V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Odpovědět
Uživatelský avatar
Eddie
mizantrop
Příspěvky: 1942
Registrován: čtv úno 21, 2008 11:54 am
Bydliště: Žilina, Slovakia

Návod na nahrávanie obrázkov na truck-forum.cz zo Slovenska

Příspěvek

Už dlhšiu dobu sledujem problémy s obrázkami od užívateľov zo Slovenska. Tento návod som už vkladal do niekoľkých vlákien, ale tam nechodia všetci :wink: Pozor pri nahrávaní obrázkov cez postimage zo Slovenska!!! Treba zaškrtávať políčko NAD 18 rokov!!! (z nezámeho dôvodu sú funkcie prehodené) V opačnom prípade nahadzuje pod každý obrázok nejaké slečny.
Obrázek
V prípade chybne nahratých obrázkov (s odkazmi na P-čko) je dobré použiť aplikáciu AdBlock (je vo verzii pre Mozillu aj Explorer a tuším aj pre Chrome)
Ku samotnému zoraďovaniu obrázkov je návod (ak nahrávame cez postimage) aj s OBRÁZKOM AKO TO MÁ VYZERAŤ pri náhľade správy tu: http://www.truck-forum.cz/forum/viewtopic.php?t=158
úte dub 02, 2013 10:52 am

Uživatelský avatar
Eddie
mizantrop
Příspěvky: 1942
Registrován: čtv úno 21, 2008 11:54 am
Bydliště: Žilina, Slovakia

Příspěvek

POZOR !!! Postimage už zrejme začal fungovať tak ako má. Preto by už s fotkami nemal byť problém.
Obrázek
pon kvě 20, 2013 11:07 pm

Dany
Příspěvky: 531
Registrován: čtv kvě 24, 2007 9:04 pm
Bydliště: Lázně Bělohrad

Příspěvek

Nechápu, proč je tady na foru, ten nejhorší a nejsložitější program, pro vkládání obrázků, zbytečně to vkládá zlou krev, mezi uživateli fora a adminy. Už mě nebaví pořád číst pojeb od adminů jak se mají vkládat fotky, nějaké mezery, prostě je lepší sem nic nevkládat a je klid. Hlavně mě neříkejte jak je to dobrý a že je většina uživatelů líných přečíst si postup. O tom to opravdu není. Toť můj názor. Dany
Lepší ztratit vteřinu v životě, než život ve vteřině
ned čer 29, 2014 12:59 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Je to o tom... já měl třeba problém jen jednou, od té doby si dávám pozor, co a jak vkládám, a už pár let pohoda a příspěvky vypadají koukatelně...
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
ned čer 29, 2014 2:18 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Dany: Tohle je stará verze phpbb fóra, která neumožňuje vkládání obrázků přímo do fóra, nehledě k tomu, že by pak musel david platit neuvěřitelné peníze za hosting, když by se ty obrázky nahrávaly přímo do fóra - jsou to desetitisíce obrázků jejkichž velikost si asi umíš představit a pronájem každého GB stojí peníze. A vzhledem k tomu, že david platí hosting, dost by se mu to prodražilo nebo by forum nemohlo být zdarma. Proto je nejjednodušší vkládání obrázků právě přes imagehostingy, které jsou zdarma. Pro 99,9% uživatelů není problém se seznámit s pravidly pro vkládání fotek a řídit se jimi, je to hrozně jednoduché.
Nedodržování pravidel vede mj.
1. k roztahování stránky do stran při absenci mezer mezi fotkama a pak se nedá kloudně pořečíst textové příspěvky.
2. k roztahování stránky "na délku", tedy se na stránku vejde menší množství fotek a datově se zvětšuje úplně zbytečně celé forum
3. při vkládání obřích fotek a ne náhledů platí to samé co v bodě 1.
Zkus se na to podívat z téhle stránky, moderátoři jsou tu právě kvůli udržování jakéhosi pořádku, aby to forum nedopadlo jako mnohá jiná v totálním chyosu a bordelu. Nebo si snad myslíš, že mě baví přerovnávat denně fotky ve dvaceti příspěvcích, že z toho mám plezír? Rozhodně ne, ale bohužel je to nutné. Proto když to přerovnám, prostě na chybu upozorním - tímhle nás uživatelé nerespektující pravidla obírají o spoustu času.
ned čer 29, 2014 2:56 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti