Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět
Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

Koukněte co už Tatra udělala na co to tak, spíš k čemu to je potřeba ???)
Ale je hezká co říkáte. :roll:
Obrázek
pon kvě 29, 2006 6:55 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Dr.Street píše:Koukněte co už Tatra udělala na co to tak, spíš k čemu to je potřeba ???)
Ale je hezká co říkáte. :roll:
http://www2.shrani.si/files/tfo2587654.jpg
Hezká fotomontáž :P Prozradil tě stín od zrcátka a pár dalších detailů. Původní kabina je ta vpravo (stín vozu + rozvor mezi předními nápravami je větší než mezi zadními) a je(byl) to indický podvozek tuším pro mostní systém Sarvatra (mírně předsunutá krátká kabina).
pon kvě 29, 2006 7:05 pm

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

Hynek píše:[Hezká fotomontáž :P Prozradil tě stín od zrcátka a pár dalších detailů. Původní kabina je ta vpravo (stín vozu + rozvor mezi předními nápravami je větší než mezi zadními) a je(byl) to indický podvozek tuším pro mostní systém Sarvatra (mírně předsunutá krátká kabina).
Já jsem blbec ty zrcádka taková jasná věc, ale měl jsi počkat a né to hned "prásknout" ale jseš dobrej to se musí uznat :idea: No a je to ta mostní souprava. Ale hlavně to bylo dělaný na rychlo :D
pon kvě 29, 2006 7:28 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Dr.Street píše:
Hynek píše:[Hezká fotomontáž :P Prozradil tě stín od zrcátka a pár dalších detailů. Původní kabina je ta vpravo (stín vozu + rozvor mezi předními nápravami je větší než mezi zadními) a je(byl) to indický podvozek tuším pro mostní systém Sarvatra (mírně předsunutá krátká kabina).
Já jsem blbec ty zrcádka taková jasná věc, ale měl jsi počkat a né to hned "prásknout" ale jseš dobrej to se musí uznat :idea: No a je to ta mostní souprava. Ale hlavně to bylo dělaný na rychlo :D
S Tatrama mě jen tak nedoběhneš :D Tohle vytvořil na můj popud kolega redaktor Vašek Porkát jako tradiční aprílový žertík jen tak hala bala na rychlovku a sežrali to i lidi, u kterých jsme si mysleli, že to hned prokouknou. Je to upravená betonpumpa Schwing na hasící rameno:

http://www.pozary.cz/clanek.asp?id_clanku=4882
pon kvě 29, 2006 9:56 pm

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

Hynek píše:
Dr.Street píše:Já jsem blbec ty zrcádka taková jasná věc, ale měl jsi počkat a né to hned "prásknout" ale jseš dobrej to se musí uznat :idea: No a je to ta mostní souprava. Ale hlavně to bylo dělaný na rychlo :D
S Tatrama mě jen tak nedoběhneš :D Tohle vytvořil na můj popud kolega redaktor Vašek Porkát jako tradiční aprílový žertík jen tak hala bala na rychlovku a sežrali to i lidi, u kterých jsme si mysleli, že to hned prokouknou. Je to upravená betonpumpa Schwing na hasící rameno:
Takže to není žadná mostní souprava ???
úte kvě 30, 2006 8:35 am

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Dr.Street píše:Takže to není žadná mostní souprava ???
Hynek myslel ten odkaz za tím jeho příspěvkem.
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
úte kvě 30, 2006 9:49 am

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

tatracyber píše:
Dr.Street píše:Takže to není žadná mostní souprava ???
Hynek myslel ten odkaz za tím jeho příspěvkem.
AHA :oops:
úte kvě 30, 2006 12:14 pm

Uživatelský avatar
1:87
Příspěvky: 29
Registrován: pát dub 28, 2006 1:16 pm
Bydliště: Plzeň

Tatra 815-6 4x4

Příspěvek

VŠEM MOC DĚKUJU ZA FOTKY VALNÍKŮ 4x4 :!: :wink: Zatím nashledanou :wink:
úte kvě 30, 2006 1:11 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Nemáte někdo nějaký fotky systému AGNI? Hlavně těch návěsových tahačů 8x8?
Obrázek
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
úte kvě 30, 2006 10:01 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Tak se nám tu ztratily příspěvky, nicméně odpovím ještě jednou Oldovi na dotaz co je špatně na jeho Jamalu 8x8, páč se na to ptal.

Podle mě jsou špatně natočena kola druhé nápravy, měly by být o něco méně, v žádném případě ne stejně jako u první nápravy.
pon čer 05, 2006 12:30 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hynek píše:Tak se nám tu ztratily příspěvky, nicméně odpovím ještě jednou Oldovi na dotaz co je špatně na jeho Jamalu 8x8, páč se na to ptal.

Podle mě jsou špatně natočena kola druhé nápravy, měly by být o něco méně, v žádném případě ne stejně jako u první nápravy.
No já myslel spíš první pravý zadní kolo by nemělo bejt vidět mělo by být schovaný za druhým předním :evil:
pon čer 05, 2006 4:59 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Olda píše:
Hynek píše:Tak se nám tu ztratily příspěvky, nicméně odpovím ještě jednou Oldovi na dotaz co je špatně na jeho Jamalu 8x8, páč se na to ptal.

Podle mě jsou špatně natočena kola druhé nápravy, měly by být o něco méně, v žádném případě ne stejně jako u první nápravy.
No já myslel spíš první pravý zadní kolo by nemělo bejt vidět mělo by být schovaný za druhým předním :evil:
Jo jo, taky na to koukám, ale to natáčení náprav taky není stejný.
pon čer 05, 2006 7:47 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hezký , takový malý

Obrázek
úte čer 13, 2006 8:40 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Olda píše:Hezký , takový malý

http://www.birrus.com.au/ImagesL/rfwtatra1.jpg
Tak nevím, je to ARMAX nebo FORCE?
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
úte čer 13, 2006 8:47 pm

úte čer 13, 2006 8:50 pm

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 34 hostů