V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Odkazy na autodopravy jsou na fóru pro řidiče asi jasný, bez nich by to nešlo....o tom žádná.

Jako to co píšete zní rozumně....ale přiznám se, že se mi úplně nechce to tu nechat tak nějak bez kontroly. Jako já když chci prezentovat zboží svý firmy, tak taky všude musím platit apod. Nikdo mi nikde nic nedá. (Teda pokud to není můj vlastní web, že:-) ).

Co založit samostatnou sekci - nabídky služeb apod., kde by teda firmy (vysílačkáři, samolepkáři, doplňkáři apod.) mohli na sebe hodit odkazy...a jakákoliv jiná přímá reklama by byla přesouvána právě tam? To by šlo?
ned čer 08, 2008 1:56 pm

l.kazda

Příspěvek

Jo to by bylo asi to uplne nejlepsi.
ned čer 08, 2008 1:58 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mno...tak asi dobře tedy:
http://www.liaz.cz/forum/viewforum.php?f=37

Pak ještě upravím pravidla fóra, aby se tato sekce vzájemně neprala s pravidly.
ned čer 08, 2008 4:07 pm

martin_vysilacky_milin
Příspěvky: 16
Registrován: čtv čer 05, 2008 8:35 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

david píše:Odkazy na autodopravy jsou na fóru pro řidiče asi jasný, bez nich by to nešlo....o tom žádná.

Jako to co píšete zní rozumně....ale přiznám se, že se mi úplně nechce to tu nechat tak nějak bez kontroly. Jako já když chci prezentovat zboží svý firmy, tak taky všude musím platit apod. Nikdo mi nikde nic nedá. (Teda pokud to není můj vlastní web, že:-) ).

Co založit samostatnou sekci - nabídky služeb apod., kde by teda firmy (vysílačkáři, samolepkáři, doplňkáři apod.) mohli na sebe hodit odkazy...a jakákoliv jiná přímá reklama by byla přesouvána právě tam? To by šlo?

Já si myslím, že je to velice dobrý řešení a jsem rád, že se to nějak dořešilo.
pon čer 09, 2008 8:05 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů