V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Suhlasite s navrhom noveho tematu?

ANO
19
76%
NIE
6
24%
 
Celkem hlasů: 25

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

som rad ze sa vam to paci ;) som to tu chcel uz dat davno...ale proste komenty ze je to forum na pisanie a nie na fotky tak ma to trosku odrazilo nato mysliet ;) ale ako vazne ked pozeram ine fora...je tam kvantum fotiek a to funguje :) tak som to skusil a zatial to ma nadej ;)
pát říj 30, 2009 12:23 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

"v pokecu pod ty tři temata... přidat ještě jedno vlákno třeba Uživatelská sekce
a k tomu malým dopsat info ... vaše galerie, downloady,návody, ..."
S tím by se dalo souhlasit ;-) V příštích dnech to tedy zrealizuji;-)
sob říj 31, 2009 3:50 pm

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

Dakujem vsetkym moderatorom...ucasnikom a vsetkym komu sa to pacilo....a najme davidovi za jeho potvrdenie toho tematu...dakujem vam velmi pekne.....aspon jedna velmi potesujuca sprava na dnesok....lebo aj ked viem ze to tu fakt ale fakt nepatri ale aspon chcem aby ste vedeli ako ma potesila ta sprava...tak dneska....rostataruka...boli ma zub neskoutocne...chory som jak pes...a najhorsie ze sme sa rozisli s frajerkou co sme mali 1 rok a 5 mesiacou :cry: :cry: :cry: ale aspon tu ludia na fore ma vedia potesit...mam vas rad...a koniec OT
sob říj 31, 2009 9:11 pm

Vladimír Vychytil
Příspěvky: 23
Registrován: sob zář 12, 2009 10:29 pm

Příspěvek

ja su také pro Vladimír Vychytil Brno
úte lis 03, 2009 8:17 pm

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

tak si ju urob :D
úte lis 03, 2009 8:42 pm

Uživatelský avatar
V8 Stano V8
Příspěvky: 624
Registrován: pon srp 02, 2010 9:02 pm

Příspěvek

nechcem zakladat nove tema tak to napisem sem.Mohlo by sa spravit tema ako skupinove foto kamionov myslim nieco ako take( http://www.camions-passion.net/t663p90-duos ) myslim si ze su tu ludia ktory fotia kamiony ako ja :D a maju skupinove foto kamionov a nevedia kde do ktorej skupiny dat fotku.Tak ak Admini budu mat zaujem spravit nove tema tak budem rad a ak nie tak pochopim.
ned led 01, 2012 7:49 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Copak někde není téma (v netechnickým pokecu) "Obrázky trucků" nebo něco takovýho? Hledej hledej...já jdu banovat a napomínat (grrr), na tohle ted nemám čas bohužel:-(
ned led 01, 2012 7:59 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

Měl bych takovej návrh, kterej mi leží v hlavě a nemůžu ho zapudit.

Nemohlo by bejt samostatný téma, či galerie s fotkama, s názvem ČSAD nebo tak nějak? Zkoušel jsem to hledat, ale nepovedlo se.

vim, že tu fotky jsou různě poházený, jak ve značkách ta různě v galeriích. Strašně pěkně se na to kouká, ale řikám si, že by to chtělo nějak se sumírovat do jednoho. Protože tu určitě jsou fotky který jsem neviděl, stejně tak další.

Je to jenom takovej návrh, tak kdyby se chtělo, myslel jsem, že by to mohlo bejt ku prospěchu věci
ned pro 30, 2012 8:16 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

no takovéhle téma by si určitě zasloužilo pozornost
2x Nissan atleon 210
ned pro 30, 2012 8:26 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jedno výborný a obsáhlý téma na čsad má Honza (Samer) na svejch stránkách http://www.liaznavzdy.cz/csad.php ale to jistě všichni vědí....

Vlastní vlákno o Čsad ?? kde? v netechnickejch bo v uživatelskejch??
To je podle mě nereálný....a vzhledem že fotky aut a věcí okolo čsad jsou rozstrkaný od liazu přes tatry po volva, renaulty ..v netechnickejch apod....
tak i kdyby se udělalo samostatný vlákno bude těžko někdo schopnej to všechno dohledat a překopírovat do jednoho vlákna...

a víc kloudnejch informací a fotek než má Honza na stránkách stejně nebude... akorát se bude spousta věcí opakovat...maximálně bude navíc pár fotek...a nějaký OT .....a časem vlákno zmizne někde na další stránce...
ned pro 30, 2012 9:43 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

tak já jsem měl tak trochu představu že by tam i přispěli lidi svejma zkušenostma a zážitkama a tak
2x Nissan atleon 210
ned pro 30, 2012 10:26 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

jop to jsem měl taky na mysli...
ned pro 30, 2012 10:34 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

no, skoda, kdyz jsi to napsal ze zacatku, myslel jsem, ze by to mohlo bejt dobry tema plny fotek a zajimavosti.... akorat ze se to asi zase zvhrne v tom, kdo kde krad za totace naftu a bude trvat tak pul stranky nez tam zacne rozumovat sibr ze v csad se ridici meli umet branit za sva prava :cry:
pon pro 31, 2012 9:08 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kolegové moderátoři, já se obávám, že stejně když jim to zakážeme (nebo nedoporučíme), bude to v nich hlodat. Sice s Váma moderátorama z větší části souhlasím, ale stejně bych to zkusil. Přinejhorším to zapadne. A jaký si to udělají, takový to budou mít, když se budou chtít hádat se sibrem ci jinym sibrem, budou si to tam zasirat "sami".

Takže zkuste založit téma asi netechnických tématech (nevim kde jinde). A koukejte si tam udržovat klid a pořádek. Ať tu pak zase někdo nebrečí, že "to svět nežral", že jsme si dovolili to zamknout či nedejbože smazat ;-) OK?
pon pro 31, 2012 12:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti