Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda

Odpovědět
Cyz

schéma A21

Příspěvek

Nemáte někdo schéma elektroinstalace na A21? Kdyžtak mi to pls. pošlete na mail ondra.cizek@seznam.cz dík moc, opravdu nevím kde to mám sehnat
stř čer 07, 2006 2:13 pm

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 1729
Registrován: stř bře 01, 2006 6:32 pm
Bydliště: Slovakia

Příspěvek

Obrázek
úte dub 10, 2007 5:47 pm

Uživatelský avatar
Wally
Příspěvky: 28
Registrován: pon led 28, 2008 12:05 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Na odkazu níže je schéma elektroinstalace A21 použité z návodu k obsluze z roku 1984. Je to na nově vznikajících a postupně doplňovaných stránkách, takže tam toho je pramálo a věci budou postupně přibývat, kdyby měl něškdo zájem.

http://www.avia-club.com/manuals.php?lang=cze
pon čer 09, 2008 12:26 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Už jsem chtěl jásat, že jsou konečně stránky o Aviích. Ale mate mě to množství stejných "stránek" v odkazech:

http://www.avia-club.com/club_links.php

Trochu nechápu, zda to všechno sdružuje jeden meeeega nadšenec do všeho...nebo jak? Každopádně jsem rád, že existuje i něco o Aviích.
pon čer 09, 2008 11:14 am

Uživatelský avatar
Wally
Příspěvky: 28
Registrován: pon led 28, 2008 12:05 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Webmastra má tohle všechno dva stejný, ale je to všechno propojený, takže je jeden vzhledový formát všech těch klublů a o víc se už dneska nestará maximálně o připomínky ohledně funkčnosti stránek a pod. popř. tvoření nových klubů, kde mu stejně podklady k jejich tvorbě dává určitý člověk, který se o něj bude později starat.

O ostatní se starají konkrétní lidé, já se třeba snažím dělat tu Avii (dále mám rozdělanou Tatru a už přes rok se marně snažím dodělat Škodovku (nemám na ní vůbec čas), něco dělám na Nissanu jako majitel těchto aut a sem tam přispěju na Peugeot a Renault). kdo co vlastně na klubu dělá se dovíč v kolonce kontakt - na Avii je to třeba zde...

http://www.avia-club.com/contactus.php

Avia byla nakonec větší problém než sem čekal, protože je nedostatek informací prakticky o všem, je to na delší dobu a postupné shromažďovaní a vkládání věcí, které člověk náhodně najde nebo někde získá. Až potom co sem opustil kabinu Avie sem např. sehnal návod k obsluze, katalog ND a nějaký prospekt exportních verzí.

Původně se začínalo asi jen na pár klubech, to je snad už 7 let a postupně přibývaly další, jak rost zájem o ně popř. kdo si co vydupal :-) (o co se byl ochotný aktivně starat). Některé jsou dobře zaběhnuté, jiné jsou zbytečné, protože už jich je na netu přehršle a nemají šanci se nějak rozumně uchytit - to je podle mě např. zrovna Škoda nebo VW aj. Potom sou z těch všech už i zakázané kluby, kde se výrobci začaly ohánět ochrannou známkou - z Porsche clubu udělali p-club a Harley Davidson skončil zcela snad po pár měsících.
pon čer 09, 2008 5:04 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mno...takže ten web je v dobrých rukách koukám. Tak to jsem rád. :wink: A tu práci a těžkosti se sháněním materiálů a informací dobře znám (a nejen já, že Sámere:-) ).
pon čer 09, 2008 6:06 pm

Uživatelský avatar
Wally
Příspěvky: 28
Registrován: pon led 28, 2008 12:05 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Je to děs no... Sehnal sem te´d docela výhodně katalog ND a příručku i s prospektem exportních verzí na A21, A30, A31, takže časem podle času chci postupně fotit a přepisovat a vkládat na Avia Club. Doufám, že z toho časem bude něco, co sem si zprvu představoval. Jak užotečná věc pro člověka, který něco hledá, tak i pro fanouška značky, který hledá nějaké historické prameny z historie a to ať se jedná o leteckou nebo silniční dopravu. Ale jak říkám,bude to na dlouhé lokte. :roll:
pon čer 09, 2008 7:31 pm

Odpovědět

Zpět na „AVIA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů