V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

chtěl jsem se zeptat - měl jsem takovej nápad. šlo by udělat nějaké téma nebo nějaká stránka, kam by se dali vkládat uporonění na různé zajímavé moto i nemoto akce kde by se to postupně časově řadilo ??? že kdo by věděl o něčem zajímavém by tak mohl na to upozornit ostatní , protože o spoustě zajímavých akí se člověk dozví až pozdě - viz třeba tu někde mnou zmíněná předváděčka ... co si o tom myslíte ??? :oops: :roll:
pát zář 22, 2006 8:12 pm

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

cuisine píše:chtěl jsem se zeptat - měl jsem takovej nápad. šlo by udělat nějaké téma nebo nějaká stránka, kam by se dali vkládat uporonění na různé zajímavé moto i nemoto akce kde by se to postupně časově řadilo ??? že kdo by věděl o něčem zajímavém by tak mohl na to upozornit ostatní , protože o spoustě zajímavých akí se člověk dozví až pozdě - viz třeba tu někde mnou zmíněná předváděčka ... co si o tom myslíte ??? :oops: :roll:
Jo to by nebyl špatný nápad. :P :P :P
TATRA a Liaz ................ 4ever
pát zář 22, 2006 8:14 pm

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

cuisine píše:chtěl jsem se zeptat - měl jsem takovej nápad. šlo by udělat nějaké téma nebo nějaká stránka, kam by se dali vkládat uporonění na různé zajímavé moto i nemoto akce kde by se to postupně časově řadilo ??? že kdo by věděl o něčem zajímavém by tak mohl na to upozornit ostatní , protože o spoustě zajímavých akí se člověk dozví až pozdě - viz třeba tu někde mnou zmíněná předváděčka ... co si o tom myslíte ??? :oops: :roll:
to bych taky bral protoze se taky dozvim vsechno na posledni chvili a jestli by to nekdo vedel drive a dal vedit tak by byl cas to naplanovat.
sob zář 23, 2006 7:33 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A můžu se zeptat já? To téma "jiné akce" kde už i kromě Hanoveru je třeba vinobraní apod. nestačí? Jediný co, tak že to není řazený chronologicky podle datumu akce...ale jinak by to mohlo stačit ne?
Jinak...by to asi bylo dobrý, to jo...ale já nemám kapacitu (mozkovou ani časovou) něco takovýho vymýšlet.
pon zář 25, 2006 8:59 am

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

já bych měl přípomínku:trochu se mě přestává líbit to co dobře napsal Jozef Dojčar a to je sbírání bobříků za příspěvky,já chápu to že každý chce být první v čemkoliv,ale to co se teď tu děje mezi těmi prvními v počtu příspěvků,to je :savle: ,já celkem proti nikomu nic nemám,ale jde o to:jdu tady na ty stránky,svítí nové příspěvky,tak to otevírám,ale tam jsou většinou takové obecné nicneříkající odpovědi na předchozí příspěvky,a to zabere strašně moc času to prohlížet a nic zajímavého se nedozvím a já jsem tady hlavně kvůli tomu abych se něco dozvěděl a to co zase vím já předám dál těm,co o to zájem mají
p.s.souhlasit se mnou nemusíte,ale je to můj názor
stř říj 25, 2006 2:09 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

riko píše:svítí nové příspěvky,tak to otevírám,ale tam jsou většinou takové obecné nicneříkající odpovědi na předchozí příspěvky,a to zabere strašně moc času to prohlížet a nic zajímavého se nedozvím
Já tě plně chápu...a celkem i souhlasím. Ale co s tím provýst nevim. Je to holt na každým, aby se vyjadřovali trochu věcně.
stř říj 25, 2006 8:21 am

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:oops: :oops: :oops: ok...... konec lovu bobříka příspěvků :lol:

Obrázek
stř říj 25, 2006 9:11 am

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

řek bych že tu nikdo nic neloví.
Diskusní forum je od toho aby se na něm diskutovalo.
Je spousty dobrých for který sou dobře zpracovaný ale třeba za tejden se na nich neobjeví víc jak 1 příspěvek kterej tam trčí bez odpovědi hrooozně dlouho a tudíš diskuse stojí.
To je pak ale forum o ničem.
stř říj 25, 2006 5:36 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

podle mě je diskuzní foru mod toho aby se na něm diskutovalo . dá se uřídit aby bylo minimum OT a tak, ale pokud se bude omezovat počwet příspěvků resp. co je dobrej příspěvek a co zbytečnej tak to je pak cesta k tomu abych si rozmyslel esi to co linknu je dobré a vzhledem k mé lenosti vyhodnotím že to je příspěvek naprd a psát jej nebudu ...
čtv říj 26, 2006 11:53 am

Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Příspěvky: 1163
Registrován: ned kvě 07, 2006 8:26 pm
Bydliště: Jedovnice

Příspěvek

cuisine píše:podle mě je diskuzní foru mod toho aby se na něm diskutovalo . dá se uřídit aby bylo minimum OT a tak, ale pokud se bude omezovat počwet příspěvků resp. co je dobrej příspěvek a co zbytečnej tak to je pak cesta k tomu abych si rozmyslel esi to co linknu je dobré a vzhledem k mé lenosti vyhodnotím že to je příspěvek naprd a psát jej nebudu ...
Já myslím, že tady nikdo nikoho nechce omezovat v psaní příspěvků. Jsme snad dospělí lidé ( aspoň někteří ) a dokážeme sami posoudit, jestli chceme na některý příspěvek reagovat nebo ne. Možná snad ty jednoslovní příspěvky jsou opravdu zbytečné. :roll:
čtv říj 26, 2006 7:18 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Je to fakt.
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
pát říj 27, 2006 12:41 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Jozef Dojčar píše: Možná snad ty jednoslovní příspěvky jsou opravdu zbytečné. :roll:
Jj





:lol: :lol: :lol:
ned říj 29, 2006 1:43 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jen tak pro zajímavost....14 dní jsem se nestaral (nestíhal jsem) o nově registrovaný členy...a teď jsem smazal 75 černých spamerských duší.Až mě z toho klikání bolí ruka.
Takže teď nás je o 75 míň, tedy 234.
pát lis 03, 2006 8:23 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

david píše:Jen tak pro zajímavost....14 dní jsem se nestaral (nestíhal jsem) o nově registrovaný členy...a teď jsem smazal 75 černých spamerských duší.Až mě z toho klikání bolí ruka.
Takže teď nás je o 75 míň, tedy 234.
A podle čeho poznáš že maj černý duše :?: :lol:
sob lis 04, 2006 12:58 am

-zs-
Příspěvky: 185
Registrován: ned bře 05, 2006 8:26 pm
Bydliště: Město piva
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

david píše:Jen tak pro zajímavost....14 dní jsem se nestaral (nestíhal jsem) o nově registrovaný členy...a teď jsem smazal 75 černých spamerských duší.Až mě z toho klikání bolí ruka.
Takže teď nás je o 75 míň, tedy 234.
A co třeba tendle mód?
http://www.phpbb.cz/modules.php?name=Fo ... pic&t=4819
sob lis 04, 2006 10:17 am

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti