V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Odpovědět
Helena

Příspěvek

Použít ano, ale ne jet podle 561. Kdybys víc přemejšlel a míň psal, tak uděláš líp. Uvědomuješ si, že dáváš nějaký rady, podle kterých se třeba někdo bude řídit? Je to sice Pokec, ale spousta lidí věří tomu, co píšeš.
pon lis 16, 2009 3:32 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

když musíš použít kolečko tak podle čeho má jet v zemi EU podle AETR :?: tak bud platí jedno nebo druhé mi osobně a někde to zminuji policista jasně řekl že to musím používat a dodržovat to co dodržovat musím tak co mám dodržovat začínám být z vás odborníků mamlas :?
pon lis 16, 2009 3:39 pm

Drak
Příspěvky: 697
Registrován: stř dub 23, 2008 6:19 pm
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Roade, ty máš neskutečnej talent všechno převrátit. V každým vlákně, do kterýho vlezeš, se po pár tvých příspěvcích úplně otočí téma dojinam a vznikne z toho hádka, kdo za to zas může, že je fórum zasraný příspěvkama s užitečnou hodnotou rovnou nule. Zkus radši popřemýšlet o tom, jestli je vhodný kafrat hned do 90% threadů a všude rozdávat moudra. Toliko zkušeností tu nemá snad nikdo, aby věděl všechno, na co se kdo zeptá. Kolikrát to, co vypustíš z klábosnice je taková hovadina, že člověk neví, jestli se má smát, nebo plakat. Pokud se někdo ptá, tak prosím odpověz jen na to, co doopravdy víš a seš si tím jistej. Uvidíš sám, že averze části osazenstva vůči tvým příspěvkům dost klesne.
Tohle fórum jsem měl rád, čerpal jsem tu dost informací, který mi dost pomáhaly ať už v práci, nebo při restaurování veteránů, ale poslední dobou už sem chodím spíš ze setrvačnosti, než pro čerpání nových informací, který se tu už moc neobjevují. A největší vinu na tom mají právě lidi, co plantají nesmysly ve snaze být za hvězdu a potom zhnilí, co nedokážou užít čuplik hledat a omílají se furt stejný věci dokola.
http://www.drakk.eu
http://www.dentalnihygiena.com

Je těžké být debilem, neboť konkurence je vysoká.
pon lis 16, 2009 5:19 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Musím se Roadtraina zastat. Podle mě sem poslední dobou píše celkem rozumně a komu jeho přizpěvky vadí? Tak proč je čtete?
BES - běs
pon lis 16, 2009 6:23 pm

Helena

Příspěvek

Bohužel jsem už jeden jeho příspěvek smazala, ale ve třech příspěvcích v Dodávky a AETR tvrdil přesvědčivě, že musí řidič dodržovat soc. předpis. To mi bylo trochu moc.
pon lis 16, 2009 6:38 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Je fakt, že na tohle by měl reagovat někdo, kdo to ví na 100% (otes, tachoscan, pedroKV) aby se v tom neudělal zmatek, leč si myslím to samé co Roadtrain.
BES - běs
pon lis 16, 2009 6:45 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

dobrá Helen udělal jsem zdřejmě chybu a to musíš reagovat tak jak si reagovala to prostě nejde napsat normálně HELE ROAD MÁŠ TO BLBĚ MÁ TO BÝT TAK A TAK a pak že já jsem vůl no jistě když moderátor reaguje neadekvátně :!:
at se na mě nikdo nezlobí pokud vám ležím v žaludku tak fajn klidně mě tu zrušte ale než mě zrušíte zamyslete se nad tím kdo dělá dusno já říkám já ho UDĚLÁM TAKY ale někdy mám dojem že to dusno vytvoří pár pořád stejných jedinců s jistou mocí něco máznout a než to máznou tak se musí předvést a ohřát si polívčičku vemte si příklad z mc.cvoka a fraankiho to jsou pohodáři a dá se s nima pokecat a zavtipkovat.jnak to pak založte na tom že polož otázku a vyčkej odpovědi ODBORNÍKA :!:
pon lis 16, 2009 6:47 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

No tak roade , nedělej z komára velblouda :lol: je fakt že když jen tak krafeme , neměli by jsme nikoho přivect do průseru , ono sem chodí dost lidí i pro opravdu fundovaný odpovědi , ale kdo tu neudělal žádnou botu , že ? Tak se nečil :lol:
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
pon lis 16, 2009 6:52 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

ne já se nerozčiluji já jsem flegmatik ale mám rád když se to řekne na rovinu a jedná se pokud možno fér.
přeci jen zítra je to 20 let od navrácení SVOBODY SLOVA :wink: :stavka: a já těmy klíči cinkal a jsem tomu rád
pon lis 16, 2009 6:56 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

ale oni měli hole v ruce :twisted:
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
pon lis 16, 2009 6:59 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

ještě že tak :wink:
pon lis 16, 2009 7:05 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

asi sem nedonošenej...nechápu vo co tady furt gou a komu :?: :?: :think: :smich:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon lis 16, 2009 10:41 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

to by mě taky zajímalo :?:
úte lis 17, 2009 7:34 am

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti