Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Zamčeno
Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Kdyz chces! Nechces! Ale musis! Neni jine pomoci!

No, na dnesni den je to zase jenom otazkou na kolik ma nebo nema, spise nema smysl neco tady resit. Protoze jak vidis, tady se dejou veci ze se clovek nestaci divit.
Rozumis, tu rano je to tak a v poledne uz ta ukrajinska zemekoule se toci uplne jinak, a na vecer uz to vsechno neni vubec pravda!
Takze je kurva velkou otazkou, na kolik ma smysl sem ten vlek tahat.
Tady toto neni zivot ale trapeni!
Proto zase jenom zvazuju dalsi kroky, dle nabidek co mam! A tak je porad aktualni i stav navratu tatry domu!
Doma mam praci zajistenou ihned!
Takze tady se srat podle mne uz davno nema smysl, problem je s tou moji tatrou a jejim navratem, nakolik jak je znamo tak slovensti celnici ji tenkrat celne vybavili k trvalemu vyvozu, co navrat da se rict neni mozny!
Ja zitra jedu na celnici za nacelnikem at mne rekne co mam udelat a jak mam udelat papiry aby se tatra tady zaclila a vratila se pekne domu.
Tak aby zase nevzniknul problem ze vyjedu s tatrou z Ukrajiny a na Slovensko mne nepustej, protoze toto uz bych fakt nerozchodil.
úte úno 24, 2015 10:32 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Takže nakonec si přecejenom budeš muset na stará kolena udělat profesák? :wink:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
úte úno 24, 2015 10:38 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Ja ti nevim! Na Slovensku to maji take ten profesni prukaz? Kdyz ne tak se strcim jezdit na SK a hotovo!
úte úno 24, 2015 10:39 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

:think: Pavle?! :lol:

Zebych byl "hipovej"? :lol: Udelam si profesak, poridim si fenixa, a budu "hip hop" na pul pevececkar! :lol: :lol: :lol:

Obrázek
úte úno 24, 2015 10:50 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Nezapomeň nagelovat vlasy!!! :lol:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
úte úno 24, 2015 10:53 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Jo jo! :lol: Vidis! :lol: Ja na toto zapomel! :lol: Uz jsem jednoho takoveho "tatrovaka" potkal co mel vlasy takove jako kdyz ho vytahnou z pici ven a zapomeli ho umejt! :lol: To je dneska moderni, to se nosi! :lol: A jeste bily tricko a pantofle! :lol:
úte úno 24, 2015 11:07 pm

česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Příspěvek

..nejlepčí..když se snaží si v tej budke odpočinout v polosedě...nagelovaný vlásky...ryfličky...tablet..cigaretku...vyleze a všici huby dole.a hltaj co nejbrutálnější vůdce féniksa vypustí z huby za blud....hoši hoši to je lepší jak "slyšeli jste slovo boží" :lol: ...a ty jsi automaticky degradován se starou bábou na toho co může maximalně stát vopodál....prot na každýho seru..kdo mě neživý...
úte úno 24, 2015 11:28 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Zadny fenix, ale tatru, tak kdyz tak tady toto, ale to je jenom asi sen!

Obrázek Obrázek
úte úno 24, 2015 11:35 pm

česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Příspěvek

..však to už snad ani neprodavaj kvůli euronormě ne?.ja to nesleduju tak nevim...akorat slychám jak se tim každej vohání tak nevim..nk
stř úno 25, 2015 12:44 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

I kdyby prodavali, tak ja na takove auto nemam penize.
Na Ukrajine se ta situace skurvila, a vzit si takovou tatru na krk s riskem prace v CR a na Slovensku, tak na toto se muzu vysrat!
Ja mam dobrou tatru, ta mne staci na dlouho!
stř úno 25, 2015 12:50 am

česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Příspěvek

..to víš že jo..hoď korbu do laku...a ser na to...jednoduchej dobrej bytelnej stroj...
..nějaký mrdky.nový at si stím léčí ego někdo jinej
stř úno 25, 2015 1:09 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak ono by se dala vzit i nova tatra, ale ted zrovna na toto neni doba!
Doma v CR nebo na Slovensku to ne!!! A tady na Ukrajine ta dobra doba uz asi skoncila! Takze k cemu by mne byla dobra nova tatra?
K nicemu!
Tady na Ukrajine ten stav ktery tady probiha, buh vi kolik se toto tady bude jeste tahnout, a je otazkou jak to vsechno skonci.
A pak je dalsi otazkou stabilizace a pak nejaka ta obnova, co dneska jak se nato vsechno divam tak to je na kurva dlouho!

Ja ti ani nevim jak ty dva fenixy tady jeste jezdi nebo ne, ja je nevidel ani nepamatuju! Ted Ukrajina zakazala vyvoz do zahranici dlouheho dreva, takze muzes vyvazet tak maximalne do 2 metrove delky. Co na takove spalky se tezko schani odbyt.
A oni vyvazeli dlouhe drevo do Rakouska, tak nevim jak to ted s nima je, jezdi nejezdi, spise nejezdi, protoze v celku tady ten provoz je jak o vikendu tak osobaku minimum, a nakladaku vubec. Vsechno stoji.

A zebych tady postaval to nema smysl, cekat na dobu az bude zase dobre je hovadina, nakolik to tady je na dlouho.
Tak zvazuju ze presunu tatru domu, ale zase si musim zaridit celnici at mne s ni pusti domu.
A vratit se da kdykoli, otazka par hodin a jsem tady spatky!
Takze nova, ani zanovni tatra neni na dnesni dobu!
stř úno 25, 2015 1:24 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Skoda! Bylo to fakt dost dobry! :cry:
stř úno 25, 2015 1:29 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

:think: tak jsem mluvil ze slovenskym nacelnikem celnice, a na muj dotaz jak a jake mam udelat papiry na tu svoji nestastnou tatru, jsem dostal odpoved.
Papiere take ake som mal, akurat si mam urobit na mieste zaclenia pri vyvoze tranzitne vyhlasenie k dovozu tatry spet. Tym padom neni ziaden dovod aby vznikali nejake problemy pri prejzde a pusteni vozidla na uzemie EU.
Tak nic, jdu ja delat to "tranzitne vyhlasenie" a tatra pojede domu! Co jineho delat! Tady curakovat nema smysl a to jejich "slava Ukrajine" uz take leze krkem poslouchat to kazdy den od rana do vecera!
stř úno 25, 2015 12:25 pm

česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Příspěvek

..pojeď dom..navážet tady...
stř úno 25, 2015 1:45 pm

Zamčeno

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 60 hostů