Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Hroch.R420

Příspěvek

Hele mili můžu vám přivést kozu na řetízku a můžete se ukázat jak jí podojíte. A pak budeš mít kozí pochoutku pěkně čerstvou. Doufam že se taky přijedeš podívat,kurav chlapi,já sám ten fotbal neodehraju! :lol:
Fany snad jo a když ne tak nejsme z cukru ne?
ned zář 04, 2011 9:46 pm

Vegáč

Příspěvek

To bude vtipný Hroch,Foglík a Mili v útoku a Rybízek v bráně :lol: :lol: :lol:
pon zář 05, 2011 6:38 pm

fany 3
Příspěvky: 700
Registrován: sob říj 09, 2010 10:52 pm
Bydliště: jižní čechy

Příspěvek

Tak do toho fotbalu se asi moc nepohrnu,jelikož mám obě nohy levý, a pak aby jste mě nemuseli restartovat(ale když nebude zbytí tak to asi dám) :lol: :lol: :lol:
pon zář 05, 2011 6:57 pm

Hroch.R420

Příspěvek

A Vegáči už jsem ti říkal že ty budeš mít na sobě bikini a ty lesklý třásně a budeš fandit a povzbuzovat?
Fany ty děláš jako kdybych já byl nějakej fotobalista! :lol:
pon zář 05, 2011 8:09 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

To bude vtipný Hroch,Foglík a Mili v útoku a Rybízek v bráně
:valetsesmihy: asi se fakt prijedu podvat
pon zář 05, 2011 8:13 pm

Vegáč

Příspěvek

Já vám to tam roztleskám :lol: :lol: :lol:
pon zář 05, 2011 9:58 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Tak jsme zkusili udělat pozvánky...
Obrázek
pon zář 05, 2011 10:41 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Tak zatím je rozjednáno 18 kousků,příští týden začnou narůstat odpadlíci,tak doufám že někdo zbyde. Neznáte někdo nějaká kouzlo na počasí? :think:
čtv zář 15, 2011 9:11 pm

Masi
Příspěvky: 1281
Registrován: pát črc 16, 2010 9:08 pm
Bydliště: Svinčany

Příspěvek

Hrošáku, tak David Ti prý nakonec dojede udělat parádu s Legendou:))) Jen doufej, že v týdnu dojdou tři zadní diodovky ať holka nevypadá jak teď:))

Obrázek
sob zář 17, 2011 6:05 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Jojo jednáme spolu o tom tak doufám že to klapne. K těm světlům,mrzí to ale to auto je jednou v běžném provozu a to se holt stane,já si obědnal 4 pozičky do bočních plastů a jedna už je ko,pač byla blbě utěsněná,dostala se tam voda a nesvítí. A jelikož se nemůžu dostat k tomu maníkovi co je od něj mám,aby mi je vyreklamoval,tak taky jezdím s tím. Mě může mrdnout když tady čtu chytrý názory typu "hele jak je to špinavý,hele tohle je odřený,ten nemá vyleštěný kola,tomu tohle nesvítí",proboha vždyt to auto jezdí v běžnym provozu a nikdo nejsme pánbůh,aby jsme někde o něco neštrejchli,pak stačí jedna cesta po D1 a hned popraská aspoň 5 žárovek (zkušenost ze čtvrtka) a ruku na srdce,někdy toho má člověk za den dost,že je rád,když večer zastaví a jde si lehnout a ne lítat kolem auta. Proto tohle nějak moc neřeším,něco jinýho bude když budeš mít auto jen na takový akce a jinak bude stát pod střechou v garáži.
sob zář 17, 2011 6:20 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak tak.... a k tem pozickam, ja kdyz neco nekam montuju (mlhovky, pozicky....), tak to hnedka rozeberu a pretesnim silikonem, abych se prave netesnosti vyvaroval ;)
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
sob zář 17, 2011 7:19 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Hele Mykeshu tak doufám že tu budeš zajištovat zdravotnickou pomoc,auto na to máš. :lol:
sob zář 17, 2011 7:30 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hroch R.420 kdybych to neměl tak daleko přijel bych se kouknout jak tam běháte po hřišti :lol: :lol:
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
sob zář 17, 2011 8:05 pm

mili

Příspěvek

žádnej fotbal :lol: .já jsem rád,že mám nohy zdravý a ted hypo na krku :lol: :lol:
sob zář 17, 2011 8:13 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Noooo Hrochuline, jak uz jsem ti psal do founu, zatim nevim nevim... :roll:
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
sob zář 17, 2011 11:37 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů