Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

Tom120 píše:
Paroubkovo příbuznej nejsem a ani ho nemam vůbec rád. .. ale evidentně si to nepochopil. :roll:
:lol: ale víš co se říká ??? co se škádlívá se rádo mívá a víš co radí dr. Uzel " ZATLOUKAT , ZATLOUKAT A ZATLOUKAT " :lol: :lol:

To máš pravdu Daewu se to nepovedlo ale víš proč ??? právě proto že utopily neskutečné prachy do vívoje nového modelu , včetně kompletního zařízení továrny a nějak měli velké oči a trochu se jim nepovedla vypočítaná návratnost . Přepsání společnosti na Oldien bylo lepší a šetrnější variantou "správce konkurzní podstaty"

Jo a jinak já věřím že na toto forum chodí i podstatně bystřejší pánové kteří když budou číst naše příspěvky tak jak šli za sebou tak pochopí kdo na co odpovídal :wink: takže dělat kompletní citace je stráta místa a naprosté diletantství . Apropooo dělat jen tak zbytečnosti je naprosto neučelné mrhání časem nejen svým ale hlavně těch co to po mě musí zbytečně jen tak číst :wink: chytrému napověz hlupáka nakopni :lol: :lol: ale dementovi nepomůže nic :lol: :lol: :lol: :wink: to neber když tak osobně jsem zevšeobecnil :wink:
sob dub 07, 2007 6:58 pm

Uživatelský avatar
Tom120
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv srp 24, 2006 1:41 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Paroubka sem teď neple?, ten je úplně OT.

Co se týče Daewoo, tak Daewoo nepřecenilo svý síly jen v Avii ... proto to s nim taky dopadlo, tak jak dopadlo.

Já tomu věřim taky, jenže když tady furt někdo naprosto nesmyslně reje a každej druhej příspěvek je tu o Paroubkovi, či jinej podobnej "rádobyvtípek", kterej tu nemá co dělat, tak ty příspěvky už tak za sebou nejdou. Ale OK, když tam ty citace mít nechceš, protože se domníváš, že ty "podstatně bystřejší pánové" to čtou dvakrát a nedojde jim, že když to je citace, tak že to je asi úplně stejný, tak je dávat nebudu. :wink:
sob dub 07, 2007 7:08 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

To ne tom 120 je zde něco jako studnice moudrosti,konkrétně já jeho příspěvky vyhledávám :lol: Když nic,pokaždé mne alespon pobaví . :oha:
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
sob dub 07, 2007 7:14 pm

Uživatelský avatar
Tom120
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv srp 24, 2006 1:41 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

mc.cvok píše:To ne tom 120 je zde něco jako studnice moudrosti,konkrétně já jeho příspěvky vyhledávám :lol: Když nic,pokaždé mne alespon pobaví . :oha:
Jo, a nevim studnice čeho seš tu ty? :lol: Tak leda na to, abys zahlcoval fórum OT kecama. :lol:
sob dub 07, 2007 7:15 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Tomíku tomíku....ty chytrej neumřeš :roll: Stahuj si dál svoje fotečky z netu,na nic jiného tvoje chabé myšlení nestačí.Ale prosím tě,nepouštěj se do žádných větších akcí,smějou se ti.
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
sob dub 07, 2007 7:24 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

safra kurňa v jednom tématu se to rejpání utne a v druhým začne ... udělejte si na to zvláštní téma a nezahlcujte to tady :roll:
sob dub 07, 2007 7:26 pm

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

mc.cvok píše::roll:
zase se ušetří na dikobrazu :wink: :lol: :lol:
cuisine píše:udělejte si na to zvláštní téma
CUISINE :roll: "plomiň" ale když to už by nebylo ono ale já se skusím polepšit :oops: ( když mě to ale nedááááááá :lol: )
Naposledy upravil(a) petersen dne sob dub 07, 2007 7:30 pm, celkem upraveno 1 x.
sob dub 07, 2007 7:28 pm

Uživatelský avatar
Tom120
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv srp 24, 2006 1:41 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

a ty si zas dál provokuj včechny ostatní, na nic jinýho totiž nestačíš. Já vim, možná máš nějaký psychický problémy, a názor někoho jinýho prostě nesneseš. Dej si to ale prosím do podpisu. :idea: :wink:
sob dub 07, 2007 7:29 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Tom120 píše:a ty si zas dál provokuj včechny ostatní, na nic jinýho totiž nestačíš. Já vim, možná máš nějaký psychický problémy, a názor někoho jinýho prostě nesneseš. Dej si to ale prosím do podpisu. :idea: :wink:
Ty vole - je tu nejmíň 20 lidí který jsi za svou krátkou dobu tady na foru stihl nasrat. Jsi to ty kdo tu všechny provokuje, ne mc.cvok.

Cusine sorry že jsem sem dal ještě tento příspěvěk ale tom120 je člověk kterej mě xkrát denně dokáže nasrat, a nejen mě a už jsem to musel říct trochu veřejně.
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
sob dub 07, 2007 7:34 pm

Uživatelský avatar
Tom120
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv srp 24, 2006 1:41 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tatracyber píše: Ty vole - je tu nejmíň 20 lidí který jsi za svou krátkou dobu tady na foru stihl nasrat. Jsi to ty kdo tu všechny provokuje, ne mc.cvok.
Dobře, tak mi napiš konkrétně čim?
Nevíš! Protože já jsem NIKDY nenapsal na tomle fóru o někom něco urážlivého jako první.

sry, cuisine, ale musel jsem na to odpovědět, když tu lidi jako tatracyber urážejí jiné uživatele.
Naposledy upravil(a) Tom120 dne sob dub 07, 2007 9:41 pm, celkem upraveno 1 x.
sob dub 07, 2007 7:35 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Chlapi nehádejte se.Vždy? jsme lidi !!!!!
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
sob dub 07, 2007 7:58 pm

guga

Příspěvek

Domluvte si sraz,dej te si do držky a je po problémech :lol: :lol:
ned dub 08, 2007 7:13 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

TAK A DOST! VYŘEŠTE SI TO TŘEBA PO SOUKROMÝCH ZPRÁVÁCH, NEBO SI ZALOŽTE TÉMA Tom120 vs. zbytek světa, ale tady už toho fakt nechte :!:
Nebo ty Vaše offtopic příspěvky prostě smažu.
:evil:
ned dub 08, 2007 2:54 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Prodeje Avie za 1-4 2007 v ČR: 35KUSŮ No teda nic moc.
pát kvě 25, 2007 9:12 am

Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nic moc ale něco přece a to jsem rád
pát kvě 25, 2007 9:19 am

Odpovědět

Zpět na „AVIA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů