Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Zamčeno
zaverecny
Příspěvky: 488
Registrován: úte led 27, 2009 10:28 pm

varování

Příspěvek

Všem hezký den.
Chválím tady občas Arktika, za jeho naprosto profesionální fotky, skvěle nafocené, a to dokonce i při řízení. Někdo si třeba řekne, no a co, to je toho. Tak bacha! Dneska jsem jel na výlet do severních Čech. Neřídil jsem, vezl jsem si zadek v autobusu, a pak chodil po městě. A jestli máte dost silné žaludky, podívejte se na tyhle moje hrozné fotky, a to jindy fotím celkem dobře. Tak těžko se fotí z jedoucího auta, nebo auto, které jede, nebo dokonce když jedete vy i to focené auto :D . Ani jedna fotka, které jsem chtěl původně pro Arktika nafotit jako pozdrav s Tatrami, se nepovedla. Buď je vidět jen zadek, nebo jen kus, nebo dokonce vůbec nic :D. Kdyby byla dnes soutěž o nejhoršího fotografa, berou s přehledem zlatou medaili! Pro Hynka - jestli to bude číst - jedna hádanka, kde je focená požární stanice :D? Fotka je tak hrozná, že by to poznal jen požární génius :D. Jediná fotka, která se je o trošku míň strašná než ostatní, je ta V3Ska, a to je proto, že ona i autobus zrovna stály :D.
Takže bacha, fotit z jízdy jízdu, to umí jen mistr světa Arktik!!!


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) zaverecny dne pon zář 30, 2013 10:20 pm, celkem upraveno 1 x.
pon zář 30, 2013 10:06 pm

zaverecny
Příspěvky: 488
Registrován: úte led 27, 2009 10:28 pm

Mzda strachu

Příspěvek

Mimochodem, právě na ČT2 dávají film Mzda strachu, z roku 1953. Je to o starých náklaďácích, jako pocta staré technice i těm opravdovým šoférům, kterých je dnes už jen jako šafránu... Kdo ho nestihne a chtěl by se podívat, určitě si ho umí na internetu najít...
pon zář 30, 2013 10:12 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Dnes jsem mel zase obdobnou situaci, jako s dedkem na nive, akorat dnes to bylo na vypadovce za mestem, a to byla situace BMW na kurvecke rychlosti, ktere predjizdelo kolonu kamionu pres plnou caru! Ale dnes uz ja jsem nebyl tak rychly na vytazeni porad nachystaneho mobilu! Protoze ja jel kolem 80-ti rychlosti, nalozeny smer smetiste, a toto fakt byly sekundy! :lol:

A to foceni, tak je to o spusobu! Geometrie, ten spravny uhel! Asi nic jineho! Mozna jeste odhad rychlosti, tak aby clovek stihnul cvaknout fotakem tak, aby se dostavil ten pozadovany efekt! :lol:
pon zář 30, 2013 10:20 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Zaverecny: Varnsdorf. Byl jsem tam kdysi fotit dobráckou T813. Profíci tam mají MAN 4x4 CAS 15, T815 6x6 CAS 32 (na fotce) a T148 AZ-37 a dobráci T148 6x6 CAS 32, T813 8x8 CAS 32, Terrno 4x4 CAS 20, Ducato mikrobus a nově Unimoga 4x4 valník s rukou. Jo a ještě mají dobráci Zetor 8011.
pon zář 30, 2013 11:24 pm

Uživatelský avatar
ApeX
Příspěvky: 322
Registrován: pát úno 22, 2013 8:45 pm
Bydliště: Karolinka

Příspěvek

Arktik: Nebude ti vadit ,když pro svou osobní potřebu budu ukládat tvoje super foto T815?Chystám se na druhou verzi a chci ji mít co nejlepší
http://apex.mypage.cz/ -3D modely nejen Tater do hry Mafia
úte říj 01, 2013 5:16 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

ApeX:

Tak mne to nevadi! :lol: :lol: :lol:

No a par dnesnich fotek! Neni jich moc, nakolik dnes se delali videa ktere ted natahuju takze dam dodatecne! A zatim tech par dnesnich fotek. :lol: :lol: :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
úte říj 01, 2013 9:34 pm

jeřábník
Příspěvky: 1126
Registrován: sob bře 03, 2007 10:40 pm

Příspěvek

zaverecny: Tak jako nápověda dobrá ta cedulka na busu, zřejmě výlet do Šluknovského výběžku, předek Tatry ve stoupání nad Svorem, bývalé odstavné parkovište před Rumburkem a hasičárna ve Vansdorfu, jak bravůrně určil Hynek :thumbud
úte říj 01, 2013 9:54 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Neco malo z dnesnich videi! :lol: :lol: :lol:

Vyjezd na startovaci drahu! :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=_R7ZAWSFWH8

Start! :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Wntl437sY0g

A samotny zavod! :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=n2AELd61frg

Nakonec sme vyhrali vsichni, a dle vyhry byla I nalezita odmena!!! Na fajront flaska, a slo se domu! :lol: :lol: :lol:
úte říj 01, 2013 10:39 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

nemuzu si pomoci, ale ta nase S1 vypada lepe nez jejich :D
úte říj 01, 2013 11:09 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Mack:

tak to vis, to je STIHACKA!!! :lol: :lol: :lol: Raketovy vyfuk!!! :lol: :lol: :lol:
úte říj 01, 2013 11:14 pm

zaverecny
Příspěvky: 488
Registrován: úte led 27, 2009 10:28 pm

fotky

Příspěvek

Hezký den všem.

Arktik: Opět krásné fotky, děkujeme moc, překvapil mě ten zajímavý geologický útvar odkrytý při těžbě hlíny, ta vrtná souprava byla pěkná, a to roztržené kolo bylo hrozné!

Hynek: Nooo, hrozně nerad to říkám, tak tedy bohužel... opravdu jsi hasičský génius :D ! Je to Varnsdorf.

Jeřábník: A hele, místní znalec :D . Jojo, přesně tak.

Arktik: Výborná videa! Ten modrý kamion, co se otáčel, vypadal dost nebezpečně, už jsem viděl, jak mu svým nárazníkem otevíráš kabinu jak konzervu olejovek :D! Pěkná jízda, zvuk Tatry je opravdu píseň, a vypadá to, že za volantem sedáváš už nějaký ten pátek...

Tady je pro Arktika dnešní pozdrav od pěkné Babičky, a od Sestřičky té jeho krasavice, obě foceny na Třídě Sboru národní bezpečnosti, Praha.


Obrázek Obrázek
stř říj 02, 2013 2:57 am

Gird
Příspěvky: 645
Registrován: úte zář 03, 2013 9:43 am
Bydliště: Brno

Příspěvek

Videjka jsou bezva,jen škoda,žeto protiotřesový režim nezvládl líp.Ostření taky zklamalo,ale jinak PARÁDA.
:D
NEPROPADEJTE PANICE.
stř říj 02, 2013 8:39 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Gird:

Tak vcera ke mne prijel kamarad tady s "fora" na navstevu, clovek z Vranova nad Toplou, tak se semnou povozil, a delal ty videa! Nejak moc s kamerou neumi, a ja uz vubec ne! Takze zatim alespon takove snimky! Dnes take neco nasnimal, ale nevim co, protoze jsem se nato jeste nedival! No uz odjel domu, takze dale to bude zase bez videi, dokdy se nekdo neobjevi!
Ja s kamerou neumim, I kdyz ji mam, ale neumim, a stejne jezdit a tocit videa, to tak nejak nejde dohromady! :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
stř říj 02, 2013 6:53 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

zaverecny:

Ten modry kamion mel espeztku RV takze Rosnava, SK-Madarsko! :lol:

V takove neprehledne "S-ko" zatacce, v docela velke rychlosti na otaceni se kamionu, kde pres zalomeny naves nevidis v zrcadlech nic jenom naves, to umi jenom fakt kokot, pripadne ridic dle predpisu EU! Toto je velice obtizna krizovatka typu T v "S" zatacce, kde normalnim najetim do krizovatky ma clovek obtiz odbocit do leva, nakolik se jedna o vypadovku za mestem ktera ma svoje stoupani a klesani, takze kazdy tam lita po hlavni a ten kdo chce najet z vedlejsi silnice nakladnim vozem, tak ma co delat! A vidis, slovensky madar si to tam vesele otacel!
Za cely den mas dost tady domacich mistru sveta a akrobatu, kaskaderu, a jeste navrch jsou ti exportni blbci z dovozu!
Na urovni te krizovatky, my s nalozenyma tatrama jezdime nekde kolem 85 km/hod, tak aby ta tatra vyjela to tahle stoupani bez nejakeho trapeni se na malou 3, velkou 2. Ale kuli tomu blbci jsem pribrzdil a uz ta moje tatra stratila na rychlosti, a ja uz se pak tahnul az na hour na kopec!

Mistri sveta!

Exotika! Tady byl nedavno jeden mistr, byvaly zamestanec tatry Koprivnice, tak ten si ozral drsku tak ze prijel do vesnice autem a zapomel ze autem prijel, tak ho nechal ve vesnici nastartovane, a chodil po cele vesnici od baraku do baraku, a chtel kurvy at mu daji zasukat! Pak se pesky vratil domu, na zakladnu, a nejak v noci cizi ukrajinci mu dovezli firemni auto s tim ze si ho zapomel na opacnem konci vesnice!


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
stř říj 02, 2013 8:36 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

A ktory to tak krasne bohoval :lol: :lol: Ja len že mame rovnaky štyl nadavania :lol: :lol: :lol: fotky su krasne len tak dalej :P
stř říj 02, 2013 8:46 pm

Zamčeno

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] a 52 hostů