Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět
česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Příspěvek

...a tak chlapi zase to nepřehanějte s tou chvalou...dělam to tak jak by to mělo vypadat když to bylo ještě auto...trocha to jen napravuju...
...pár deklů nepomlácenejch...víčka poleštit...trocha akrylový barvy...něco vopískovat..něco ne...láknout pistolkou modelářskou...hadice nový (až na tu sviňuchu co propojuje sačky..mě překacávala at ju necham ze se chce jeste povozit..tak vostala)..sponky..sání vyšurovaný hajzl štetkou...
..chcel jsem ještě vobalit ty vejfuky azbestovou šnurou a alobalem na roury..ale nejak jsem to prosral a nejni tam moc placu....
..volej novej..filtry. vsecky.....
..vevaril jsem do sani sroubeni 6..tkovy na plastovou trubičku...mam i budik na turbo (je to normalni od nuly do 250kPa.)..tak to jeste zejtra napichnu..to je jen takova blbustka...
..nakonec vymenit spinač brzdovej...a dat novy cedulky na korbě a moze bojovat...
...casem ten vysoušeč..je tu ve skladku v regalu novej...tak pude...
úte úno 17, 2015 9:26 pm

česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Příspěvek

...nevim:..čoveče přemejšlím vo tom vejfuku...teoreticky i prakticky vzato ten vejfuk je uprostřed auta...vývod z toho trychtejřa od turb je ve prostřed toho vejfuku...tudíž ať dáš koleno směrem do pravýho vstupu nebo do levýho je to jedno..akorát mě napadla taková chujovina
že bych to mohl dát do toho levého a vlastně proti němu je vývod nahoru ...
By mě zajímalo jakej by to mělo zvuk nebo co by to s tím dělalo...
stř úno 18, 2015 8:01 am

česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Příspěvek

..choši je to takřka hotový..jen přišroubovat kobry...a projet...asi budu muset poposadit páčku na čerpadle..páč v kabině je kolečko volnoběhu zatočený natvrdo pedál tudíž kousek vod podlahy a tak tak že to udrží volnoběh..přidat samo.jakože de ale asi do tahu by to nešlo...asi určitě je tapáčka poposazená...bobohužel fotku nemám jak je to komplet..končil jsem zase ve 20:15..špinavej zase jak dobytek...dneska.mě tady sral kdo mohl....sousedi že potřebujou rozřezat motorovkou nějaký špalky...pak další že potřebuje bourací kladivo vrtnout do zdi.metrový.duru.na kabel..no dej mu to žejo...tak už to nepude...pak manželka do teho to a tamto...pak mi došli čoudi...říkám jdu si koupit..no nevodchytí mě zase manželka že "kam deš takhle jak dobytek zasranej"..říkám pro čoudy..."nikam hulit nebudeš ja pojedu do města tak ti pak dovezu"..a.měl jsem pochuti zase...ani kafe jsem.nepil.páč bez čoudů to nedám...kořalka taky nic...tak jsem choutky musel zahnat prací...
..a zadalší věčný bouchání na dílně a svařování a kutění si vyžádalo svou daň..zejtra su donucenej jet s rodinkou na rekreaci na jednu moravskou chatu v přírodě...nuda...a nic..hulit.pod dozorem..koštovačka samogonky nic...a hoši pozor až do soboty dopoledne..mě mr.dne...
..baba tu lítá že nic nestíhá a kdesi cosi..si v duchu říkám jestli ju holku taky trklo že to auto ještě vlastně nejelo a že to musim taky provětrat jízdou a namazat a celkově prostě prověřit...to bude zase va sobotu až dojedem domu zase fičák...do monterek/humusaku litat sem a tam hulit u teho..našroubovat ty kobry..prestavět to čerpadlo vstřikovací...projet skouknout..abych nemusel plašit ráno v pondělí při nástupu na betonárku...ale.to tu moji rodinku nevzrušuje..manželka i mladej synátor (16letej počítačovej gembler co nevytáhne třeba za celej víkend paty z chalupy)..to maji u prdele...myslej si že si jen hraju jako puberťák s autíčkama...pak mě to baba zase vpálí do.xichtu.."to je jenom tatra tatra..vod rána do večera..".ani jednou jedinkrát nevylezli a šli třeba umejt na tom posrany vokno nebo něco prostě...semtam mě to už nebaví zkr toto...
ale.co chuj stym...dvanáctka zaduní turba zaspívaj..počoudíme a serem na to :D
stř úno 18, 2015 9:10 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Česan : mě kdysi obvoďák poradil že baba se má z hygienických důvodů po sedmi letech měnit :lol: :lol: od té doby k stavům které s bábou popisuješ nedojde, nestihnou to :P :P
čtv úno 19, 2015 6:29 am

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tatra je holt milenka , každou chvíli na ni budeš myslet a bude se ti stejskat :lol:
čtv úno 19, 2015 8:02 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

cesan:

Ja mel dneska blbej sen! Kurva! :lol: Mne se zdalo ze zajizdim se svoji tatrou do Koprivnice! Na to jsem se vzbudil!
čtv úno 19, 2015 8:39 am

česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Příspěvek

..tfujtajxl..to ne hnusnej sen...zaplat pánbůh že je u každeho pekne doma...zadna koprivnica...stacilo ze to soustroji vobec vyrobili..to me stačí
čtv úno 19, 2015 11:53 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

815-ka je dobry stroj! :lol:

tak nevim co se v tom aute tam tolik vrtas! :lol: Kazdy den to startujes a porad nic! :lol: A jeste tady pises ze te drbe manzalka! :lol: Tak to vis, asi ji to kazdodenni startovani leze na nervy! :lol: Tak se nediv ze na tebe jenom vrci ze porad jenom tatra a tatra! :lol: Kdyz ti ta tvoje tatra nevrci, tak aspon ze vrci manzelka! :lol: Tak bud rad, ze ji mas! :lol:
čtv úno 19, 2015 12:03 pm

česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Příspěvek

..cest..toz su zase tady...rekreace presne podle plánů..nic...ani koralka internet..žádne kutení....
...ve 4 odpoludne jsme dorazili a za 15 min uz som stál v monterkách na dilne...dodelávám ty drzáky na levou kobru...na aute jsem sicko dozapojoval..svetlo za kabinou..secky spoje vejfukovy pretáh....a na drc!..chytla...zvuk krásny tichoucky...jak cosi cizeho...trocha brnknes o plyn a turba hnedky zapiští..zadny smrad..nic...
zajtra rano tam perdnu tie kobry ..nasadim znacky z deposita(to jsem stih jeste ve ctvrtek ráno...ale nasrali me ku..rvy, od nkveho roku je deposit ulození 250kc a vyzvednutí 50...tak totok má být slíbené zkvalitnění a zjednodušení cinnosti pri prihlasování a podobný chujoviny..radsi nechcu vědět ani ty další poplatky..)
...namazu to nadojím fuelem a v pondelí "koně moje hyjo"...
Obrázek

Obrázek
sob úno 21, 2015 6:20 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

česan:

Tak to pak nebyla rekreace, ale galeje, kdyz nebyla zadna korlka a samogonka! :lol:
sob úno 21, 2015 6:25 pm

česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Příspěvek

..galeje..jo jo maš recht...este tam byla manželky spolužačka..se spratkama...decka uz zaky hrubý ale liskat málo....ja susil hubu...jen víno ..a malo hulit....chodit vod niceho knicemu...topit v krbu..to aspon me trochu bavilo...nejni to teda kotelña moja svatostánek montérův...ale horelo to taky...
..manzelka ted zase ze smrdim zelezem :lol: ..jak jsem rezal jekle na ty voloviny...
..v pondeli vodpoledne az dojedu tak se bytelne chlejstnu...dodavatel dodal 33ku..merunu...jezis..to bude...pekne čouda...kotel hučí radijko ...no nejni nic lepsiho...
sob úno 21, 2015 8:22 pm

česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Příspěvek

Takhle to vypadalo tesne pred vanocema...jeste atmosféra...
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
sob úno 21, 2015 8:33 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

cesan:

Tak ted si doma ve sve kotelne tak to mas dobry, a auto mas pekny! :lol: Jenom ty fotky si sekladej do rady at te nedrbou ze si je nahazel tak! :lol:
sob úno 21, 2015 8:38 pm

Uživatelský avatar
MILOŠ
Příspěvky: 182
Registrován: úte led 11, 2011 5:20 pm
Bydliště: HLINSKO

Příspěvek

Cesan:se prijedes ukazat do Zr na betonarku?jezdil jsi na tom zeleznicnim koridoru vit?
sob úno 21, 2015 8:41 pm

nevim
Příspěvky: 472
Registrován: úte led 06, 2015 6:17 pm

Příspěvek

ty kecko :D :D :D prej ti doma nepomáhaj :D :D :D a co ten hafan? :D :D :D
sob úno 21, 2015 9:11 pm

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů