V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

martin_vysilacky_milin
Příspěvky: 16
Registrován: čtv čer 05, 2008 8:35 pm
Kontaktovat uživatele:

Reklama? Aneb pročpak odkaz zmizel

Příspěvek

Ahoj,

umístitl jsem odkaz do fóra pokec všeobecně na zajimavou firmičku, co se zabýva cb a ruzným příslušenstvím ke kamionům a odkaz zmizel. Umístil jsem ho tam, protože asi ve prostřed stránky bylo nové téma s odkazem na www.doplnkyprokamiony.cz. Tak nevím proč to teda zmizelo.

Diky za odpověď.
pát čer 06, 2008 7:00 pm

Uživatelský avatar
Bohousek1
Příspěvky: 470
Registrován: pon črc 30, 2007 9:45 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ze by nepovolena reklama? :-))
.::: Bohousek1 :::.
http://www.sdruzeniridicu.cz/
http://www.proridice.eu/
...Ridici pro ridice...
sob čer 07, 2008 9:43 am

Helena

Příspěvek

Pak by se ale muselo smazat o hodně víc, např. téma o povinném ručení.

http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=2074

Proč se tu vlastně nesmí dělat reklama? Nemůže to David nabídnout jako placenou službu?
sob čer 07, 2008 10:14 am

martin_vysilacky_milin
Příspěvky: 16
Registrován: čtv čer 05, 2008 8:35 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To je pravda, že by se toho muselo mazat víc... A proč tahle firma tady má odkaz. www.doplnkyprokamiony.cz ????
Takže to znamená, když někomu poradím třeba kde koupi tu věc co shání, tak je to nepovolená reklama a smaže se to.
sob čer 07, 2008 4:41 pm

martin_vysilacky_milin
Příspěvky: 16
Registrován: čtv čer 05, 2008 8:35 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A hlavně ten odkaz co napsala Helena tak to je reklama jak řemen. To můj odkaz je proti tomu nic!!!! Nabízím zde snad nějaké zboží???? jen jsem vložil zajímavý odkaz na firmičku, která dělá nejenom vysílačky.
sob čer 07, 2008 4:43 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pouštím se při řešení tohoto na tenký led a jsem si toho vědom. Nicméně toto fórum je nekomerční a chci aby to tak zůstalo.

Rád si vyslechnu Vaše doporučení, jak toto řešit. Zatím nemám lepší "nápad", než prostě reklamy nekompromisně mazat - ač připouštím, že to někdy může být neoprávněné.

Upozorňuji, že nejsem podnikatel, nemám a nechci živnosťák...takže placenou službu zavádět nechci. Uvedený banner na doplnkyprokamiony.cz je v rámci oboustranné spolupráce (např. účast této firmy na Kamion Show).

A ani nechci, aby toto fórum bylo zneužíváno ke komerčním účelům ve prospěch jiných.
sob čer 07, 2008 7:43 pm

Helena

Příspěvek

Založ spolek :D pak můžeš mít příjmy a výdaje a nejseš sám zodpovědnej :D. Ne, neber mě vážně, to je strašně moc dobročinný práce.
sob čer 07, 2008 7:55 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jako...tohle je fakt problém, kterej mě štve (a štve i uživatele jako vysilacky_milin apod.). Takže bych si fakt rád poslechl názor Vás ostatních, jak tohle řešit.
Nebo případně mi napište mejla.
sob čer 07, 2008 8:19 pm

martin_vysilacky_milin
Příspěvky: 16
Registrován: čtv čer 05, 2008 8:35 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jezdime taky po různých truckfestech a navíc těd jsem tady radil klukovi, co marně schání AUX vstup do autorádia VOLVO. Takovouhle věc mi běžně nabízíme, ale podle toho co tady píšete, tak ten odkaz co jsem mu napsal by jste teda měli taky smazat....
kdybych zde nabízel třeba vysílačky s cenama o odkazem na moji adresu, že si je můžete koupit u mě, (přesně to co tady uváděla Helena s tím odkazem na povinné ručení), tak neřeknu ani popel, to je reklama, to souhlasím. Ale pokud založím fórum kde je pouze odkaz na stránky a ta firma se prokazatelně zabývá nějakou zajímavou činností pro kamioňáky, tak si myslím, že pravá reklama to ve smyslu reklamy není. Na internetu jsou všude miliony odkazů a taky se nic neděje.
sob čer 07, 2008 8:30 pm

martin_vysilacky_milin
Příspěvky: 16
Registrován: čtv čer 05, 2008 8:35 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

nejde mi o baner, ale o odkaz v založeném tématu. Beru tedy, že baner je nějakým způsobem domluvený, jde mi o toto téma, na základě kterého jsem zakládal téma svoje www.vysilackymilin.cz Přišlo mi to úplňe stejné jako toto téma http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=1726
sob čer 07, 2008 8:34 pm

martin_vysilacky_milin
Příspěvky: 16
Registrován: čtv čer 05, 2008 8:35 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A ještě mne napadlo takové moudro, že všechny odkazy jsou svým způsobem neoprávněná reklama. Přeberte si to jak chcete.....
sob čer 07, 2008 8:35 pm

Helena

Příspěvek

Pravda pravdoucí, já jsem pro sebe taky udělala reklamu, že nabízím doprovody, jenom nějak bez účinku, ještě se na to nikdo nechytil :D . Jak by to bylo, kdyby se Martin Milin přihlásil např. jako Marťas, prostě nějaký řidič a začal chválit firmu Vysílačky milin? Myslím, že tímto způsobem je tu reklamy víc, než si Davide myslíš. Asi by bylo lepší tu reklamu oficiálně povolit, ale s tím, že ta firma se obrátí na tebe a ty to povolíš, nebo ne. Tak máš taky možnost, tu firmu požádat o spolupráci na akcích. A kdo tě nepožádá, bys mazal.
sob čer 07, 2008 9:35 pm

martin_vysilacky_milin
Příspěvky: 16
Registrován: čtv čer 05, 2008 8:35 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

souhlasí s Helenou, napadlo me přihlasit se nějaký Martin, ale pak jsem si říkal, že to není fér vůči ostatním, proto Martin_Vysílačky_Milín.
Nejde mi o reklamu typu SUPER AKCE ZA SUPER CENY. Za takovouhle reklamu se samozřejmě platí. Jde mi jen o to, že když někde umístím odkaz na zboží, tak aby prostě nezmizel. A stím dotazováním si myslím, že je to dobrej nápad.
sob čer 07, 2008 10:31 pm

Uživatelský avatar
Bohousek1
Příspěvky: 470
Registrován: pon črc 30, 2007 9:45 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Reknu to asi tak, spravuji nekolik for na netu a s reklamou mam taky zkusenosti.
Staci, kdyz dotycny napise adminovi fora, ze nabizi tu a tu sluzbu a jestli muze dat na jeho forum odkaz na svoje stranky. Pokud admin usoudi, ze dane stranky mohou byt pro jeho uzivaele uzitecne, tak to muze povolit a pak je jasne dano, ze je to schvalena reklama, ktere ale at uz je komercni, muze pomoci uzivatelum fora.
Viz zde ty vysilacky, protoze ted vim, ze nekde u Milina je nekdo kdo mi treba na te trase vysilacku opravi nebo poradi. :-)
Ale slusnost je vzdy se zeptat.
.::: Bohousek1 :::.
http://www.sdruzeniridicu.cz/
http://www.proridice.eu/
...Ridici pro ridice...
ned čer 08, 2008 9:39 am

l.kazda

Příspěvek

Ja bych to nejak zvlast neresil,vemte si co je tady odkazu na ruzny autodopravy atd.svym zpusobem je to taky reklama. takze me to nejak nevadi ze ma tady milin reklamu.
ned čer 08, 2008 10:21 am

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů