V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Seznam témat

Příspěvek

Ahoj, co takhle tady taky udělat seznam témat jako je to v sekci " Firmy, dopravci"? Je už tady 9 stran - jen takový návrh.
úte lis 18, 2008 9:23 am

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Přesunul jsem z pokecu na vhodnější místo.

Zkus ten návrh nějak víc rozvinout :wink:
úte lis 18, 2008 1:31 pm

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Sory, všimnul jsem si až po odeslání tohoto návrhu, že jsem to mohl hned hodit tady. Je už tam hodně stránek. Kdyby se udělal seznam třeba abecedně jak je to v sekci Firmy, dopravci -- """" !!! SEZNAM ZDE PROBÍRANÝCH FIREM !!! -průběžně aktualizováno
Zde je seznam firem, které se zde probírají. Průběžně se bude aktualizovat. """" -- např. "Práce v zahraničí" by bylo pod P, "Řidičů je dost" pod Ř. Bylo by to na jedné stránce (přehlednější) a stačilo by jen srolovat myší. Je to jen návrh.
úte pro 02, 2008 2:25 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Mě to vyhovuje takhle- jen můj názor
BES - běs
úte pro 02, 2008 2:30 pm

Helena

Příspěvek

tak ten seznam témat v Tatře je moc pěkně udělanej
ned led 04, 2009 9:47 am

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Dík, snažil jsem se. Ale jen tenkhle malej seznam včetně vytřídění a promazání zbytečných diskusí mi zabral 2 hodiny. Lituju toho kdo bude dělat seznam témat v "Pokec všeobecně".
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
ned led 04, 2009 10:41 am

Helena

Příspěvek

Něco podobnýho jsem si myslela :D , ale tam ten seznam asi není nutnej. No, maximálně takový ty častý témata, aby to pořád někdo nezačínal znova.
ned led 04, 2009 11:09 am

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

No pokec je kapitola sama pro sebe .. to je bordel nad bordel :oops:
Vymlátil sem z něj všechny vlákna co měli poslední příspěvek v roce 2006. když se tam víc jak 2 roky nediskutuje tak je jasný že to sou zbytečný stránky navíc. :wink:
Vlákna z roku 2007 musim prohlídnout a vytřídit na ty co nesou podstatný informace a ty co sou o ničem taky vyházim. :wink:
ned led 04, 2009 9:43 pm

Helena

Příspěvek

Martine, já jsem si ty starý příspěvky s oblibou četla, byly tam roztomilý věci :cry: . Je to smazaný úplně? Nějak to popisovalo vývoj toho fóra a taky váš :D
ned led 04, 2009 10:43 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Helena má pravdu, ale co se dá dělat?
BES - běs
ned led 04, 2009 10:46 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Lidi ale nejde všecko schovávat ... nehledě na to že naprostá většina témat měla kolem 3-5 příspěvků.
Témata s aktivitou z roku 2007 proberu podrobněji a ty zajímavý necham.
Ale když se někde od roku 2006 nic neděje a informativní hodnota rovná se nule tak proč to schovávat.

Kdo z vás si doma syslí kupříkladu všecky noviny? :wink:
pon led 05, 2009 12:20 pm

Helena

Příspěvek

Jo pořádek musí bejt :D , ale nešlo by pro nějaký ty starý zajímavý příspěvky zařídit něco jako archív, nebudou strašit tady, ale budou někde uložený? Třeba jsem našla jeden, kde si stěžujete, že se tu nic neděje a jaká je tu nuda :D .
pon led 05, 2009 12:25 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

No tak takovej kde si stežujem že tu je nuda ... to je vážně kvalitní odkaz budoucím generacím :roll:

Zlatý časy kdy tu byla nuda a stíhal se udržovat ordung :lol: (si dělam srandu) :D

No hele s tim archivem musíš na admina. :wink:
pon led 05, 2009 12:32 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Admin na to to, že leda udělat novou sekci ARCHIV, kde by se přesouvaly starý témata. Ale upřímně řečeno, bude to jen práce navíc, to můžeme nechat vše jen v pokecu....holt ty starý neaktivní budou vzadu. Mě to ničemu nevadí.

Jinak ale Tatracyber má veeelkou pochvalu, jakou si dal práci s tím seznamem témat v Tatře. Fakt to musel být porod. Jen nevím, zda má cenu něco takovýho dělat všude, protože i vstupní stránky do jednotlivejch značek fungujou prakticky stejně jako ten seznam témat - mají název tématu a odkaz.
pon led 05, 2009 1:15 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

No udělat seznam neni tak těžký když na to vymyslíš nějakej postup. Nejhorší je opravdu prolízt ty diskuse a zjistit která je duplicitní, která je relativně o ničem a prázdná a která stojí za ponechání. A navíc musíš ty diskuse s nesmyslným názvem přejmenovat aby bylo ja sný vo co go.
Výhoda těch seznamů je v tom že nováčci ten seznam navštívěj jako první aby zjistili jestli je tu to co je zajímá a nedělaj tak duplicitní diskuse.
Ještě přemýšlím že k tomu seznamu v Tatrách připíšu něco jako doplňkový pravidla, abych trochu zvíraznil že lidi nemaj zbytečně používat ty citace a že maj náhledový obrázky oddělovat mezerníkem a ne několiknásobným stisknutím enteru. Nebo to časem alespoň vyzkoušim abych viděl jak moc se sníží počet zbytečných citací atd..
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
pon led 05, 2009 2:04 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti