Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět

Je podle vás TerrNo.1 lepší než původní 815???

Ano
361
78%
NE
99
22%
 
Celkem hlasů: 460

Uživatelský avatar
holbra
Příspěvky: 3059
Registrován: pon zář 14, 2009 3:33 pm
Bydliště: valašsko

Příspěvek

Pořádně naložená
Obrázek Obrázek
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=r4o4WKzQ ... Ht4nRURQ2d[/youtube]
čtv kvě 07, 2015 9:22 pm

Uživatelský avatar
mc.imi
Příspěvky: 359
Registrován: sob čer 26, 2010 12:50 pm
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pěkná soupravička

Obrázek
*** TATRAweb ***
*** DAKAR Competitors ***
*** TATRA a DAKAR ***
pát kvě 08, 2015 7:17 pm

Uživatelský avatar
mc.imi
Příspěvky: 359
Registrován: sob čer 26, 2010 12:50 pm
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
*** TATRAweb ***
*** DAKAR Competitors ***
*** TATRA a DAKAR ***
pát kvě 08, 2015 9:21 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Smím se zeptat proč mažeš ty SPZky? Celkem bych si ta auta nějak podle krajů zařadil a není podle čeho.
sob kvě 09, 2015 9:23 am

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Odhaduju že se předem jistí, aby neměl jednou problém s UOOU :?
sob kvě 09, 2015 9:35 am

Uživatelský avatar
mc.imi
Příspěvky: 359
Registrován: sob čer 26, 2010 12:50 pm
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ty SPZ mažu, protože jsou to fotky na web http://tatra.hys.cz/ jelikož tam budou veřejně vystavené (nebo vlastně už jsou). Při focení některých Tater a následném vysvětlení k jakému účelu budou fotky použity jsem byl o tento krok požádán. Na všech Tatrách jsou kromě SPZ retušovány cedulky s názvem porovozovatele. Na TF jsem to mohl dát i s SPZ, ale bral jsem to ze složky s webem. Pokud máš zájem, mohu ty fotky zabalit a hodit ti je neupravené na nějaký server. Není problém :)
*** TATRAweb ***
*** DAKAR Competitors ***
*** TATRA a DAKAR ***
sob kvě 09, 2015 10:19 am

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Zas takhle nutně je nepotřebuju, každopádně děkuju :wink: Když už něco jde ven, tak bez úprav, nebo to nejde ven vůbec. Jen mi přijde, že je škoda, že se nedá vozidlo identifikovat, přiřadit k firmě, regionu a tak...
sob kvě 09, 2015 10:55 am

Uživatelský avatar
mc.imi
Příspěvky: 359
Registrován: sob čer 26, 2010 12:50 pm
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já na to zas nahlížím z pohledu vozidla. Pro mne je například naprosto nepodstatné čí je, nakou má spz apod. Jde mi čistě jen o to vozidlo jako takové. Nechápu tu větu když už něco jde ven tak bez úprav :). To jako že když jsem umázl spz a majitele že je fotka už pro TF ničím nepřínosná? To snad né :)

Obrázek
*** TATRAweb ***
*** DAKAR Competitors ***
*** TATRA a DAKAR ***
sob kvě 09, 2015 11:06 am

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Pro TF jako takové je to jedno, pro nás co archivujeme obrovské množství fotografií a údajů to občas podstatné je. Ono se pak celkem dobře dohledává nějaké konkrétní auto, někdy se to celkem hodí. Ale to jsou spíš naše soukromé "badatelské" důvody. A v rozporu s požadavky UOOU jak tu napsal Lubosss to rozhodně není, SPZ vozidla na fotografii pořízené na veřejném prostranství nelze považovat za porušení zákona o ochraně osobních údajů, to už jsem s jedním kolegou právníkem taky řešil.
sob kvě 09, 2015 8:22 pm

Rummcajs
Příspěvky: 966
Registrován: pon led 02, 2012 3:27 pm
Bydliště: V Židech

Příspěvek

Hynku,jen trochu O.T.-když si fotím auto na stavbě,která je za plotem,můžu z toho mít problém?Já si takhle fotil a natáčel stroj na stavbě za barákem....stavbyvedoucí mě odpálkoval a vůbec se semnou nebavil,takže jsem vyjel za plot a fotil za plotem.Stavoš chytl amok a začal po mě řvát:) .Tak jsem mu řekl,že stojím na veřejným prostranstvím,a tam že si můžu dělat co chcu.Řval ještě víc :D
sob kvě 09, 2015 8:28 pm

Uživatelský avatar
mc.imi
Příspěvky: 359
Registrován: sob čer 26, 2010 12:50 pm
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pro Hynka a případně ostatní fotky v originále:

http://www.uschovna.cz/zasilka/FBFGMAPL9WTIKFIJ-A8V/

S pozdravem
Ivoš
*** TATRAweb ***
*** DAKAR Competitors ***
*** TATRA a DAKAR ***
sob kvě 09, 2015 8:53 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

.

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 18, 2020 3:34 pm, celkem upraveno 1 x.
sob kvě 09, 2015 9:26 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Tak jakmile stojíš na veřejném prostranství, nemůže v podstatě nikdo nic. Každopádně se taky vždycky snažím dohodnout. Pokud se dohodnout nejde a moc o tu fotku stojím (je to něco atypického, zajímavého), tak si ji prostě udělám a zmizim. Chápu stavoše, že mají problém s věčnými bonzáky a kontrolami, ty samozřejmě taky nemusim a nikdy bych je nepráskl. Ale nikdo mi nebude něco zakazovat na veřejném prostranství, na to jsem háklivej. Už mi jednou i vyhrožovali rozbitím huby, nemám rád násilí, nicméně v autě pro tento případ taky vozim pěknej pajsr. Do staveb vůbec nelezu, tam nemám co dělat, neb nejsem osoba seznámená s tamním bezpečnostním školením - leda by mě tam fakt stavoš pozval, což však nepředpokládám. Já hodně fotim u hasičů včetně například vojenských hasičských jednotek, některá pracoviště jsou i režimová, ale ani tam jsem se nikdy nesetkal s požadavkem na zmizení VPZek/SPZek. A to fotím přímo s tím, že fotím pro knihu a tedy že fotky půjdou ven... Fotil jsem například i u Správy státních hmotných rezerv a ti si jinak úplně hrají na tajné...
sob kvě 09, 2015 9:53 pm

Rummcajs
Příspěvky: 966
Registrován: pon led 02, 2012 3:27 pm
Bydliště: V Židech

Příspěvek

No já za ním došel,na stvbu jsem vlezl hned za plot,a slušně jsem ho požádal,jestli si můžu to auto vyfotit,že mě to zajímá a je to pro mý účely.Ale s ním nebyla řeč,hned mě vyhodil :? ,takže jsem to řešil takhle.Ale jinak jsem se vždycky domluvil,když jsem stíhal Phoenixe tahač 4x4 až na pilu,tak majitel a řidič mě i pozval do kabiny.A co soused jezdil s osmikolou Terrnem,tak mi ukázal co jsem chtěl-před bytovkama sklápěl korbu i kabinu.Takže všechno je v lidech :wink:
sob kvě 09, 2015 10:08 pm

Uživatelský avatar
pt_55
Příspěvky: 268
Registrován: sob pro 27, 2008 1:14 pm
Bydliště: Cassovia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

V ČR máte asi iný zákon, ale na Slovensku je zverejnenie fotky motorového vozidla s nevymazaným EČV (SPZ) priestupok/trestný čin, akurát nedávno o tom bola reportáž v TV kde sa vyjadrovala aj hovorkyňa PZ. Je to v zákone o ochrane osobných údajov. A je jedno či je auto na verejnom priestranstve ;) To len pre zaujímavosť
ned kvě 10, 2015 12:08 am

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 43 hostů