Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda

Odpovědět
VirKing
Příspěvky: 7
Registrován: pon říj 06, 2008 10:54 pm
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

smerovky - Avia A31

Příspěvek

Ahojte,

nedávno som kúpil A31T, skriňa. V podstate je v poriadku ale nefungujú smerovky (ľavá a pravá, výstražné idú). Majiteľ vravel že chýba prerušovač - ten som kúpil a snažil som sa ho namontovať ale neviem nájsť miesto kam patrí :oops: Má to byť niekde v strede prístrojovky - hrabem sa za tými dvoma ofukovačmi lebo tam neni vidno ale nemôžem to miesto nájsť.
Vie mi niekto poradiť, prípadne pomôcť nejakou fotkou?

Srdečná vďaka.
VirKing
pon led 26, 2009 6:11 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Já jsem přerušovač našel u repráku...To je vedle SPOJKY nalevo v tý díře???Zkus.. Tam jsem ho měl já :D
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
pon led 26, 2009 6:15 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

jestli maš turbo s novou palubkou,tak ten přerušovač je v levo dole jak je pedal spojky,je tam takovej tapecírunk,ten odendáš a černá krabička je přerušovač,jinak u staré klasické palubky je přerušovač stříbrnej váleček a je myslím nekde pod palubkou jak je ruční brzda
2x Nissan atleon 210
pon led 26, 2009 7:12 pm

VirKing
Příspěvky: 7
Registrován: pon říj 06, 2008 10:54 pm
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek

No tak či mám novú alebo starú neviem - každopádne rýchlostná páka je na zemi. Som cez týždeň mimo domu takže cez víkend sa pojdem pozrieť vedľa tej spojky. Okolo ručnej brzdy som nič podozrivé nevidel, ale prerušovač som kúpil ten strieborný valček, takže možno pôjdem ešte po ten druhý :?
pon led 26, 2009 7:18 pm

Drak
Příspěvky: 697
Registrován: stř dub 23, 2008 6:19 pm
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jak ti jedou varovky, tak to v přerušovači moc nehledej, dva se montovaly jenom do těch nejstarších. U turbíny by měly být oba typy ve sloupku vedle spojky. Jakej typ poznáš podle páčky, jestli je plastová tak černá krabička, jestli drát s bambulkou na konci, tak máš váleček. Spíš bych se zaměřil na přepínač varovek, nebo přepínač směrovek.
http://www.drakk.eu
http://www.dentalnihygiena.com

Je těžké být debilem, neboť konkurence je vysoká.
pon led 26, 2009 9:42 pm

VirKing
Příspěvky: 7
Registrován: pon říj 06, 2008 10:54 pm
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek

Tak bolo to v tom stĺpiku vedľa spojky - ale bol tam strieborný valec (rýchlostnú páku mám na zemi takže som čakal čiernu skrinku - asi sa z tým už niekto hral :)
Ďakujem Vám všetkým za pomoc :D
pon úno 09, 2009 6:36 pm

Odpovědět

Zpět na „AVIA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů