Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda

mikac
Příspěvky: 427
Registrován: stř led 07, 2009 7:25 pm
Bydliště: Valašské klobouky- Lipina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

My máme avii A31 s turbem valník s plachtou. Avie startují,ale chvili to trvá než to nakopneš. Musíš zdržet třeba žhavení 10minut a pak to jede. JInak ted máme Daewoo avia D75 ( ešte aviácký motor 85KW ) a startuje fakt dobře. Včera - 20 stupnu no a je to cca pul hodky co sem jí zkoušel a už sem musel zažhavit a chytla hned na podrugé a to žhavíja enom 2 žhaviče.
sob led 10, 2009 2:27 pm

rami
Příspěvky: 178
Registrován: ned lis 18, 2007 5:16 pm
Bydliště: karvinsko

Příspěvek

mikac píše:My máme avii A31 s turbem valník s plachtou. Avie startují,ale chvili to trvá než to nakopneš. Musíš zdržet třeba žhavení 10minut a pak to jede. JInak ted máme Daewoo avia D75 ( ešte aviácký motor 85KW ) a startuje fakt dobře. Včera - 20 stupnu no a je to cca pul hodky co sem jí zkoušel a už sem musel zažhavit a chytla hned na podrugé a to žhavíja enom 2 žhaviče.

Zavis 10 min ? Na turbech byl problem v cerpadlech....kdyz se upravila startovaci davka chytaly take na sup.Samo,ze nesmi padat nafta.
sob led 10, 2009 6:51 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

no rami od generálky jsem ujel asi 15tis km,ale přes léto jsem asi 2 měsíce nejezdil,sem si našel novou známost,tak jsem po práci chodil domu a ne jezdit.no jinak motor šlape hezky a jsem stím spokojen,mam vzadu i čubu a známýmu dopravcovi furt tahám na tyči jeho vzdechlý avie,výborně ten motor funguje a nepřehřívá se. jinak si myslím že jsem měl natankovanou horší naftu tak proto to v tý zimě nechtělo chytnout,zřejme krz ten filtr,příště ho zkusim zahřát hořákem
2x Nissan atleon 210
sob led 10, 2009 7:36 pm

Uživatelský avatar
markoos
Příspěvky: 103
Registrován: ned říj 08, 2006 3:32 pm

Příspěvek

tak jedna Avie mela v odkalovaci jimce nadrze vodu a proto zamrzala, jinak jsme obalili filtry a ze tri Avii dve jezdi, ta jedna zamrzla nadobro, ale ve filtru to neni ani v nadrzi. chtelo by to nejakou vyhrivaci decku, kterou by se dal vyhrivat filtr
úte led 13, 2009 11:32 am

Odpovědět

Zpět na „AVIA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů