Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Rummcajs... takovejhle blábolů a všech směrů kravin najdeš mraky ... pokud je najít chceš ..... :roll: kdyby už loni začali řádně bránit hranice shengenu a na všechno cizí začali nekompromisně střílet a torpedovat každou svinskou loď která neveze jen zboží , nikdy by k tomuhle zkurvenýmu svinstvu nedošlo .... je to rozsáhlej plán nejen americkejch kurev , jak rozesrat celej svět a postupně snížit stav obyvatelstva za jakoukoliv cenu !!!!!! a získat moc- absolutní moc na každým a vším.... ta německá mrdka a ostatní dementi a idioti v bruseru tomu nadšeně pomáhaj a tleskaj tomu .... potečou potoky krve , možná už příští rok na některých územích a městech .... pak se ukáže kdo má koule a kdo ochotně nastaví prdel .... a nejen tu vlastní ... kdo neztratil poslední zbytky zdravýho rozumu a pudu sebezáchovy tak ví že : štěstí přeje připraveným...... bohužel , to co se teď děje , v tom ani "připravenost nemusí pomoci "..... pokud se nezačnou systematicky likvidovat vlastizrádci , kolaboranti a svině co propagují multi kulti svinstvo a zvrácenost .... výsledek se dovíme rychleji, než se mnohým...spíš většině vůbec zdá , a veselý to nebude na to vemte JED :down:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon zář 28, 2015 9:40 pm

Rummcajs
Příspěvky: 966
Registrován: pon led 02, 2012 3:27 pm
Bydliště: V Židech

Příspěvek

Si piš!Do dvou let tu máme těžký nepokoje,a do pěti let Evropu na kolenách.A to je záměr Ameriky,aby nás mohla zase zásobovat svýma produktama,tím pádem aby měli její občani práci a odbyt.
pon zář 28, 2015 9:51 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

bude to ještě horší :bomb:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon zář 28, 2015 9:55 pm

Rummcajs
Příspěvky: 966
Registrován: pon led 02, 2012 3:27 pm
Bydliště: V Židech

Příspěvek

pon zář 28, 2015 9:56 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

jjj zdrojů je mraky , tenhle je jeden z těch "veselejších"
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon zář 28, 2015 10:41 pm

úte zář 29, 2015 8:39 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

kdyby už loni začali řádně bránit hranice shengenu a na všechno cizí začali nekompromisně střílet a torpedovat každou svinskou loď která neveze jen zboží , nikdy by k tomuhle zkurvenýmu svinstvu nedošlo .... je to rozsáhlej plán nejen americkejch kurev , jak rozesrat celej svět a postupně snížit stav obyvatelstva za jakoukoliv cenu !!!!!! a získat moc- absolutní moc na každým a vším.... ta německá mrdka a ostatní dementi a idioti v bruseru tomu nadšeně pomáhaj a tleskaj tomu .... potečou potoky krve , možná už příští rok na některých územích a městech .... pak se ukáže kdo má koule a kdo ochotně nastaví prdel .... a nejen tu vlastní ... kdo neztratil poslední zbytky zdravýho rozumu a pudu sebezáchovy tak ví že : štěstí přeje připraveným...... bohužel , to co se teď děje , v tom ani "připravenost nemusí pomoci "..... pokud se nezačnou systematicky likvidovat vlastizrádci , kolaboranti a svině co propagují multi kulti svinstvo a zvrácenost .... výsledek se dovíme rychleji, než se mnohým...spíš většině vůbec zdá , a veselý to nebude na to vemte JED
Tak to je hodně ostré prohlášení. To jako myslíš vážně nebo jen trolluješ? Já tady imigranty taky nechci a vůči americké zahraniční politice jsem hodně skeptický (stejně jako k EU a Frau Merkel), ale s Tvou formulací bych se neztotožnil ani kdybys na mě mířil střelnou zbraní. :?
!LIAZ 4life!
úte zář 29, 2015 8:46 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

chlapi tak to v demokracii vzniká problém :lol: http://www.novinky.cz/domaci/381840-pru ... resit.html
humanitní pracovníci na ministerstvu si vymyslí sociologický průzkum, podstrčí ho ministrovi, ten ho v té haldě papírů podepíše a oni ho udělají, když je ministr rozumný tak se seznámí s výsledkem a z jistí co je to za kravinu. Humanitní pracovníci jsou zklamáni a nejsou důležití a v reorganizaci jim sníží početní stav. Silní přežijí zaháčkovaní přes intimní vazby na vysoké funkcionáře a čekají na vhodnou chvíli a problém je na světě a vyřeší se tak, že zase budou potřebovat humanitní mladé vzdělané pracovníky :lol: a vojáky naučí nemít vlastní názor :lol: a budou mít práci :lol: je to jenom odpověď na prohlášení šéfa průmyslu, že potřebuje vzdělané strojní inženýry a ne humanitní povaleče :lol:
úte zář 29, 2015 8:47 am

úte zář 29, 2015 1:02 pm

Rummcajs
Příspěvky: 966
Registrován: pon led 02, 2012 3:27 pm
Bydliště: V Židech

Příspěvek

úte zář 29, 2015 2:39 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Tak máme vlákno "Tři T " uzamčené, už jednou Arktik v minulosti požádal moderátora když jej po Kopřivnici naháněl nějaký věřitel , ve strachu o odhalení, aby bylo vlákno zamčeno :evil: :evil: Vypadá to že i teď má strach že zde vyplave hodně podvodů (bezpečně vím o čtyřech podvedených, a dva další naznačili, ale nepovažují za důležité se svěřit) :evil: :evil: Nevím jestli je v souladu s pravidly fóra, aby člověk který tady roky urážel kdekoho a používal slovník za který by byl každý jiný odměněn napomenutím a BANem ,měl právo nechat uzamknout vlákno které sice založil, ale dle mého názoru je všech. Je tu dost vláken členů kteří za své chování dostali Ban, ale protože jejich vlákno je zajímavé, funguje dál i bez autora :lol: :lol: Je to jen má domněnka, ale myslím si že "Pozorovatel" šel jen po Arktikovi, na nás ostatní útočil jen aby to nebylo nápadné, a jeho dokonalou znalostí Arktikova okolí , lze odhadovat že ......................
úte zář 29, 2015 2:50 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

úte zář 29, 2015 4:19 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

lubossss:

Nech si ty tvoje moudre keci!!!
A doporucil bych ti hledet si v prvni rade sveho, a starat se predevsim o sve veci!!!
To bude asi rozumnejsi!

Vlakno 3T bylo uzamceno ne kuli tomu ze se ja neceho obavam aby vysli na povrch nejake ti tvojei pomyslni veritele, muzes mne verit zadni nejsou!
Vlakno bylo uzamceno kuli tomu ze neslouzi k reseni osobnich zalezitosti. Na to je spojeni pres "sz" pripadne telefon, e-mail atd kde se da resit osobni zalezitosti!
Co dejme tomu v pripade Gasparovice tomu tak je, mel moznosti se na mne obratit pres sz, cemu tak neudelal, co chapu ze i kdyz ma na mne telefonni spojeni se semnou spojit nemuze nakolik jsem mimo uzemi CR.
Ja tady ve veci Gasparovice neminim ani nebudu neco resit kdyz je to osobni zalezitost tak se bude resit osobne, jak jsem napsal po prijezdu do CR rozhodne ty osiracky tady nenecham, a s Petrem to resit budu!

Takze piste si tady dal ty vase sracky, kolik chcete, osobne mne nezajimaji! Kdyz vam to lahodi na dusi tak prosim!
Vlakne uz ozivovat nebudu takze je uzamceno na trvalo!
Aspon nemusite resit stav jako to ze nekdo si da saslyk, a zase nekdo musi suchy brambory.

Kdyz si nekdo z vas mysli ze to mam jednoduchy tak prosim rad se s kazdym z vas vymenim! Ale na takovy neco asi nemate jak se rika koule, je podstatne lehci, lepsi a pohodlnejsi osirat pres pocitac!

Jak jsem rekl otazky, problemy a poptavky petra gasparovice budu resit hned po prijezdu do CR co pocitam bude pristi tyden.
Pak vam to tady dam pro celkovou informaci jak vec byla vyresena!

S pozdravem.
úte zář 29, 2015 4:25 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Timy

Příspěvek

Tak to je hodně ostré prohlášení. To jako myslíš vážně nebo jen trolluješ?
Ďaleko od pravdy nebude. Dá sa to napísať aj jemne a citlivo, ale načo. :D Ľudia čo tomu všetkému šéfujú sa zbláznili.

To, čo sa deje s uprchlikmi nieje náhoda. Niekto ich dal do pohybu. Aféra s vw tiež nieje náhoda. IS existuje len vďaka tomu, že sa to niekomu hodí.... A ten kto tomu šéfuje má nejaký šialený plán.

A ďalší ktori sa zbláznili, sú naši politici. Namiesto toho, aby sa tomuto útoku branili, hrajú podivnú multikulti hru. Nerozumiem tomu. Jediné o čom by sa v EU malo hovoriť je uzavretie schengenu. A nielen hovoriť, ale aj konať. Ale namiesto toho sa riešia kvóty. Nechápem to.

Toto nemôže skončiť inak ako zle. Znova vravím, nechápem to. Povedzme, že Nemecko potrebuje prisťahovalcov. Som tomu ochotný veriť. Povedzme, že ich potrebuje vela. Aj tomu som ochotný veriť. Čo ale nechápem a nikdy nepochopím, prečo si tých ľudí sami nevyberaju? Prečo sem nechajú prísť kohokoľvek? Prečo nechcú uzavrieť schengen a nezačnú si ľudí, ktorých tu chcú vyberať z poza schengenu? Prečo sem nepustia len ľudí preverenych, prelustrovanych... Dnes sa sem dostane hocijaké náboženské hovedo čo ešte na jar strieľalo z kalasnikova a zabávalo sa rezanim hláv. Stačí, že sa prehlasi za syrcana a ziada azyl. A kdejaky multikulti šašo sa ide z neho posrať od šťastia, že môže pomáhať.

Na internete je kopa žvástov a aj tu. Napr ten román ako sa chlapík vracal domov kolem sedmé večer a bol napadnuty bezenci... dobrá picovina... Ale je tam aj kopa dobrých vecí. Napr toto: čo chcú muslimovia.. oni to fakt chcú ak aj nie hneď teraz tak zajtra alebo za chvíľu... Dokedy to bude mlčiaca biela, kresťanská väčšina tolerovať? Ako sa to skončí ak sa ľudia naozaj naseru. A oni sa naseru. Aj Nemci, aj Francúzi a aj hlúpi Švédi sa raz naozaj naseru. Takže martin440 ďaleko od pravdy nebude ak to všetko vidí čierne. Multi kultu experiment skončí červenou farbou-krv.

http://www.rozhlas.cz/plus/nazory/_zpra ... e--1444136
úte zář 29, 2015 5:29 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Arktiku, těch řečí co budeš dělat jsem slyšel tolik že dokud nenapíšeš, : se VŠEMI kterým jsem dlužil, jsem se vypořádal, VŠEM kterým jsem cokoli nasliboval jsem to splnil, prosím tě neoslovuj mě. Svůj příspěvek o pár řádků výš jsem nepsal tobě, ale moderátorům a adminovi. Ptám se tudíž znovu, je dle pravidel fóra možné uzavřít vlákno, na žádost jeho původního autora, jen proto že nechce aby na něj vyplavala další špína ????
úte zář 29, 2015 7:00 pm

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů