Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Zamčeno
Uživatelský avatar
KUBO-SK
Příspěvky: 1357
Registrován: čtv dub 17, 2008 5:47 pm
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

krásna je ta 148čka :wub: na takej by som sa siel previest :driver: viac viac fotiek Pane Tatrováku :wink: :lol:
sob bře 19, 2011 3:10 pm

BUBENIK
Příspěvky: 532
Registrován: čtv dub 29, 2010 5:34 pm
Bydliště: doma

Příspěvek

No tak ty 148 sou libovozní,radost pohledět :thumbud: :thumbud: :clap: :clap: :clap:
Pane Tohle není vobyčejnej nákladák To je TATRA

A teď šroubovákem tady to udělátko takhle pošoupneš...no....takhle...no a je to v prdeli
sob bře 19, 2011 8:03 pm

Uživatelský avatar
pavelbuggy
Příspěvky: 705
Registrován: sob úno 26, 2011 6:41 pm
Bydliště: Králíky

Příspěvek

je pravda že ceny jsou katastrofální ale podle mě si za to můžem samy protož se vždicky najde někdo kdo ty ceny podrazí já tu mám vola ten jezdí s Volvem soupravu za 32 Kč :mad:
sob bře 19, 2011 8:24 pm

Karel334
Příspěvky: 1602
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

To tady jezdí zoufalec který vozi na soupr.30t a má to 30kč /km čistá ruka.Lítá jak o život.Já tomu říkám práce pro práci=0.Ten samej job mi nabízela jiná společnost při 30t 26kč.Poděkoval jsem a doufal že se cena zvedne.Za pár dní tam jezdí drbani co asi mají naftu zdarma.Nechápu co se to děje nebývalo tak.Ještě jsem zapoměl že skanska si nařidila gps sledování vozidel jinak smlouvu neudělají.To ještě dodám že při provozu bagru chtěji škrtat výkon když stroj stojí.Např.traktorbagr za 600 hod při kopání a při volnoběhu (prostoj) za 200. To je výhodné že.Můj známej provozuje několik kamionů za 23kč/km.Doporučil jsem mu sebevraždu na půdě provazem.
Naposledy upravil(a) Karel334 dne sob bře 19, 2011 9:37 pm, celkem upraveno 1 x.
sob bře 19, 2011 9:24 pm

Uživatelský avatar
pavelbuggy
Příspěvky: 705
Registrován: sob úno 26, 2011 6:41 pm
Bydliště: Králíky

Příspěvek

Pro Skansku a Strabag a Colas nejezdím protože jsou uplně mimo mísu a já se s nima nehodlám vůbec zabívat to radši pošlu Tatru pod bagr třeba na základy nenadře se a vidělá víc než abych pálil 200l denně v soupravě a čekal že mě to něakej skorumpovanej stavoš podepsal a řekl si při tom o provize čekal ne prachy 3 měsíce a ještě ze sebe dělal vola a musel tam volat aby to milostivě poslaly :oops:
sob bře 19, 2011 9:35 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
:driver:
úte bře 22, 2011 10:20 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Kluci, je zbytecne si stezovat! Vzdyt jsme v CR! A kazdy dobre vi, jak to tady vlastne funguje! Stat vyhlasi vyberove rizeni na stavby silnic, vyhraje to jedna firma, ktera to hodi dalsi, ta zase dalsi a dalsi az nakonec se hladaji blbouni kteri to ve finale zacnou realizovat. Kazdy si s tech ukroji poradny krajic, a ten posledni clanek ktery na te stavbe jezdi dostane tak akorat velke hovno, je rad ze ma alespon nejakou praci, a pokryje alespon naklady ktere jsou enormni.
Vlada place jak mame nejdrahsi dalnice v europe, pritom kazdy je spokojen. U toho zidle urednika vydela podstatne vic nez ktera koli tatra v Cechach!
Ja uz tady psal, ze bych velice rad, alespon na jeden jediny mesic sel delat misto Doubove, jako sef stavebniho uradu Karlovarskeho kraje! :lol: Ja bych se chtel mit take dobre! :lol: Ale hold! Kdyz se clovek jednou narodi s lopatou v ruce, tak hold s ni i chcipne! Takze nam nezbyva nic jineho jenom makat, aby se urednici mnely velice dobre, a my jak furt velice za kokot!
To je ta demokrace. Tak sme to chteli, tak tak to mame! A ja zastavam nazor, ze dobre uz bylo, ted uz bude jenom hur! Takze asi nejrozumnejsi reseni, palit od tud co nejdal! Dobre ze mame ted tu svobodu pohybu, takze kdyz se cloveku nelibi, tak muze jit! A ja se uz rozhodl. Radci s medvedama na Sibiri!!! :lol:
úte bře 22, 2011 10:36 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

S tech 148-cek je to prozatim vse, ted cekam az panove hvizdnou, a pak do nich skocim, a pojedu je vagonovat. Takze pak je jeste ofotim, na ceste k vagonum, navagonovani, a rozloucku na daleke ceste do Kazachstanu. Maji bohateho majitele, ktery se radi mezi desitku nejvetsich tezaru zlata a stribra na svete! Dalsi dve by mnely jit v zari. Mezi tim se bude delat jedna Tatra 148 S1 do Noveho Urengoje (RUS) a jedna Tatra 148 S3 do Surgutu (RUS). Mne se libi ze o ty 148-cky je furt zajem, i kdyz dnes uz je to moralne zastarale, ale je videt ze Tatra 148 ma v Rusku furt uznani! Vzdyt to je zlata tatra!
úte bře 22, 2011 12:00 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Jedna 815-ka ze vcerejska, na vypadovce za Uzgorodem.

Obrázek Obrázek
úte bře 22, 2011 12:36 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tady dva kousky na skladu.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
úte bře 22, 2011 12:59 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

No, a dva slovenske kousky, na celnim skladu, vnitrozemske celnice v Uzgorodu. Do ohrady nepusti, tak jenom tak od plotu jsem je cvaknul. Co stoji tam, tak uz ma jasnou budoucnost! Ve prospech statu Ukrajiny! Tam konci prevazne auta paseraku cigaret. Tak asi se na Slovensku moc nevyplati vozit beton! Mix je z Presova, a ten cerveny valnik je z Banske Bystrice. Alespon co ja vim, tak ty tatry tam stoji uz dele nez 2 roky.

Obrázek Obrázek
úte bře 22, 2011 1:08 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

Takže oni su už zhabane Ukrajinou. Je zaujimave že ich este Ukrajinci nepredali. Co som si vsimol tak tomu valniku uz aj stihli koleso ukradnuť :D
úte bře 22, 2011 3:01 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Fatus 815:

Vsetko ma svoj zakonny postup. Takze do sudneho rozhodnutia, potom na zaklade sudneho rozhodnutia sa auta rozpredaju na aukcii. No a vzhladom nato ze sudy na Ukrajine funguju tak ako aj na Slovensku a v CR, tak to trva nejaku dobu, preto tie auta tam stoja tak dlho!
Ale bez obav! Pride na nich doba! Vsetko je otazkou casu.
úte bře 22, 2011 3:21 pm

Uživatelský avatar
TomC2
Příspěvky: 3042
Registrován: pát srp 29, 2008 1:35 pm
Bydliště: BRNO,Babice u Rosic,Zastávka

Příspěvek

Arktik,pěkný 8) Ta 148čka náádhernáá :P :P :P :clap: :inlove:
úte bře 22, 2011 5:46 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Na tady tu tatru se dela do Ruska kabina.

Obrázek Obrázek Obrázek
úte bře 22, 2011 5:57 pm

Zamčeno

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů