Moderátoři: Olda, martin_100, Leoš H

Odpovědět
RomanEm

Jakou kontejnerovou Avii ?

Příspěvek

Zdravím vás. Mám dotaz, kterým bych vás nerad znechutil, ale potřebuji kontejnerovou Avii na převoz minibagru 2,5t, a občas i samozřejmě dovoz štěrku, písku atd. Jezdit budu v radiusu cca 30 km od domu . Pročítal jsem ve foru problémy různých typů a snažil se z toho vyvodit vítěze, ale tak nějak marně. Chvilku si říkám, že stačí A 31, pak přejdu na A 75 a šup k Déčku. Dejte někdo radu, někdo, kdo jezdil s více typy, kdo to léta opravuje, jakou motorizaci, jak s díly a servisem, do které by kdo z vás šel, kdyby stál před podobným rozhodnutím, jakého výrobce nástavby, atd. Auta opravuju dost dlouho, ale je mi přes padesát a nerad bych pod Avkou dennodenně ležel. Cenově...když bude za 150, fajn, když za 400 a vyplatí se to, tak se nebude zas až tolik dít. Díky předem
sob bře 21, 2020 1:30 pm

pavel 815

Re: Jakou kontejnerovou Avii ?

Příspěvek

Moc se v nich nevyznám,ale od kolegy co jich pár měl a má jsem pochytil,že nejlepší je 75 s cumminsem bez močoviny...a nebo pak nějakého Mana Le 2000 euro 3
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
ned bře 22, 2020 11:14 pm

Odpovědět

Zpět na „AVIA“