Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Zamčeno
Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Pavel Šebek:

Tak ono to uplne staci! Hlavne at ma v zadu kridlove dvere, a tazne zarizeni! Jo a at to neni rezaty!!!
ned bře 01, 2015 6:59 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Tak křídlovky to má, kouli taky a pro mě to právě bylo malý, proto jsem šel do toho Iveca.

Jinak rezatý to je, rezatej transit neexistuje.

Já to používal takhle:


Obrázek Obrázek
BES - běs
ned bře 01, 2015 7:20 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Pavel Šebek:

Jak se tak divam tak k relaxacni praci, kdyz vidim na te fotce jak tam nekde vikendujes asi nekde u jezera a v aute mas hozenej nejaky motor, tak to asi aby si se u toho odpocinku nenudil! :lol:
Mne nabizi T4-ku 1,9TD, r.v. 2001, za 80 jak s fabriky!
ned bře 01, 2015 7:34 pm

zaverecny
Příspěvky: 488
Registrován: úte led 27, 2009 10:28 pm

tranzit

Příspěvek

Ahoj Arktiku, hezký den! Tak snad už to začíná vypadat líp a líp?!
Ten tranzit vypadá dost použitě :? . Ten asi nejezdil jen na pikniky :wink:. Ovšem vozit sebou náhradní motor, to je skutečná prozíravost :-). Podle ošoupaný hrany nákladovýho provozu a okolodokola zničenýho tapece tipuju aspoň na půl milionu těžký roboty.
Já Tranzita měl pět let, denodenně vozil náklad, a šel o dům dál ve stavu nového vozu. Teď mám jinýho, prostě znám je dobře. Dobrý auta, ale nákladovej prostor nic moc, a to jsem měl střední délku. Tenhle MINI je už skoro stejnej jako tvůj Pickup. Co třeba Mercedes Sprinter? Uvažuju tak, že kdybys měl dodávku a potřeboval jí prodat rychle, tak Tranzita tam neprodáš ani za rok. Ale Sprintery jsou na UA králové silnic, byl by hned pryč a za super cenu, kdyby bylo potřeba. Když vidím Sprintery v Praze, zásadně mají UA SPZ. Tady jsem našel dva, cena plus minus do osmdesáti...
No hodně štěstí, ať se daří.

http://auto.bazos.cz/inzerat/44776021/P ... D-MAXI.php
anebo
http://auto.bazos.sk/inzerat/46881436/M ... D-Maxi.php
Naposledy upravil(a) zaverecny dne ned bře 01, 2015 8:01 pm, celkem upraveno 1 x.
ned bře 01, 2015 7:58 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já to vidím tak že tatru prodáś a budeš se věnovat obchodu :lol: nakoupíš dodávky a aspoň si pošetříš záda . Na celnici to znáš jako sví boty tak žádnej problém .
ned bře 01, 2015 7:59 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Ale to byla opravdu dovolená, jenom jsem jí zahájil závodama v přerově a vezl jsem tam kamarádovi náhradní motor do buginy. Pak už jen taková putovačka po naší vlasti přes Macochu, Dalešice a oázu klidu Lipno domů.


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
BES - běs
ned bře 01, 2015 7:59 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Můj transit sice vypadá použitě, ale zajímalo by mě, jak vypadají ty sprintery? Navíc ho budu prodávat za jinou cenu..
BES - běs
ned bře 01, 2015 8:03 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ty sprintery maj nejlepší leta za sebou :lol:
ned bře 01, 2015 8:07 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

zaverecny:

Zadny sprintery zadne nic! :lol:
Ja nepotrebuju kupovat auto nato abych ho tady prodaval ukrajincum! Vysrat se na ukrajince oni at si schani auta kde chteji a jake chteji! Jejich vec!
Ja potrebuju auto pro sebe do prace! A to auto by melo byt trosicku vetsi nez muj pikap, ale zase nesmi byt velke aby bilo do oci. Takze takova normalni dodavka! Proc to je tak potreba ja to vim a tady to psat nebudu!
Mne staci ze ta dodavka veme na otacku jednu sadu gum na tatru t.j. 10-11 gum!

Ivan Hofman:

Zadny ksefty, zadny obchody, zadne nic! To je pro mne minulost a ja uz nikomu nebudu dohazovat zadne ksefty zadne opravy zadny odbyt na auta!!! Ne!!!
Kdyz jsem rekl ze budu jezdit tak budu jezdit dal!!!
Akorat se musim prispusobit potrebam lesni spravy, protoze lesni sprava nebude prispusobovat technologii menovite pro mne a moji tatru!
Takze to bezi dal.
Doprava, svoz a vyvoz dreva o delce 4-5 a 6 metru, dale doprava pelet v bigbegach, doprava stepky, doprava pilomaterialu takze desky hranoly atd.
Toto vse jsou objemove prepravy na dalku takze to chce soupravu!
A tak kdyz uz mam udelat takovy krok tak ta dalsi tatra musi byt jeste lepsi nez je ta moje sklapecka. A ta moje sklapecka, tak to se mne zani bude kuuuurva stejskat! Ta je kurva dobra tatra! Skoda ji!
Co se tyce valniku, tak civilni provedeni valniku ale pripada v uvahu jenom kdyby se objevil nejaky ze P-222, nebo pak od armady ale tam jsou prevazne VVN takze T 815 VVN 6x6 ale pouze super stav!

Obrázek
ned bře 01, 2015 8:23 pm

Uživatelský avatar
pt_55
Příspěvky: 268
Registrován: sob pro 27, 2008 1:14 pm
Bydliště: Cassovia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Arktik: Hej to s tou octaviou som čital. A čo sa tyka tej udržby tak som nemal na mysli nikoho konkretne.

A čo sa tych motorov tyka, felicia nema turbo tak tam sa nema prakticky čo pokaziť.
ned bře 01, 2015 8:30 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Pavel Šebek:

Dobre foto! :thumbud: I ta flaska plzne v mem stylu! :thumbud:
Ja dneska zase ke kamaradovi do restaurace, on tam primo v restauraci vari pivo "ungweiser" dobry pivo! :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek

a podivej, clovece, co ja si v te restauraci dal! :lol: dva vetrnicky a kaficko! :lol:

Obrázek Obrázek

Kdyby mne u toho nekdo z kamaradu videl, tak by si pomyslel ze mne neco je, ze jsem nemocen nebo pak ze jsem padnul z marsu! :lol:
ned bře 01, 2015 8:36 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

pt_55:

Jedna felicia pickup 1,9 TD mozno existuje co som mal prerobenu! :lol: A na nej sa rozpadla prevodovka ked som sa vracal z Hamburgu tak sa mne to stalo pri vjazde do Berlina! :lol: Tak pikap dosiel pomaly domov a potom sa predal!
Ale hej na 1,9D felicii tam sa nemam co pokurvit. Ja vzdy hovorim jedno! Ked tam neni zbytocnosti tak potom neni aj zbytocnych problemov.
Myslis preco jazdim s tatrou? Cim je toho navesaneho na tom aute menej tym je to lepsie! Takze obycajna tatra je pre mna najidealnejsia! A nejaky hip hop moderny fenix u mna neni tatra! Nech si hovori kdo co chce, ale u mna to neni ziadna tatra!
ned bře 01, 2015 8:40 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek
ned bře 01, 2015 8:42 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek

nejak tak moje bude vypadat dalsi tatrovacka historie.
Pripadne se koupi CAP 6 cisterna se vyhodi a valnikovou korbu od VVN mam jak novou! Ty CAP-ky od vojaku jsou ve srovnani s VVN v podstatne lepsim stavu nez ty VeVeeNky!

Obrázek Obrázek Obrázek
ned bře 01, 2015 8:55 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek

VVN pripadne prestavena CAP-6 jako valnik, bez plachty, dostala by takove gumy, a to by se pak uz melo dostat treba do nebe! :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek
ned bře 01, 2015 9:18 pm

Zamčeno

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů