V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Odpovědět
Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

tak pravidla z jedneho truck fora...

Pravidla slušného chování

Pravidlo č.1:
Za vaše příspěvky zodpovídáte pouze Vy!
Behind your due be reponsible for only you!

Pravidlo č.2:
Na tomto fóru je zakázaný warez!
Upon this forum is forbidden warez!

Pravidlo č.3:
Respektujte administrátory a moderátory tohoto fóra!
Respect administrators plus moderators hereof forums!

Pravidlo č.4:
Nepište vulgární, rasistické, neslušné a podobné příspěvky.
No write vulgar, racist, indecent and all that jazz due.

Pravidlo č.5:
Je zakázáno si do podpisů dávát odkazy na Vaše stránky, fóra aj. s výjimkou povolení admina.
Is off limits to the signatures gives references to your site, forums aj.

Pravidlo č.6:
Než položíte dotaz či založíte téma, využijte funkci vyhledávání. Je možné, že Váš dotaz či téma již existuje.

Pravidlo č.7:
Pečlivě si rozmyslete do jaké sekce Váš příspěvek opravdu patří! Nedbalé přispívání je považováno za SPAM!

Pravidlo č. 8:
Pokud administratoři udělají krok třeba jako zabanování udělení Upozornění uživateli a další tak nemusí zveřejňovat důvod.

Pravidlo č. 9:
Nepoužívejte hodně smajlíku stejného charakteru, jinak vám je někdo adminů, umaže. Maximálně 3 smajlíky stejného druhu!

Pravidlo č. 10:
Je zakázáno psát do stahování map a tak dále jedině když tam bude pomoc,pokec,info... atd. jinak na to máte všeobecný topic POMOC

Pravidlo č. 11:
Je zakázáno!!! Kopírovat odkazy věcí co jsou zde na fóru na download na svoje stránky, a už vůbec ne na fóra! Ten kdo toto bude dělat dostane bez milosti ban!

Pravidlo č. 12:
Je zakázáno!!! Tahat na fórum rodinu to znamená jako třeba: při nadávání napadat uživatelovu rodinu a přátele. když toto uvidím máte hned varování někdy i ban! Tak že bych vám radil netahejte na fórum soukromí, a už vůbec ne rodinu.

Pravidlo č. 13:
Je přísně zakázáno, dávat na forum nějaké odkazy druhých for hlavně o hře 18 Wos Haulin s výjimkami udělenými adminem.

Pravidlo č. 14:
Necitujte příspěvek pod který bezprostředně přispíváte. Je jasné, že odepisujete na něj. Pokud chcete odpovědět na starší příspěvek v tématu, tak použijte citaci.

Pravidlo č. 15:
Administrátoři mužou změnit uživatelovi nick (Jméno). Z důvodů. Vulgárního nebo sprostého názvu. Administrátor nemusí na tuto změny uživatele upozorňovat.

Pravidlo č. 16:
Obrázek v Avataru může být velký maximálně: šířka 150 pixelů, výška 150 pixelů. Velikost souboru maximálně 61kB. Větší nebo objemovější obrázek vám forum nepovolí. Dále v "Avatarech" Nesmí být žádné obrázky ve smyslu reklamy a podobně. A také nesmí být avatary pohoršující mládeži, to znamená žádné nahé ženy a podobné věci ve smyslu i nádavek tu nesmí býti!

Velikost obrázků na foru nesmí překročit velikost 640/480.

Pravidlo č. 17:
Je zakázané napadat uživatele a to jak slovně tak i písemně, obzvlášť vedeni fóra!

Pravidlo č. 18:
Spammerství se bude trestat, že budou dočasné bany na uživatele s prohřeškem, podle výše Spammování buďto na týden, nebo na 14 dní o tomto rozhodne-nou Administrátor-ři. Není jejich povinností oznamovat důvod svého činu. Po 5. zabanování bude uživatel trvale zabanován.
(>>> Za Spam je považováno vkládání nevyžádaných, obtěžujících či nerelevantních příspěvků do témat diskuzí a chatu. Za spam je též považován příspěvek obsahující pouze jedno slovo nebo pouze smajlíky.


Spam is considered for insertion unsolicited, annoying and irrelevant contributions to the debate and chat. Spam is also considered spam message containing only one word or only smilies.


Lo spam è considerato per l'inserimento indesiderate, fastidiosi e irrilevante contributi al dibattito e chat. Spam è considerato anche il messaggio spam che contengono una sola parola o smilies solo.


Spam ist zur Aufnahme als unerwünschte, lästige und irrelevant Beiträge zu der Debatte und chat. SPAM gilt auch als Spam-Nachricht, die nur ein Wort oder nur Smilies.


Spam jest uważany za dodanie niechcianych, irytujących i nieistotne wkład w debatę i chat. Spam jest również uważane za spam wiadomości zawierających tylko jedno słowo lub tylko uśmieszków.

Pravidlo č. 19:
Je přísně zakázáno propagovat nacistické symboly, nacismus samotný, věci stylu gothic, emo a podobné věci v tomto smyslu!
Neuposlechnutí varování od Moderátora či dokonce Admina, se trestá okamžitým banem.

Pravidlo č. 20:
Nesmyslné používání smajlíků typu v místnosti chat je považováno za SPAM a tím i porušení pravidel fóra. Stejně tak i napadání uživatelů, vysmívání se použitým Nickům uživatele a ostatní věci porušující pravidla 1 - 20. Dle velikosti prohřešku se bude trestat varováním popř. BANem hřešícího uživatele.

Pravidlo č. 21:
Uživatelé tohoto fora jsou povinni umístit do screenů vozidel umístěných do sekce download vodoznak, který bude obsahovat název fora ve stylu :forum.truckgames.eu, dále jsou povinni umístit vodoznak ve stejném stylu a zároveň i nick majitele screenu u věcí focených v programu Zmodeler. Označení MUSÍ zasahovat do vozidla nebo součástky na screenu. Screeny bez vodoznaků budou i s odkazy na stažení bez varování a upozornění smazány.

Toto pravidlo platí pouze pro uživatele tohoto fora z české a slovenské republiky. Ostatní zahraniční uživatelé dostávají výjimku.


Pravidlo č. 22:
Uživatelům tohoto fora se z bezpečnostních důvodů ZAKAZUJE v sekci chat a v běžných příspěvcích udávat svá ICQ čísla, čísla mobilních telefonů, adresy, emailové adresy a ostatní soukromé informace vedoucí k možnému zneužití. Pro tyto věci jsou určeny pouze soukromé zprávy.


Pravidlo č. 23:
Uživatelům se nepovoluje používání červené a zelené barvy v přímo psaných příspěvcích. Tyto barvy jsou vyhraženy pro opravy příspěvků vedením fora.

Users will not allow the use of red and green colors in direct written contributions. These colors are reserved for the repair of contributions led forums.

Użytkownicy nie pozwoli na korzystanie z czerwonym i zielonym kolorów bezpośrednio na piśmie. Kolory te są zarezerwowane dla naprawy składek doprowadziły forum.


Pravidlo č. 24:
Na stránkách tohoto fora je ZAKÁZÁNO zakládání virtuálních firem s názvy skutečných firem jezdících po silnicích Evropské unie. Případné založené virtuální firmy budou smazány bez upozornění.

Stron tego forum jest NIE tworzenie wirtualnych przedsiębiorstw Nazwy rzeczywistych firm opartych na drogach Unii Europejskiej. Wszelkie wirtualnych przedsiębiorstw opartych zostaną usunięte bez uprzedzenia.

The pages of this forum is NOT creation of virtual companies with the names of actual companies driven on the roads of the European Union. Any virtual based businesses will be deleted without notice.


Pravidlo č. 25:
Podpisy uživatelů budou maximálně obsahovat JEDEN obrázek o max velikosti 600/280 a případný popis jednou větou na jeden řádek.


Pravidlo č. 26:
Toto forum je české, tudíž se povoluje pouze ČEŠTINA A SLOVENŠTINA. Nepoužití češtiny a slovenštiny v topicech fora bude považováno za spam.

This forum is Czech, and therefore only allows CZECH AND SLOVAK. Discarding the Czech and Slovak drowning forum will be considered spam.

To forum jest język czeski, a tym samym pozwala tylko na CZECH I SŁOWACJI . Odrzuty Czech i Słowacji utonięcia forum będzie uznana za spam.
pon lis 09, 2009 6:22 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Obávám se že přísnější pravidla a BAN problém nevyřeší. Už jsem nad tím několikrát přemýšlel. Ikdyž dáte BAN na IP,mail,nick apod, stejně se sem ten uživatel dostane s jinym mailem, jinym nickem a z jinýho kompu. Už to tu bylo. Viděl jsem to i jinde "Vyhodíš ho dveřmi, vrátí se ti oknem". Krom toho někteří mají těch IP desítky až stovky - to by se někdo upsal a uklikal. A za přísných pravidel bych moderátora stejně nedělal, neboť bych sázel jednu červenou kartu za druhou a musel bych se pak s uživateli hádat zda to bylo oprávněně nebo ne (což se v jisté podobě dělo doteď ohledně oprávněného nebo neoprávněného smazání nějakého OT v různých vláknech).
Moje rozhodnutí asi nezměníte ,chci mít klid.
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
pon lis 09, 2009 6:36 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tatracyber: Ač bych rád změnil Tvé rozhodnutí ( ;-) ), plně Tě chápu a respektuji Tvé rozhodnutí. Nicméně řeším tu celkově problém "upadající kvality" fóra.
pon lis 09, 2009 6:44 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

poděkuji zde tatracyberovi za jeho práci a přeju zbytku mnoho sil do pokračování. snad se z toho nestane všivá drbárna i když na vlastní kůži vim, že stačí málo.
pravdou je , že jsem sem původně přišel a následně se vracel z jiných důvodů než jsou dnes sekce jako třeba netechnická a technická témata. přišlo to s lidmi a asi to bylo nutný.
nicméně i přes to, že toho mám taky dost, nikdy sem nepřestnu chodit a číst to co mě zajímá. pubertálních výplodů se nevyvaruje žádnej web ani forum.
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pon lis 09, 2009 7:13 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

no snažil jsem se být objektivní a hledat řešení když někdo jezdil Tatru a byl s něčím nespokojen snad smí o tom něco napsat má chyba že jsem nepochopil že se to zde nenosí tak se omlouvám a sypu si popel na hlavu že mi to trvalo tak dlouho než jsem to pochopil.
dobře nejsem vítán chápu to a děkuji všem co mě snad pochopili takže všem přeji hezký zbytek roku a zbohem :wink:
měl bych jen jedno přání rád bych si tak nějak ponechal uživatelskou sekci pokud by s tím nikdo neměl problém??
pon lis 09, 2009 7:20 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vrtá mi hlavou, jak a zda provést to zpřísnění dodržování pravidel. Asi to bude nutné, ale ještě přemýšlím.

Nicméně, konkrétně s uživatelem Roadtrain jsem nenarazil na porušování slušného chování, či porušování pravidel fóra. (Pokud jsem to přehlédl -což je klidně možné- pošlete mi SZ). A prot se táži, jak a podle čeho posuzovat případné bany a varování.

Tímto i vyjadřuji, že nemám problém se soukromou sekcí uživatel Roadtrain .
pon lis 09, 2009 9:03 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Pro Roadtraina: Musím říct, že jsem s tebou docela často souhlasil, ale osobně bych to napsal jinak. Já jako největší problém vidím, že musíš mít za každou cenu poslední slovo. A když se najde někdo další takovej, pak je z toho několik stránek tlachání o ničem, navíc, když je to často OT.

Pro adminy: Není lehký vymyslet způsob, jak udržet pořádek. Jedno řešení mě napadlo, ale není ideální. Až bude nejhůř, může přijít vhod. Uživatele, kteří porušují pravidla nemilosrdně vyhazovat z fóra (systém varování není špatný nápad). Aby ale uživatel, jak se říká, nevlezl zpět oknem, tak zavést pravidlo, že každý nový uživatel může být aktivní až za měsíc (nebo raději ještě dýl) od své registrace. Pak může začít zase otravovat, ale aspoň bude nějaký čas klid. Možná se pak bude krotit. A když bude nejhůř, tak se může příjem nových uživatelů stopnout úplně. Toto opatření se sice dotkne všech, ale kdo má zájem, ten si snad je ochoten počkat. Otázka je, jestli by vlastně Davidovi vadilo, že by se přísun nových uživatelů tímto omezil. Začínám mít pocit, že ve stávajícím složení adminů, kdy Tatracyber odešel, se začínáme blížit kapacitě tohoto fóra, kdy se to tu dá ještě zvládat. Jinak je mi líto, že Tatracyber, Hynek atd. to tu balí, ale bohužel jejich rozhodnutí chápu. Taky mě tu nebaví každý den zjišťovat, že místo informací o novým FL Tatry si přečtu hádku na téma, co je lepší.
pon lis 09, 2009 11:48 pm

