V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Krocan
Příspěvky: 844
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

sof

Příspěvek

Napsal jsi to za mne, děkuji. Akurát mi nieje na grcanie, lebo som už pozeral aj hlbšie ľudské dno. :hands:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
ned kvě 04, 2014 12:19 am

čert
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 150
Registrován: pát čer 21, 2013 11:56 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Ne propagoval, ale ztotožňoval se s názory tý bandy tupců
A jinak jsem nikde nenapsal, že nemám rád nikoho, jen nesnáším cigány, o nikom jiným jsme se tuším nebavili
ned kvě 04, 2014 1:03 am

rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

sof: Toto je sice šoférské fórum ale aby jsi byl v obraze ,tomu kdo to založil je to asi naprosto jedno,jde o peníze,podobní lidé mají třeba 20 podobných stránek,například Mazdaclub,Tractorclub a pod.
Neříkám že je to příklad tohoto pána ale je to dost pravděpodobné,drtivou většinu podobných domén asi vlastní jedna osoba(velkej.cz).
ned kvě 04, 2014 10:40 am

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

Zdar.

/ část příspěvku, která se netýkala zdejšího tématu, byla smazána adminem /

Nicméně by se to asi nemělo rozebírat na šoférským a dopraveckým foru.Provozovatele chápu,v týhle době se lechce člověk stane obětí tohodle honu na čarodějnice.Navíc to téma rozmazávala osobnost dost excentrická,kterou tu už všichni dobře známe a která má spoustu starostí sama se sebou.
TTN
ned kvě 04, 2014 11:27 am

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Dejte už stim pokoj,šef to zamknul,forum je jeho a on za něj nese zodpovědnost.Dopředu napsal že to zamkne aby ještě byla možnost k tomu něco napsat a pak to zamknul a smazal.Dle mého nazoru jednal fér a má na to plné pravo.Tak už to nechme bejt složme zbraně a pojďme zas řešit to proč sem chodime a to je dle mého nazoru vše kolem náklaďaků.
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
ned kvě 04, 2014 12:00 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti