Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Odpovědět
Uživatelský avatar
-Lucas-
doprovody
Příspěvky: 318
Registrován: čtv led 14, 2010 5:18 pm
Bydliště: Bratislava

Příspěvek

david: Ja tam našel i auto s posádkou který neplatili..
Opel Combo Tour (Doprovodné vozidlo)
Volvo FH12 + Kogel A18

___________________
Transporting Company
www.euroexpress.sk
úte kvě 24, 2011 9:49 am

Uživatelský avatar
michi84
Příspěvky: 465
Registrován: ned dub 06, 2008 10:09 am
Bydliště: Stará Boleslav

Kamionshow 2011

Příspěvek

Tak konečně můžu oficiálně poděkovat za jeden z životních zážitků, který jste mi dovolili absolvovat v kruhu super lidí. Dovolím si konstatovat, že pořadatelé celou akci zvládli. Co se mne týče, vždy se tam našel někdo z pořadatelů, kdo se mi snažil pomoct s úsměvem, i když už na nich bylo později vidět, že už jsou unavení. Nedostatky tu už byly řečeny...ale popravdě...to, že bylo málo košů, je prostě v širším záběru dětský prdík :-) I když si někteří v závěru show dělali z mého auta právě ten chybějící koš, že Standýs :-D

Takže se moc těším na příští rok!!!



PS: co se týkalo opilých jezdců : vzhledem k tomu, že tam mělo spousta lidí děti a psíky, viděl bych to příští rok na na kolektivní domluvu "foráků" před začátkem a případný následný ruční stručný zásah :twisted:
Scania Touring 2016
Volvo FH500
Volvo FH460
Scania Topline R420
Renault Premium 420 DCi
MB Atego
Praga V3S 2003
úte kvě 24, 2011 7:38 pm

lemoun15
Příspěvky: 16
Registrován: úte led 06, 2009 4:59 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Michi, já už se také teším na "příští" rok!!! Po pravdě?...cítim se v "bezpeči", když Ty a pan "Vegáč" odjíždíte z "placu". V tu chvíli Ti mám nějaký pocit , že bude alespoň "chvíli" klid... Bohužel, jak naivní jsem... Ale jo kluci "truckerský", i já vám oběma musím poděkovat, za obrovský přínos a silnou moti vaci k dalši Tvorbě. Jen mne fakt štve, že mne na plácku v Boleslavi, zradily zuby. Ale to je již jedno. Stalo se.
úte kvě 24, 2011 9:46 pm

Vegáč

Příspěvek

Lemoun a my se vždy těšíme na plac,abysme tě zahltili úkoly :twisted: :lol:
pát kvě 27, 2011 2:35 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

to je divné já žádného opilce nepotkal?
koše odpatkové necítil jsem nedostatek? ale to je těžko odhadnou i skládky se jednou naplní :wink:
a osobně to bylo fajn,na blbce narazíte všude,tak se hold člověk musí nějak zařídit mě tam bylo fajn,blbců jsem si nevšímal a byl jsem naprosto spokojen.
ale přeci jen,příště bych si prosil jednu toaletu s nápisem POUZE PRO ROADA.nějak mě ten 1 km chůze po poli do lesa společensky unavil :lol: :lol: :lol: a korba byla plná kohle :wink:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát kvě 27, 2011 6:59 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

je vidět, e jsi měl čas to tam donést.. :D :D
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pát kvě 27, 2011 7:04 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

bych šel i kdyby bylo -30 ty budky to je nářes já tam prostě nemůžu vlést :lol: :lol:
kdo by měl snahu mi vysvětlit že to jinak nejde nemusí se namáhat je mi to jasný přenosný anclik prostě jinak nejde řešit :wink:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát kvě 27, 2011 7:20 pm

lemoun15
Příspěvky: 16
Registrován: úte led 06, 2009 4:59 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Vegáč, fakt mne prudíš, jinak mimochodem, včera?, mraky luxusně grilované krkovice... No jo, ale chápu, že jsi to "nesjel", tak příště. Jó, prý jsi měl dnes "naozaj bohovský deň?"
sob kvě 28, 2011 9:56 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Aktualita z facebooku Kamion Show http://www.facebook.com/pages/Kamion-Sh ... 0131805204 :
"Na Kamion Show jsme vyprodali veškerá trička z letošního ročníku. Jelikož se množí Vaše dotazy, zda bude možné ještě trička dokoupit, zvažujeme doobjednání dalších kusů. Pokud máte tedy zájem o tričko Kamion Show 2011 (světle modré), napište prosím do komentáře předběžný Vámi požadovaný počet triček (a velikosti). Cena bude nejspíše stejná jako v květnu na Kamion Show, termín dodání odhadujeme cca 2 měsíce."

Technická poznámka: pište případné předběžné objednávky buď sem, nebo na FB. Nikoliv na obě místa. Děkuji.
pon črc 11, 2011 8:47 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Na Vaše četné dotazy ohledně dodatečného objednání triček z Kamion Show 2011 máme následující informace. Napište nám na fejgl@linatra.cz (či zavolejte na tel. 724233424) počet a velikosti požadovaných triček. Za pár týdnů trička objednáme, potiskneme a rozešleme na dobírku (či rozvezeme osobně). Cenu v tuto chvíli nemáme od dodavatele na 100% upřesněnou, ale bude se pohybovat kolem 160,-Kč/ks - tedy cca stejná částka, jako byla v květnu na Kamion Show...plus poštovné.A ještě dodáváme, že dámská trička zatím nemáme potvrzena. Jakmile budou k dispozici a budeme znát jejich přesnou cenu, budeme Vás informovat.
úte srp 23, 2011 10:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů