V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Odpovědět
Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No to je snad normální.. po odeslání sz pokud adresát není on line tak se zpráva ukazuje v nedoručených a jakmile se adresát objeví on line a sz se mu doručí tak se ti zpráva objeví v odeslaných..
pon kvě 09, 2016 12:35 am

Uživatelský avatar
embo
Příspěvky: 887
Registrován: stř led 14, 2009 4:14 pm
Bydliště: BRTNICE-OPATOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Aha, uz na to taky koukam, dlouho jsem nic neposilal, tak jsem z toho byl prekvapenej. Diky Oldo a omlouvam se za nevedomost :)
Dříve MAN teď Slepice R420,R450
pon kvě 09, 2016 3:17 am

motor-head
Příspěvky: 63
Registrován: pon říj 07, 2013 7:39 pm
Bydliště: cz

Příspěvek

Zdravím. Mám problémy s přihlášením. Zadám své už. jméno a automaticky mi naskočí heslo v podobě teček. Jenže kliknu na přihlásit. A dostanu odpověď že jsem zadal špatně jméno nebo heslo (i několikrát za sebou), pak mám na 30 min útrum. Přihlásím se jedině tak , že. Chci poslat zprávu, vaší správě fo'ra, kde mě to napíše že se mám přihlásit. A tady to funguje normálně! Je chyba na mém aparátu nebo jsem nějak blokovaný? Děkuji
pát kvě 20, 2016 6:57 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Z naší strany toto není způsobeno ničím. (Nebo aspoň ničím, o čem bych věděl). Doporučuji promazat v prohlížeči historii, cookies apod. . (Pokud se nepletu).
pon kvě 23, 2016 11:04 pm

motor-head
Příspěvky: 63
Registrován: pon říj 07, 2013 7:39 pm
Bydliště: cz

Příspěvek

Děkuji. Už to funguje normálně.
úte kvě 24, 2016 11:52 am

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Sekce "Volná místa"

Příspěvek

...v jednom vláknu http://liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=17126 tohoto Fóra je voláno po smáznutí tohoto vlákna. Je to inzerát, jenž napsal nějaký zaměstnavatel, který nedodržel pravidla zadávání inzerátů (jako absolutní většina inzerantů).
Já si dovoluji znovu požádat o zrušení celé sekce "Volná místa", neboť jsem již dříve došel k závěru, že velké skupině zdejších uživatelů nevyhovuje ta možnost dozvědět se o volných místech a to bez dalších podmínek, které by inzerát musel splňovat. Vzhledem k realitě (realitu sice můžeme odmítat, ale respektovat ji musíme) je 100% nemožné vložit inzerát odpovídající zákonu Fóra. To je jeden z důvodů proč tu prosím o zrušení této sekce.
A druhý důvod jsem si uvědomil dnes. Diskuse v této sekci vytahuje z lidí tu horší stranu jejich já a to je prostě škoda. To bych přenechal nějakému webu, na kterém budou on-line kamery za záchodových mís celebrit a nekazil tím Fórum.
Zároveň si myslím, že stejně jen velmi málo zde nabízených míst bylo obsazeno díky zdejší inzerci. (Snad jenom u Resla a Heleny, pokud vím.)
Možná má tato sekce nějaký důvod k životu, ale já jsem ho v ní nenašel.
Děkuji za pozornost.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
stř srp 10, 2016 7:26 pm

Demolition Man
fandík
Příspěvky: 1067
Registrován: pát led 09, 2009 4:22 pm
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek

Prosím o vymazání poslední příspěvku Ladixe u vlákna JP Spedition. Veřejné pohoršování. Děkuji
Pánbůh! Doprovázej mě na cestách a já ti budu vdečný.
ned srp 14, 2016 7:25 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

foxroad
Založen: 7.6.2016
Příspěvky: 1
Bydliště: Mladá Boleslav







Dobrý den,hledám řidiče skupiny B(dodávky do 3,5t) pro nově založenou firmu foxroad s.r.o v Mladé Boleslavi.
Nárazový přivýdělek, 2 až 4 výjezdy za měsíc po ČR a EU, časem s možností stálého zaměstnání a možnosti se podílet na rozvoji firmy.
Platba od kilometru 1,20-1,80 Kč. Záleží na zkušenostech. Platba po jízdě nebo na domluvě.
brigádnický poměr, práce na dohodu nebo živnostenský list.
Náplň práce: převzetí nákladu ,kontrola převzatého zboží dle dodacích listů,zabezpečení nákladu, předání zboží zákazníkům, péče o svěřené vozidlo.
Požaduji: ŘP sk. B – aktivní řidič, příjemné vystupování , pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, trestní bezúhonnost.
Více informací na tel. 725 492 858

--------------------------------------------------------------

jak to že KURWA tady trpíte inzeráty, který jsou v rozporu se zákony ????? mažete píčoviny, hrajete si na BOHY, a tohle kde veřejně napíše takovej svinec tu necháte ..... jděte do PRDELE s takovou...... :roll:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát srp 19, 2016 9:25 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

martin

Příspěvek

Za prvé; ta sekce "volná místa" opravdu nadělá více zla, než užitku a za druhé; můžeš sem dát citaci zákona, kterému tento inzerát odporuje?
Dikx.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pát srp 19, 2016 10:00 pm

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Nejsu žádný expert na zákony ale vím že řidič nesmí být placený od kilometru nebo od tuny nebo kubíku dřeva a pod.
Lesu zmar!
pát srp 19, 2016 10:35 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

expert

Příspěvek

Taky nejsem žádný expert, ale součástí řidičské latiny je, že takto řidič být odměňován nesmí. Je to podle nařízení (nikoliv zákona) 561/2006. Jenomže ono je tam také napsané, že takto odměňován být řidič nesmí, pokud by ho to motivovalo k porušení nařízení .Z toho vyplývá, že pokud zaměstnavatel zavede účinné opatření k tomu, aby ani takovýto způsob odměňování nevedl k porušování tohoto nařízení, není žádná zábrana takovéto způsoby odměňování použít.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pát srp 19, 2016 11:00 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ono se těžko píše, kolik si potenciální zaměstnanec nebo brigádník na dodávce vydělá, když zaměstnavatel ani neví, co a kam bude vlastně jezdit... V tomhle to (ho) chápu. A v inzerátu se jedná o výjezdy 2x-4x za měsíc, tam nespatřuju vůbec žádnej problém... Horší to je u "letců" 5x tejdně Holandsko, tam to odměňování za km je špatně...
Sám jsem si kdysi na kamionu přepočítával plat+diety+benefity na kilometry, což bylo dobré měřítko na to, jestli se mi plat časem zvedá nebo klesá...
Jinak rubrika "volná místa" v pohodě. Je na každém zájemci si zjistit případné detaily nebo se zeptat zde na zkušenosti. Nerušil bych.
sob srp 27, 2016 10:47 pm

bihouz

Příspěvek

Prosím o smazání mého účtu. Dekuji
čtv říj 20, 2016 3:30 pm

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

polovina stránek v sekci firmy, dopravci je k promazání, absolutně mimo téma a všude Jožin, mě přijde že to je jen o sbírání počtu komentářů, napsat cokoliv, i kdyby to byl nesmysl mimo téma :roll: :roll: :roll:
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
pon říj 24, 2016 7:18 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Johnny_P... Džonny ..to je forum´= diskuze :D :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon říj 24, 2016 10:53 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů