Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Odpovědět
Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Truckfest Ingliston, Edinburgh

Příspěvek

http://www.truckfest.co.uk/

Moja ucast bude. Kto chce alebo bude mat cestu blizko ako napriklad Vegac tak mozu sa prist pozriet :)
pon dub 25, 2011 10:55 pm

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

Tak zajtra sa ide !!!! :) :) :) :wave:
pát srp 05, 2011 7:05 pm

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

Takze. Vcera som siel na truck fest o pol 1 z domu kedze rano som musel ist do prace a skor sa nedalo. Atmosfera bola uzastna. Ludia boli skvely a taktiez uzastny ..... Velmi vela nadhernych a krasnych aut tam bolo. Bolo sa vazne naco pozerat .... od historie az po tie najnovsie ..... americke auta .... Len skoda ze o pol 6 vecer zacalo tak prsat ze sme museli ist domov lebo fotaky by to uz nerozchodili jak ponich tialka voda ..... ludia sa zbierali domov tak sme sli z davom ...... cely areal sme prechazdali asi 3 hodiny a aj tak sme ho cely nepresli az do konca ..... vazne obrovsky masaker areal .... Takze ked sme sa vracali bolo tam aj monster truck ale koncili kvoli dazdu ..... videl som na vlasne oci Alexa ... chcel som sa snim sfotit a podpis od neho zobral ... ale bohial rad na cakanie bol tak dlhy ze natom dazdi by som bol este 3 hodiny ..... Ale aspon som ho videl .... ty stastnejsi sa aj sfotili :D bolo tam vela stankov a tak som si kupil spltovku scania .... tricko truckfest ... a klucenku scania .... dneska som mal v plane ist taktiez ... ale od rana leje ako ... :/ ... Inac vstupne na jeden den bolo 16£ na dospelu osobu .....

A tu najdete viac foto k akcii :

http://bajlachvt.rajce.idnes.cz/Truckfest_Scotland_2011
ned srp 07, 2011 4:07 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů