V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Odpovědět
cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

já jich mám v tom Davidovým příspěvku asi milion vedle sebe ... mám explorer ... a aby se mi rovnaly podle velikosti okna tak musím mezi jednotlivé náhledy dávat mezeru :roll:
pon srp 11, 2008 10:49 am

Helena

Příspěvek

já používám t-online a mám to všechno vedle sebe. Davide, jak to vkládáš? Když vložíš těch 5 obrázků odřádkuješ?
pon srp 11, 2008 11:18 am

Helena

Příspěvek

david píše:Tak....toť záhada. Tak ještě jednou:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek


Já je mám vedle sebe 5ks, pak druhej řádek 5ks a pak zbývající tři. Monitor 1024x768 či co. Prohlížeč Mozilla. A když stáhnu okno na půl monitoru, tak mi postupně ubývá počet sloupců a přibývá počet řádků. Takže mě se to krásně přizpůsobuje velikosti okna.
Tak jsem se ti Davide na to podívala, neměl jsi to odřádkovaný
pon srp 11, 2008 11:57 am

Uživatelský avatar
Actros1880
Příspěvky: 255
Registrován: ned čer 17, 2007 4:54 pm
Bydliště: Slovenia

Příspěvek

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :oops:
SLO A-D-B-NL-HR-BIH - SLO
pon srp 11, 2008 12:21 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Actros1880: No problem, we are only discussing about the thumbnails of pictures, if it is better to put the pictures side-by-side, or above.
pon srp 11, 2008 12:46 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Helena píše:já používám t-online a mám to všechno vedle sebe. Davide, jak to vkládáš? Když vložíš těch 5 obrázků odřádkuješ?
Právě že jsem mu smazal všechny mezery a celý "kód" je za sebou. pokud tam nechám to jeho, tak za každým obrázkem je mezera....a jsou ty obrázky jen pod sebou.
pon srp 11, 2008 12:47 pm

Helena

Příspěvek

Davide, on to má na jednom řádku jeden obrázek, protože každý obrázek extra odřádkoval. Tak jak jsem to udělala já, je mezi 5ti obrázky mezera a za pátým obrázkem odřádkováno. Sakra, já nevím, jak se jmenujou ty klávesy, prostě mezera se dělá tou dlouhou klávesou a řádkuje se tou velkou klávesou na pravé straně klávesnice :D :D . Jeden obrázek je jako jedno slovo, ale jak napsal cuisine, mělo by to řádkovat automaticky, když děláš mezi obrázkama mezery. Když je neděláš, jsou všechny obrázky považovány dohromady za jedno slovo. A pak je to vedle sebe na jednom řádku.
pon srp 11, 2008 12:54 pm

Helena

Příspěvek

Teď jsem si vzpoměla, jak se říká tý klávese, co se s ní řádkuje :D . Je to enter?
pon srp 11, 2008 4:11 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jj, možná to na ní máš i napsaný;-)
pon srp 11, 2008 4:17 pm

Helena

Příspěvek

no právě že nemám a z hlavy se mi to vykouřilo :D, vím že jsem jenom ženská, ale číst ještě umím
pon srp 11, 2008 4:18 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já ty Davidovi náhledy mám taky vedle sebe v jednom řádku a mizej kdesi v pravo..... :roll:

Někdy i 5 náhledů vedle sebe je víc než jeden obr 800x600 a pak roztahujou stránky
Takže je dobrý si dát před odesláním náhled a nebo spočítat si velikost náhledů (druhej udaj na náhledu)
a dodržovat tak danejch 800x600

ideální je když nalinkujete 4-5 obr s náhledama dáte enter a pak párkrát mezerník a tak furt dál
máte krásně oddělenej řádek a i první obrázek.

dejte citovat můj příspěvek a uvidíte to jak je to napsaný

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek

Jinak koukám že nefunguje imagethrust a všechny fotky
co jsem tam měl nefungujou a nemůžu se tam ani připojit :cry:
pon srp 11, 2008 9:01 pm

Helena

Příspěvek

Ještě jsem si všimla, že uživatel gert dává zbytečně víc obrázků od jednoho auta a všechny pěnkě velký, Actrose jsme ''buzerovali'', nemělo by se to gertovi taky nějak vysvětlit? Jako třeba tady:

http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php? ... ght=#71325
čtv srp 14, 2008 8:09 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ty jo...ale některý fotky jsou kvalitativně jak z prospektu! :shock: Každopádně jsem mu něco umazal, některý ty fotky byly prakticky identický.
čtv srp 14, 2008 8:24 am

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

admin ............ nemozes prosim urobit temu na obrazky ka jednotlivim temam ale len ako linky........keby to slo......je to forum na pisanie ale aj vela obrazkou a nech je kde sa pise a kde su obrazky lebo sa to miesa.....moj nazor.dik
pon zář 29, 2008 1:37 pm

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

cawte...........mam prosbu..........kto ma obrasky kamionou v PC ci by mi nemohol poslat na e-mail bajlachVT{zavinac}azet.sk ...........DAKUJEM..........
pon zář 29, 2008 2:45 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů