Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět
besttracker
Příspěvky: 331
Registrován: pon čer 15, 2009 8:20 pm
Bydliště: Honolulu

Re: Poruchy a opravy Tater

Příspěvek

lubossss
Děkuji za tvou odpověď
na e2 je prasklé 4.tý list, když počítám při rozebrání urcite bude třmen ko neboť šrouby budou tak zahlédl že při povolování se něco podělal a bude třeba nový to je + - 15000KC + list 5000 KC av skladu na válí 13 listové pero z t2 -ků i 12listove z T148 tak uvažuji zda se to vyplatí / jestli je to vlastní možné tam montovat .....
abych to tam den snažil dostat a pak po naloženým zjistil že je to na h ...... o
nebo hned objednat nový třmen + list
:-)
čtv úno 14, 2019 9:41 pm

prof.i
Příspěvky: 235
Registrován: pon srp 30, 2010 10:18 pm
Bydliště: praha

Re: Poruchy a opravy Tater

Příspěvek

Rozebíral jsem jak třmeny na 148,813 i 815 a nikdo je nerozebíral od výroby.Zarezle že jsem šrouby musel upálit.Ale u všech jsem nakonec měnil jen ty šrouby.Trmen a pera byly po opisování ok.
Co neodfoukne klakson to pobere nárazník.
pát úno 15, 2019 5:00 am

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Re: Poruchy a opravy Tater

Příspěvek

hikebob: přítlačák si dal nový,nebo opravený? na jedné 815 nám to dělal opravený přítlačák,za studena 15sekund a jak se to v létě ohřálo,rval se tam kvalt přes zuby natvrdo...
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
pát úno 15, 2019 10:37 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Re: Poruchy a opravy Tater

Příspěvek

Bestraker: nepamatuju si přesně tu sílu těch listů,ale pokud se nemýlím T148 měla 14ti listová péra 18mm-ty se dají po úpravě na požadovanou délku použít do pomocných svazků King frame.T2-148 měla 12ti listová péra 20mm stejná s T815,T2-815 má 13ti listová péra 20mm-tím pádem o 20mm vyšší třmeny.Nevím jak je to u E2,protože je máme všechny s King frame,musíš změřit výšku třmenu,jestli to jde zaměnit...Ale je jednodušší vyměnit ten jeden list,už jsem to tady popisoval, nejjednodušší je zarezlé šrouby upálit hned u hlavy,vymlátit listy a na upálené konce navařit matky a pak tahat šrouby ven,když na ně netlačí listy péra,jde to mnohem líp a taky to upalování,navařování je v závitech uvolní,šrouby by se stejně měly pokaždé měnit,při ceně třmenu,jsou šrouby zanedbatelná položka...
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
pát úno 15, 2019 10:54 pm

dizma
Příspěvky: 36
Registrován: pon pro 07, 2009 1:10 pm
Bydliště: Hodonín

Re: Poruchy a opravy Tater

Příspěvek

Zdravím všechny Tatrováky.
Může mě někdo poradit, podle čeho poznám o jaký typ motoru jde? Jde mě o otvírací tlaky vstřikovačů. Jedny se mají otvírat při 170 a jinší při 230, pokud je na motoru nějaké označení E8, to nemůžu nikde najít.......
A další rada by byla jak nastavit vstřikovací čerpadlo? motor kouří do bíla a smrdí po nespálené naftě a taky moc netáhne. Tlaky jsem měřil 24 -25. Když dám rychle plný plyn, tak nezadýmí černě.
Děkuji Pavel
sob úno 16, 2019 11:24 am

Zrzek19.33TBV
Příspěvky: 233
Registrován: stř kvě 02, 2018 1:05 pm

Re: Poruchy a opravy Tater

Příspěvek

Trysky jsou podle typu vstřikovacího čerpadla a podle toho jsou i tlaky na tryskach.
sob úno 16, 2019 6:32 pm

Uživatelský avatar
Benďa
pyrotechnik diabolek
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv úno 24, 2011 9:12 pm
Bydliště: Žlutava

Re: Poruchy a opravy Tater

Příspěvek

Zdarec, k těm vstřikům, pokud máš na čerpadel, v tom dlouhém čísle na štítku zhruba v půlce velké písmeno K, je tlak těch 170, pokud S, je tlak 230.
Pokud motor kouří bíle, přidej mu fóra.
Nad alkoholem nikdy nikdo nezvítězil, jen moraváci remizují:-)
sob úno 16, 2019 6:39 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Poruchy a opravy Tater

Příspěvek

Disma, postrádám typ motoru, ale předpokládám že píšeš o T1 nebo T2 a asi 10V. Začal bych teplotou motoru, provozní teplota je 140 - 180"C Pokud to máš studené, tak každý motor kouří bíle, a smrdí po nespálené naftě. Pokud máš teplotu v pořádku, máš buď zasraný naftový filtr, nebo unavenou podavací pumpu, nebo pozdní vstřik
sob úno 16, 2019 11:53 pm

Mechoš
Příspěvky: 200
Registrován: čtv úno 04, 2010 4:57 pm

Re: Poruchy a opravy Tater

Příspěvek

dizma typ motoru najdeš na bloku u posledního válce ( u odstředivky ), označení vstřik. čerpadla je na boku čerpadla, dej ty čísla a v práci mám tabulku s osazením čerpadlo, regulátor, vstřiky, předvstřik tak bych Ti to zkopíroval a poslal na SZ. Dílenskou příručku na T815 najdeš na netu pokud se v tom budeš chtít vrtat :)
ned úno 17, 2019 6:49 pm

Honza Karela
Příspěvky: 127
Registrován: čtv bře 29, 2018 7:44 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: Poruchy a opravy Tater

Příspěvek

Ahoj, jak moc velkej problém je vytočit tu matku nahoře pod korbou na maileru ? Chystám se shodit korbu a je tam matice s jen mělkými dírkami jako na důlčík, tak si myslím, že přizvednout korbu, podložit, ale nechat mailer našponovanej a pak kladivo, nějakou kulatinu a vymlátit (teda vyšroubovat), kdyby se mailer povolil a nebyl našponovanej, půjde to hůř, pletu se ? Tohle jsem nedělal, pamatuju tu matku a měsíčky na 148, znám ty pružiny co jsou na bss, nebo asi i u agrovky, ale tohle jsem nerozdělával. Dík.
úte úno 19, 2019 2:29 pm

Jan Bastl
Příspěvky: 35
Registrován: sob pro 26, 2015 9:19 am
Bydliště: ..

Re: Poruchy a opravy Tater

Příspěvek

Pokud předchůdce nebyl línej a namazal na zmiňované matce závity, jsi o krok blíž k úspěchu :D
Jestli to dali před tebou na sucho, tak je to pak peklo. Určitě korbu mailerem mírně prizvednout, ale ne moc, aby si ti nezavřel prostor mezi pístem a korbou z jedné strany, nešlo by ti točit dokola, a pokud jsou dírky v matce alespoň trochu použitelný, udělej si na to klíč, něco ve stylu povolování matky na kotouči v úhlové brusce.
Když se mi povedlo matku po experovi přede mnou vyoperovat, nechal jsem ji nazinkovat a do matky udělal nové návrty v poloze vrcholů šestiúhelníka, máš pak víc možností jak nasadit klíč.
úte úno 19, 2019 6:00 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Poruchy a opravy Tater

Příspěvek

Mám k té matce přivařený kousek plocháče, cca 30 x 4 x 60 nejdřív klepu do plocháče kladivem a až to jde lehčeji, točím za něj rukou
úte úno 19, 2019 7:32 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Re: Poruchy a opravy Tater

Příspěvek

Bývá tam zajišťovací podložka s jazýčkem na 6tku šroubek a pak se modli,někdy to jde po chvilce rukou,někdy to musíš rozpálit švajcem...
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
úte úno 19, 2019 9:36 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Poruchy a opravy Tater

Příspěvek

chlapci dotaz: Tatra 148 sklopka,takto rachoti v diferaku. co to je? poloos, diferak?

https://m.youtube.com/watch?v=O2xFKD2zd ... e=youtu.be
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon úno 25, 2019 7:28 pm

Uživatelský avatar
Benďa
pyrotechnik diabolek
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv úno 24, 2011 9:12 pm
Bydliště: Žlutava

Re: Poruchy a opravy Tater

Příspěvek

Tohle poloosa nebude. Tady dělá problém většinou ložisko na hrušce. Povolí a hruška zajíždí do druhého soukolí. Na vršku máš na 27klic zátky, sundej je a mrkni dovnitř. Ještě můžeš vypustit olej ale jestli to teprve takhle chytá tak tam nic nebude. Sundej zátky, posvit dovnitř a uvidíš. Můžeš zkusit přes tu zatku zatlačit hrušku nazpět, pokud bude volná, máš viníka.
Edit, ještě mě napadlo, když točíš nna druhou stranu tak je to zticha? Potom je to určitě vyjetá hruška. Na jednu stranu zajíždí dovnitř, na druhou ji soukolí odtlačí.
Nad alkoholem nikdy nikdo nezvítězil, jen moraváci remizují:-)
pon úno 25, 2019 8:04 pm

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 14 hostů