V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Uživatelský avatar
TACHO.1
Příspěvky: 1734
Registrován: stř črc 29, 2009 11:50 am
Kontaktovat uživatele:

David

Příspěvek

No abych ale od Síbra nedostal Bann :lol:
on-line poradenství pro řidiče
https://www.facebook.com/groups/939367739437323/
ned kvě 06, 2012 10:07 am

Uživatelský avatar
TACHO.1
Příspěvky: 1734
Registrován: stř črc 29, 2009 11:50 am
Kontaktovat uživatele:

David

Příspěvek

Jestli to jde, tak toto téma zamkni. Může to zde zůstat alespon pro pobavení ostatních. 8)
on-line poradenství pro řidiče
https://www.facebook.com/groups/939367739437323/
ned kvě 06, 2012 10:16 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Tacho

Příspěvek

Příspěvek tacho
Já si zase myslím že řidič, který nezná svoje práva, je pod stálým tlakem dispečerů a věří že ho můžou kdykoliv vyhodit, nebo mu nezaplatit, případně z výplaty strhnout cokoliv a kdykoliv a je ve stálém stresu z obavy o budoucnost i sociální jistoty svoji i své rodiny, není schopen jezdit bezpečně.
Souhlasím s tebou, že u tebe na školení se každý dozví jen tu část povinností a zákonů, která vyhovuje zaměstnavatelů, aby ji řidiči věděli. Ty ostatní zákony a souvislosti si musí každý zjistit někde jinde.


tuhle tu rétoriku jsem měl přesně na mysl,pokud tohle to nezmění tak at to řeší kdo má.
protože když to tak stručně vycucnu-i řidič znalý svých práv může přijít o práci,přeci jen jaksi už není povinnost pracovat.bolševik zhynul no aspon do dalších voleb,pak možná budou i u kormydla.
to co napsal o školení už je sci-fi,nehodné ani uživatele Síbra.
a chápu tvé rozlícení.pochopitelně pochopil bych i kdybys tady přestal psát,pak je na uváženou kdo je větším přínosem pro tohle to forum,to ovšem si musí rozmyslet ten kdo k tomu má oprávnění.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned kvě 06, 2012 10:17 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dejte mi pokoj s tímhle:
pak je na uváženou kdo je větším přínosem pro tohle to forum,to ovšem si musí rozmyslet ten kdo k tomu má oprávnění
.

Pokud si vzpomenu tak 2 roky zpět, tak podobná hlasování a demonstrace o zrušení tu byli i na uživatele jménem "roadtrain". Nebo se pletu? Opakuji několikrát zopakované: nebudu rušit někoho jen proto, že se několika lidem nelíbí ( jo...uznávám....klíčovým lidem a hodně lidem...vím). Kdybych tohle udělal, tak tu roadtraine taky nejseš (aspoň ne jako roadtrain:-) ).
ned kvě 06, 2012 10:24 am

Uživatelský avatar
TACHO.1
Příspěvky: 1734
Registrován: stř črc 29, 2009 11:50 am
Kontaktovat uživatele:

David

Příspěvek

Zvyknu si i na Síbra, tohle jsem spustil já, tak toto téma zamkni a třeba už bude klid. 8)

nechci nic mazat, jen možná bude od věci když toto téma zůstane zamčené.
on-line poradenství pro řidiče
https://www.facebook.com/groups/939367739437323/
ned kvě 06, 2012 10:29 am

Zamčeno

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti