V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Odpovědět
cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

úte zář 26, 2006 3:47 pm

Chomuťák
Příspěvky: 1216
Registrován: stř bře 01, 2006 2:25 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ježiši marja...
úte zář 26, 2006 4:48 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jééé...a já myslel, jak se tu rozebírá, kdo bude dalším moderátorem...a by zase o tom praseti :twisted:
úte zář 26, 2006 6:22 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

Bylo by na čase, aby na vás dohlídla ženská ruka :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
úte zář 26, 2006 7:07 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

jj vote andy for moderator !!! :oops: :lol: :lol: :lol: support your local andy moderator :lol: !!!
úte zář 26, 2006 7:23 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

Zvažte to dobře :twisted: :twisted: abyste nelitovali :smich: :smich: :dance: :mrgreen:
úte zář 26, 2006 7:56 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

jak bychom mohli .... určitě budeš lepší moderátor než .... které jen cintá a nemoderuje :oops: :oops: :oops:
úte zář 26, 2006 8:05 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

cuisine píše:jak bychom mohli .... určitě budeš lepší moderátor než .... které jen cintá a nemoderuje :oops: :oops: :oops:
Co se ti nelíbí? já tu mažu co se dá ale když sem 70 km od kompu tak to de těžko ne? :twisted:
Co si taky budem povídat 2 moderátoři na tak živý forum je po čertech málo.
Pokud by to Andy vzala taky bych byl jedině rád aspoň nás na to bude víc :idea:
úte zář 26, 2006 8:17 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

martin_100 píše:
cuisine píše:jak bychom mohli .... určitě budeš lepší moderátor než .... které jen cintá a nemoderuje :oops: :oops: :oops:
Co se ti nelíbí? já tu mažu co se dá ale když sem 70 km od kompu tak to de těžko ne? :twisted:
Co si taky budem povídat 2 moderátoři na tak živý forum je po čertech málo.
Pokud by to Andy vzala taky bych byl jedině rád aspoň nás na to bude víc :idea:
Mar?as v poho si dělám srandu a jen tak popichuju . to víš vzal jsem si jen půlku viagry :lol: :lol: :lol:
úte zář 26, 2006 8:24 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

martin_100 píše:
cuisine píše:jak bychom mohli .... určitě budeš lepší moderátor než .... které jen cintá a nemoderuje :oops: :oops: :oops:
Co se ti nelíbí? já tu mažu co se dá ale když sem 70 km od kompu tak to de těžko ne? :twisted:
Co si taky budem povídat 2 moderátoři na tak živý forum je po čertech málo.
Pokud by to Andy vzala taky bych byl jedině rád aspoň nás na to bude víc :idea:
Já si taky myslím, že nikdo neříká, že to děláš špatně, ale právě proto, že ne každý je 24 hodin u počítače a na tomhle foru. Když bude více zodpovědných 8) :twisted: moderátorů, tím lépe. Myslím.
úte zář 26, 2006 8:26 pm

Chomuťák
Příspěvky: 1216
Registrován: stř bře 01, 2006 2:25 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Souhlasím, alespoň bude někdo držet kolegu zkrátka (promiň Martine), já se teď k počítači dostanu relativně málo a nestíhám vše.

Když už jste tak u selete, to jsem si vzpomněl na vepřovou pečeni, kterou jsem měl přímo z roštu na ohni a zadarmo. No flák masa jak má být plus něco k pítí k tomu...
úte zář 26, 2006 8:28 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

tzv píše:Souhlasím, alespoň bude někdo držet kolegu zkrátka (promiň Martine), já se teď k počítači dostanu relativně málo a nestíhám vše.
První bod volebního programu: Změnit avatar u jednoho z moderátorů na rejpal fóra :twisted: :twisted: :twisted:

Jinak samozřejmě bude-li mi tato funkce svěřena, budu ráda, jen připomínám, že jsem denně za volantem :wink:
čtv zář 28, 2006 7:46 pm

Uživatelský avatar
bubak
Příspěvky: 336
Registrován: sob črc 22, 2006 6:39 pm

Příspěvek

Ono praca administratora na fore(alebo moderatora) zasa takto na fore nie je tazke,ale ked sa najde pekna parta ludi co robia iba samy OT tak to da poriadne zabrat. :wink:

Inak spravujem (moderujem) jednu galeriu o pocitacovej hre,a tam chodi velmi vela mladych ludi,tak to da dost zabrat im mat mazat opzlosti a adt.

Inak na moderovanie sa chodi hlavne taky co clovek,ktory pride barkedy a skrontroluje to.

Na velkych forach sa to robi aj tak,ze je ich viac,a za kazdu temu si zodpoveda jeden,aby v tom mal vlastny poriadok.
čtv zář 28, 2006 7:53 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Andy měnit avatary může akorát admin takže jako případná moderátorka se můžeš akorát dloubat v nosu. :twisted:
Ale jinak jako moderátorka akorát děláš pořádek a mažeš spamy a moc velký obrázky nebo moc dlouhý odkazy prostě vše co roztahuje stránku do nevídaných šířek.
Usměrňuješ lidi aby se neprali a nedělali moc OT.
Třeba já ani nevim jak se takový OT tvoří a nikdy bych si ho nedovolil spáchat. :wink:
A taky jako moderátor by si měla bejt poruce lidem co neví co a jak apokud víš tak poradit ale s tim ty nemáš problém 8)
To že nemáš moc času u toho vysedávet vůbec nevadí páč když už tu budeme 3 tak je větším pravděpodobnost že to co nestihneš sama udělá TZV nebo já.
Já vim že pokud nema čas tak to ani nečtu a jen prohlížim jestli nepřijdu na nějakou chybu případně jí opravim a čtu si to vše až když mam čas.
Třeba sem zjistil že když opravdu neni čas sedět u kompu tak ma za půl hodinky zmoderováno a můžu jít do háje. :idea:
čtv zář 28, 2006 11:25 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Bubak píše:Ono praca administratora na fore(alebo moderatora) zasa takto na fore nie je tazke
Tak uvidíme....rozšířil jsem počet o další dva "dobrovolníky" :-) Olda a Cuisine. Tak doufám, že se s tim kluci dobře poradí...a sem tam tu uklidí, když tu já nebo martin_100 nebudem ;-).
pát zář 29, 2006 1:07 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů