V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Zamčeno
TomasKobr.LBC
Příspěvky: 4
Registrován: ned říj 20, 2013 2:16 pm
Bydliště: Liberec

Jsem tu nový ale rozčarování u mne nebere konce

Příspěvek

To si správce nemohl nechat poradit než začal s BB-čkem takhle obludně axperimentovat?

Například sekce Technické věci. Tím končí Forum a jsou tam jen témata, jako například tachografy. Do toho lze už jen dávat příspěvky. To si nikdo nevšiml že řešení duplicitnich témat je nemožné, a hledání v tématu které má 50 stran příspěvků je zcela na h.... Nic.

Tohle se přece na každém fóru řeší forem, do kterého se vkládá dotaz formou tématu a na to se odpovídá příspěvkem. Hotovo Nazdar.

Přece na to je BB-forum postavené. Neznám zdejší ó nejvyšší, ale jestli je jejich případným postojem, když se ti tu nelíbí tak jdi, ok. Nemám problém. Jen upozorňuji že na tohle by stačila nějaká App z dílny blueboard a podobně.
pon lis 04, 2013 1:11 am

Juranes
Příspěvky: 34
Registrován: stř úno 23, 2011 2:43 pm
Bydliště: Czech Republic, Brno

Příspěvek

Nazdárek

Teda chlapče, jestli tě taková p**čovina dokáže roztočit tak, že to nebere konce, tak to tě docela lituju. To víš, tady to je samej řidič a ti jsou s bbPhp či ppbhh nebo jak tomu vy ajtáci říkáte s vědomostmi na štíru, tak se nediv. My tu řešíme takový blbosti jako třeba tachografy a na phpBB prostě nemáme. Ale jak píšeš," když se ti tu nelíbí tak jdi, ok. Nemám problém."

Na jiných fórech, třeba " Windows club.cz" to jistě mají v pořádku a tam jim ppHdd funguje dokonale k tvé spokojenosti.

Tak si nás tu nevšímej, my se budeme prohrabovat rádi diskuzema s padesáti stránkama, aspon to v tom kamionu rychleji utíká, a běž tam , kde to mají v cajku

Howgh Juranes
Doma jsem tam, kam mě pošle dispečer
pon lis 04, 2013 6:27 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Na toto je tu téma "Adminovi a moderátorům" zde: http://www.truck-forum.cz/forum/viewtopic.php?t=288
pon lis 04, 2013 7:05 am

Zamčeno

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů