Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Zamčeno
kajko
Příspěvky: 112
Registrován: pát čer 15, 2012 8:28 pm
Bydliště: Slovensko

Příspěvek

Arktik preukaz to nieje nič strasne, a roboty je dost dialnice sa stavaju naplno šak holba dava fotky skoro kazdy den
stř úno 25, 2015 3:36 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

kajko:

Roboty je dost, tak toto nevidim problem, a ten preukaz tak to je aj na SK? :think: sama pohroma!
stř úno 25, 2015 6:03 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

česan:

Mas slabou samogonku "33" neni samogon ale voda! Samogon to mas tak 56-58 a toto co pises ze mas jenom 33 tak to je asi jenom voda s proplachnutych poharku od poradne samogonky! :lol:
stř úno 25, 2015 6:06 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

zmýlil som si pred tým vlákno, písal som že slaby samogon u nás (35) sa riedil s trhavinu (70) a bola potom akurat a druha varianta je že sa používala ako alpa na nohy
stř úno 25, 2015 6:21 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Matus 815:

Tak ja mam robotu ze o original samogon by nebola nudza, sak mam vozit drevo z UA na SK takze neni problem v samogone.
Problem je v papieroch, treba dostat tatru domov co nad tym uz pracujem, a potom ked treba ten profesak ta asi ho fakt bude treba, len teraz neviem ci sa da riesit po "ukrajinsky" lebo ked hej, ta to je potom najmensi problem! :lol:
stř úno 25, 2015 6:26 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
stř úno 25, 2015 8:08 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

česan:

..pojeď dom..navážet tady...

:think: kamarade! Stejne, kdyz se na to tak divam, ti ukrajinci to jsou fakt tupci!
Vzdyt i sami rikaji, ze za ery Janukovice jak by nebylo Janukovic byl zlodej, ale nechal lidi zit! A dneska? Dneska tady kazdy chodi a jenom nadava!
Prace neni, penize nejsou, a jeste k tomu ta valka, tak k dobremu to tady nejde a ani nevypada zeby se to nejak brzy stabilizovalo!

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Jinak tady to byla paradni prace, takovou v CR a na Slovensku to jen tak nesezenes! Tady zadna buzerace policajtu, vzdyt ja kdyz si ted promitnu v hlave ze jezdit na Slovensku kde je jenom samej cikan a policat, tak to mam obavu zebych prosel zdravotni prohlidkou, protoze z toho stresu to mam hned tlak!
Pak to dodrzovani hodin, tady jezdim bez kolecka a nejaky tachograf mne vubec nezajima, a v EU to ti je buzeracka a jebani, clovece to chce dobrou moralni a psychickou vyzbroj!
Skoda tady te Ukrajiny, velka skoda! Ze to vse tak najednou slo do prdele! A jeste je velkou otazkou co s toho vseho bude dal!
stř úno 25, 2015 9:30 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

:lol: :lol: :lol: ...jako když ho vytáhnou z p..i ven a zapomenou umejt... :lol: :lol: :lol:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
stř úno 25, 2015 9:55 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Arktiku, jeď dal za kámošem do ruska cili na východ ! Tady na západě to není pro tebe a kdo nám z vychodu bude podávat info ! To si o tom nepremejšlel , ty si takovej náš velvyslanec na východě!
stř úno 25, 2015 10:30 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Ivan Hofman:

:think: i nad takovou variantou jsem uvazoval!
Ono to neni az tak jak se nam snazi ve spravach vylicit ta demokraticka pressa, jak jsou zavedeny na Rusko sankce a jak tam hned se cele Rusko posralo a ted chcipaj hlady protoze nejaka EU si hraje na geroje!
Co mne pisou kamaradi z Ruska, tak nejak si nikdo nestezuje, zeby je trapil nejaky narust cen take si nestezuji kazdy jenom rika ze jak bylo tak i zustalo, take se nikdo nestezuje zeby nemeli praci, nebo ubylo prace, slovem v Rusku funguji porad dal, i bez nejake EU!

I kdyz bych to velice rad udelal, a tady ty moznosti jsou, nakolik RF tady vydava obcanstvi a pasy na pockani, takze jenom sednout kopnout do vrtule a valit!
No take je to vse i o penezich, co ja ted bohuzel nemam, nakolik tady ty srandy mne vysli na docela slusnou castku, a kdyz uz jet, tak zase nevim jak se tam dostanu a nedostanu ze svoji tatrou. Protoze kdyz jit do sveta tak poradny auto co ja mam, ale zase nevim jak to ted v dannou chvili s tema sankcema probiha v dovozu nakolik tatru i kdyz ji mam fakt jako super, ale rocnikove je stara, a sankce brani dovozu z EU co moje tatra ma CZ espezetka takze EU a tim padem se i jedna o dovoz z EU. Takze kdyz to udelat oficielne tak nevim jestli by moje tatra prosla.
A neoficielne, tak zase to chce jit na Donbass tam se dat do party s prorustima, a vyvazet uhli z UA do Ruska, a jsem tam hned!
Takze neboj ja uvazuju a zvazuju veskere ty moznosti ktere jsou a ktere se nabizi!