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

A co takhle nejaka certifikace.Nebo neco takoveho?Ze by proste mohli vkladat prispevky jen ti za koho se nekdo zaruci,o kom se vi kdo to ve skutecnosti je atd...Taky me nebavi neco hledat a najit 4-5 vlaken na jedno tema ktere zalozil nekdo kdo se pred 5ti minutama registroval,napsal neco ve smyslu "Potrebuju pomoct s tim a s tim Honem honem blabla kecy kecy" a to je jeho prvni a posledni prospevek. I kdyz by to bylo dost slozity,asi by nebyla sranda certifikovat nebo nejakym zpusobem upravit nejakych 1000 uctu,tak by to mozna k necemu bylo.Procitat by mohl kazdy,ale jde o to ze by sem nepsal kdekdo cokoliv.
...Moje práce je mým domovem...
úte lis 10, 2009 3:52 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Me jenom udivuje ze tohle vsechno se tady rozpouta po tom ,kdy nekolik jedincu rekne svuj negativni nazor na Tatru. Pokud jeden provozovatel Tatry rekne ze zahranicni vozy jsou srace a jejich ridici navoneny samponci tak se nic nedeje a pokud se mu odpovi ze ne pro kazdyho je Tatra best,tak uz se vymejsli jak zakazat pristupy,mazat,cenzurovat. Proc by ve vlaknu Tatra nemohlo byt porovnani Tatry s jinyma znackama a zkusenosti ridicu? Do me se na Scaniackym vlakne reje fest a chodim za nekym z moderatorum at to smaze? A ze se to nekdy stoci jinam nebo dojde k ostrejsi vymene nazoru? Vy kdyz sedite v hospode tak udrzite celej vecer jedno tema nebo na sebe nezvysite v ramci argumentace hlas a za chvilku je klid? Nesouhlasim se zadnyma sprostyma utokama,nadavkama,za to klidne vloucit,ale kdyz si myslim ze nekdo keca kraviny a napisu mu ze keca kraviny tak na tom se mi nezda nic spatnyho,vzdyt forum je diskuzni a to je od slova diskutovat. Proste co clovek to nazor.
úte lis 10, 2009 4:40 pm

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

Hroch: Tady nejde jen o tu Tatru...Ja sam to tema treba zas moc casto nesleduju ale se+ou me i jinaci veci v jinych tematech(skoro ve vsech).At uz jde o zbytecny kecy,nicnerikajici prispevky a pak i nijak uzitecne hadky. viz. Ty a Globe :lol: :wink:
...Moje práce je mým domovem...
úte lis 10, 2009 4:48 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Dobre ale neni to forum DISKUZNI? Pokud nekomu nenadavam do cu.... ale jen reknu nazor na vec tak co je na tom spatnyho? A ze v netechnickych tematech do sebe rejem? Jdes sem aby sis odpocinul a pokecal nebo ne?
úte lis 10, 2009 5:07 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Dezzick: dyt my se s blondynkou nehadame, jen obcas trosku postouchnem :) (kazdopadne se Hrocha ted musim zastat, s tou Tatrou ma naprostou pravdu, tatrovacky vlakna mi prijdou jako vosi hnizda a casovane bomby :))

...a co se tyce "uprav" na foru... nezda se mi uplne jako spatnej napad ta "certifikace" ... tzn. nejakym zpusobem overeni totoznosti osoby pisatele... samozrejme ne na celem foru, to by forum prislo o spoustu prispevatelu... ale co takhle ho rozdelit na otevrenou a uzavrenou sekci? Nejak, vhodne a citlive....
úte lis 10, 2009 5:14 pm

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

Hroch a Globe: Vsak ja to nemyslel spatne...Priste asi budu muset nahodit vic smajliku :wink: :wink: :lol: :lol:
...Moje práce je mým domovem...
úte lis 10, 2009 5:15 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

zbytečné téma smazat :lol:
já vám poradím protože vidím že poněkud tápete jestli mohu teda.
zaved te body za proserfovaný čas.to znamená když příjde někdo nový tak bude mít nula bodů tím bude omezen že denně nebude moci napsat více jak např.5 příspěvků do doby než nazbírá např.100 bodů.po dosažení této hranice se mu uvolní přístup na forum na 100%.pokud ovšem bude psát sprostě napadat,urážet jiné účastníky body mu odeberete a začne znova od nuly.v dnešní době kdy je zde registrováno pomalu 4000 lidí nemá smysl něco zakazovat hledat ip adresy atd.
tohle je podle mě jednoduchý a účinný způsob a na jistém servru funguje dokonale.
Naposledy upravil(a) roadtrain dne úte lis 10, 2009 5:55 pm, celkem upraveno 1 x.
úte lis 10, 2009 5:48 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

No s tou Tatrou má podle mě Hroch určitě pravdu. Pro pisatele v tom tématu je Tatra prostě svatá a nesmí se tam nic jiného než jí chválit a zastávat se jí. A díky těm ortodoxním vyznavačům Tatry vznikají ty hádky, protože si nedokážou připustit, že ne všechno je na Tatře best :?
Toť můj názor na tuto sekci. A o firmách a dopravcích se ani nebudu zmiňovat...
BES - běs
úte lis 10, 2009 5:51 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů