Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Byl držkopád????

Ano
15
56%
Ne
12
44%
 
Celkem hlasů: 27

Marcy

Příspěvek

road: Teda to sou otázky, kde bych je asi vzala??? :lol:
Filip: No jo, jak jsme tam stáli v jedné vesničce před Kolínem, tak já aktivní blbec lezla nahoru a samozřejmě si sedřela a narazila nohu :D :D :D
sob led 07, 2012 11:23 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Marcy-no ten nad tebou píše že si je nabyl a ty píšeš že se ti stalo něco podobnýho,proto má otázka :lol: :lol:
ale hlavně to byl pokus o vtip no :wink:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob led 07, 2012 11:25 am

Uživatelský avatar
Mikki
Příspěvky: 809
Registrován: ned říj 21, 2007 2:57 pm
Bydliště: Predajná, Stredné Slovensko

Příspěvek

Na staniciach STK býva podlaha z nejakého "špeci" betónu. Odparkoval som tam Téčko jak frajer a vyskočil z kabíny. Lenže bola zima a obuté som mal poctivé dôstojnícke kožené čižmy s tvrdou podrážkou, s ktorou mi na onej podlahe hravo nohy vyleteli a skončil som na riti. Do smiechu bolo všetkým okrem mňa. :lol:
Točivý moment náš každodenný daj nám dnes, ako na diaľnici tak aj v teréne...
sob led 07, 2012 1:16 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:lol: Kolikrát je to vostuda,i to zabolí,ale když to nedopadne tragicky člověk se tomu pak zasměje sám. :D
Ale jsou i případy horší.U nás na podniku ještě za komančů staveli hned u vrátnice novou trafačku.Bylo tam pár chlapů,připravovali základy.Hrabal jim to náš poclain 3kolka.Chlapi o svačině odešli do kantýny,bagrák nešel.,,Dusil" :D se chlebem z domova.Pak vylez z kabiny na palubu,čumí co mu kde teče.Pak pozadu seskočí dolu a hned je nasranej,páč slyšel krupnutí.,,Doprdele,nový montérky.....Chce vykročit dopředu,a vono to nejde!Tak znova,a neviditelná síla ho vrátí zpátky.....Pak si teprv všimnul,že mu mezi nohama trčí roksor a vzadu na zádech mu jeho konec vyčuhuje pod blůzou.Idioti si místo kolíků natloukli železa.

To už mněl boty plný krve.Naštěstí nepropad šoku,vytrh ten roksor ze země a doplazil se na vrátnici.Tam omdlel.Zachránili ho,ale přišel o ledvinu a koule.Někdy je dobrý koukat kam skáčem..... :(
TTN
sob led 07, 2012 2:52 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Striedal som sofera na 815,ktory sa v kabine vyzuval a soferoval bosy... Vsade koberceky, policky,plisaky... A poctivo mi prizvukoval,Nie abysi tam liezol obuty... Tak ja so svojimi 195cm leziem do kabiny,schodiky za napravou,tak sa na poslednom vyzujem,posadim sa,naciahnem sa po topanky,aby som ich dal vedla sedacky.... a uz som letel hlavou dole.... Madlo ktore je u dveri akoby vedla sedacky mi zostalo v ruke a obaja sme pristali na zemi... Tolko bohov kristov na firme snad este nepoculi.... :oops:
Jazdil som liazom 4x4 RN a do auta som liezol pravou nohou na diferak,lavou do schodika a potiahnut sa dovnutra kabiny... Par krat sa mi stalo,ze mi noha ujela a ja vzdy o ten diferach zodral bud nohu nebo pravu stranu hrudnika.... :D
Zaskakoval som na matese S3 na uhli... DH-cko ma nalozilo ,ja valim na vahu, vyskocim z auta zvažim a ako bezim spat do auta(stala za mnou nejaka suprava) tak sa mi na prvom stupienku smyklo a uz to slo...Hrud, drzka a skoncil som az pod vahou na chrbe... No rozdychaval som o pekne dlho....
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon kvě 07, 2012 10:11 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Schody před kabinou a schody za kabinou

Příspěvek

Je doba dovolených, a tak aby nám svou absencí na stavbě nezpůsobil pakárnu, nechal mi kolega klíče od své tatry. Ráno ji naložím jemným štěrkem a převezu k výkopu. Pak tam jezdíme dva při výkopu a když je potřeba, skočím do půjčené, bagrista si vezme dvě lopaty jemného na podsyp, narazíme rouru a vezme si tři lopaty na první zásyp. Pohoda, až na to, že já mám schody před kolem, půjčená tatra, má schody za kabinou, denně do ní sedám cca 10x, hubu jsem si nerozbil, ale jsem z toho tak zblblý, že když jsem před chvílí přijel osobákem domů, otevřel jsem dveře, a vyklonil se z kabiny, podívat se kam můžu dát nohu :D :D
úte srp 14, 2018 6:22 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Re: Schody před kabinou a schody za kabinou

Příspěvek

...jo to jsem tak párkrát měl pěkně sedřené ,,píšťaly,,když střídáš sklopku u výkopu základů a mezitím pojíždíš s UDSkou a to nemluvím,když to kdysi byla 815 na střídačku se 148,obráceně kvalty,ruční brzda,startér,blinkry...všechno jinde :lol:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
úte srp 14, 2018 10:42 pm

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 13 hostů