Co vis! Mozna uz pristi mesic se tady budes divat na fotky jak vozim ze svoji tatrou uhli nekde v Kemrovo! :lol: Si myslis ze az tak uplne vse sem pisu nebo dokladam? :lol:
stř úno 25, 2015 10:42 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jak maš na dveřich gazprom tak dojedeš v pohodě až na sibiř. To víš nám se to kecá pěkně v teple a v klidu .
stř úno 25, 2015 11:10 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Ivan Hofman:

Tak mne jen tak neco nenasere! A nejsem clovek ktery jen tak hodi flintu do zita! :lol:
Ja uvazoval a uvazuju nad tolika variantama, ale vse je vec penez a reseni.
Takze penize ted nejsou, tatra stoji nakolik prace by i byla ale nesjou penize, kdyz si to tak vemu sklapecek je vsude tri prdele, takze je to slozity.
Ja jak delal v tech lesich, tak dneska mam i pohled na jinou praci jak to funguje, co se da a co se neda delat, jake jsou kde nedostatky a pod.
Si vem tady je krize nebo neni, valka nevalka, kdyz to mam tak rict tak lesovuz tady bezi i dneska.
Ja bych rekl ze tady je nedostatek lesacke techniky, nejsou lesovozy, nejsou lesni traktory nejsou motorove pily, a kdo tu pilu ma tak blbec nevi ze to ma motorek na benzin a tak s ni reze rucne! :lol:
Kdyz jsem u tech lesovozu, tak v tech lesich jsem se dotal jak na ukrajinske firmy, tak z EU co tady tezi, italove, rakusaci, cesi, a dalsi.
Takze i dle nabidek kdybych mel lesovuz tak nestojim a jezdim.
Na lesovuz mam praci ne jenom tady, ale mne nabizi i praci jak navazky dreva z UA do EU take tak i po EU jako ze Slovenska do Madarska a podobne.
Ale na takovou praci to by chtelo neco takoveho!

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

No kde na to vzit? V prdeli! Ja nedostavam 50%-ni dotace jak slovensti lesnici na nakup techniky!
Ja dostal seriozni nabidku, tak jsem si ji prosel, podival se na tu cenu za praci kterou mne nabizi, garantuji mne stabilni praci a vytizeni, tak jsem se poskrabal za usima! :lol:
Takze take nejaka varianta, take na uvazovani a zvazeni! U toho nemusim nikam chodit!
stř úno 25, 2015 11:28 pm

česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Příspěvek

..toto je hezký..u nás registrovaný jako auto a přívěs....ale na takové delší cestování to chce jednoznačně 3..osý návěs..klaničák..nejlíp roztahovačku... a nebo soupravu s 3 osým vlekem..a ruku mít na prdeli...Nevodvezeš teda na tom dlohý dřevo ale třeba 8mičky jsem na vleku vozil jak nudle...stejně to bylo furt...dvě hràně doplna 4-ek a na auto jen jedna..tam se mě vydali jen max 5-ky...klanice jsem měl 2,6m...takže to bylo furt cokoliv jakkoliv 30-40kubíků....dvojky 5 hrání...
čtv úno 26, 2015 12:36 am

zaverecny
Příspěvky: 488
Registrován: úte led 27, 2009 10:28 pm

kalendář

Příspěvek

Ahoj, kamaráde, přeju ti hezkej den, snad se máš dobře, no ale hlavně aby ti vyšla nějaká práce, to ti moc přeju já i všichni ostatní. To víš, že je lepší tam zůstat, tady bys klidně mohl za nějakou úplnou blbost dostat třeba podmínku rok na dva, to je hned, tam jsi v klidu, znáš to prostředí, a hlavně žádná buzerace. No abys věděl, kolikátého je, tak ti posílám kalendář :-), doufám, že ti udělá radost... Tak se opatruj, a hodně štěstí, ahoj :-)
Obrázek
čtv úno 26, 2015 12:40 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

cesane!

Ja jenom napsal co se mne nabizi za prace a ne zebych chtel lesovuz! :lol: Ja mam sklapecku, a zeby mne bavilo delat s lesovozem se rict neda! :lol: Sedet tam nahore dest snih, a mavat tam tou haxnou, to chce nervy, naladu a jeste k tomu to i umet, at clovek kdyz naklada tak to musi umet ulozit tak aby na tom aute byly nalozene nejake ty kubiky, pak zase skladat, nebo vagonovat to chce take umet, a ja jsem do toho blbej, nemam na takove srani nervy! :lol:
I kdybych vzal lesovuz tak to bych asi nato posadil ridice, co mne zase neni po chuti, nakolik nejak nerad se divam kdyz mne nekdo kurvi auto! Takze je to jenom nejaka uvaha, i kdyz toto co mne nabidli tak to je husty! :lol:
čtv úno 26, 2015 12:41 am

Zamčeno

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů