihol vybaviť.. Ten termín nie je robený na to aby sme brali Trucker-ov z inej akcie.. Ja som chcel ísť aj do Zlína, ale žiaľ je situácia taká aká je.. Minulý rok Jankov Vŕšok nebol, takže som rád že sa to podarilo obnoviť.. Dúfam že budúci rok to víde.. :wink:
pát črc 09, 2010 9:59 pm

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

Abych pravdu řekl a dal svůj názor veřejně, tak mi to pěkně štve že je to ve stejnej termín jako Zlín, a to i jako diváka, protože je mi jasný že SK auta co by do Zlína jinak dorazily zůstanou třeba možná doma a jelikož bych do Zlína chtěl, tak mi tam budou chybět. To že to jinej datum nešlo, mě celkem ani nezajímá, protože organizátor Zlína oznámil datum konání dřív než Vy a tak to vypadá opravdu okatě, jako že přetahování hezkých aut z akce na akci, neděje se tak ani u osobáků a u konání různých Tuning srazů aut, prostě mít dva srazy ve stejný datum nikde není, i když SK není CZ, řekl bych ale že se to nedělá, to bych ten sraz radši neudělal vůbec a když už nebyl ani loni, tak by to možná ani nevadilo. Nechtěl bych se nikoho dotoknout, napsal jsem jen svůj názor, jde mi totiž jen o účastníky, snad se za rok zase neschodnete na stejný víkend, jinak Vám přeju ať Vám to vyjde :wink:
Obrázek
ned črc 11, 2010 8:53 pm

Uživatelský avatar
-Lucas-
doprovody
Příspěvky: 318
Registrován: čtv led 14, 2010 5:18 pm
Bydliště: Bratislava

Příspěvek

Vzhľadom k tomu, že do dnešného dňa sa mi prihlásilo na nami pripravovanú XIV.slov. truck show v dňoch 20.-22.8.2010, veľmi málo ľudí, musím Vám s poľutovaním oznámiť, že prípravu na toto podujatie ruším. Dúfam že Vás to neodradí a budúci rok nám to víde.. =)
sob črc 24, 2010 9:47 am

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

Trucker_Lucas - nejlepší přízpěvěk co zde na fóru máš, Díky :wink:
Obrázek
sob črc 24, 2010 10:40 am

Uživatelský avatar
-Lucas-
doprovody
Příspěvky: 318
Registrován: čtv led 14, 2010 5:18 pm
Bydliště: Bratislava

Příspěvek

To nebolo pekné.. Ale som aj rád, pretože som chcel ísť aj do Zlína.. Len ten termín som ja neplánoval.. ale budúci rok to naplánujeme tak že budeme môcť ísť aj do Zlína aj na Jankov Vŕšok.. :wink:
sob črc 24, 2010 12:25 pm

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

shit of..... :evil:
sob črc 24, 2010 3:07 pm

Uživatelský avatar
-Lucas-
doprovody
Příspěvky: 318
Registrován: čtv led 14, 2010 5:18 pm
Bydliště: Bratislava

Příspěvek

Chalani budúci rok to víde.. =)
sob črc 24, 2010 3:42 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Třeba se ti to nezdá, ale s roční přípravou bude Jankův vršok o dost lépe připravený, než by byl tenhle šitý horkou jehlou, se správným termínem a když se o akci ví měsíce dopředu se pak sjede i více účastníků. Ono je lepší jednu akci třeba oželet a tu další udělat dobře, než to narycho zkazit a zkazit tak i reputaci Jankova vršku :wink: Hodně lidí tam jezdilo rádo :wink: Budem rádi, když do Zlína dojedeš :wink:
sob črc 24, 2010 8:23 pm

Uživatelský avatar
-Lucas-
doprovody
Příspěvky: 318
Registrován: čtv led 14, 2010 5:18 pm
Bydliště: Bratislava

Příspěvek

jj.. chcem tam prísť.. a pravdepodobne aj prídem.. len škoda že tam nikoho nebudem poznať. =(
sob črc 24, 2010 10:27 pm

Uživatelský avatar
Griffin
Příspěvky: 859
Registrován: sob srp 08, 2009 9:38 am
Bydliště: Považská Bystrica

Příspěvek

Trucker Lucas: Staci prelistovat forum a ponachadzas tu auta clenov. Podla toho nas tam spoznas. A ak to bude ako minuly rok tak pri aute Mira Zapletala bude Truck-forum ozran stanok :D
A co sa tíka jankovho vrsku tak musim povedat ze by ten termin nesedel ani mne. Bol som uz prihlaseny na Zlin a tam by som aj isiel. Skoda. Keby to bolo aspon o tyzden neskor tak by mi to vyhovovalo.
Scania R420 r.v.2008 + Krone Profiliner r.v.2008
sob črc 31, 2010 8:37 am

Uživatelský avatar
-Lucas-
doprovody
Příspěvky: 318
Registrován: čtv led 14, 2010 5:18 pm
Bydliště: Bratislava

Příspěvek

snáď to budúci rok víde..
sob črc 31, 2010 10:23 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů