V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Odpovědět
mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

někteří v tom evidentně budou pokračovat. počet příspěvků poskočí a je to.
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
úte lis 10, 2009 7:31 pm

nomerad
Příspěvky: 1355
Registrován: úte zář 12, 2006 8:46 pm

Příspěvek

david: nejde jen o obsah příspěvků. To, že někdo kritizuje Tatru, není ještě důvod k mazání příspěvků. Jde spíš o formu, kterou jsou argumenty prezentovány. A tady se projevuje neskutečná hrubost, zloba, až se jeden diví, kde se to vtěch lidech bere.
Jen pro zajímavost pár citací z dnešní nadílky: "vosle..., prober se..., jsou to všechno kecy..., máš tupý řeči..." Nejsem slečinka z cukru, ale tohle tu dřív nebejvalo a nemám na to náladu.
Tyto "přispěvatele" mám přečtený. Jsou to zastydlí suverénní puberťáci, ze kterých sebevědomí prská na všechny strany. Za volantem jsou takoví lidé mistry klaksonů a zdvyžených prostředníčků. Holt, styl diskuze ála Novinky už dorazil i sem.
úte lis 10, 2009 8:26 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Přesně tak jak píšeš...............................
úte lis 10, 2009 8:29 pm

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

Najhorsie na ludoch je...najme na slovakoch cekoch a polakoch....su vsade..ale najme unas to ze : Zavidia, chcu druhemu zle, myslia len na seba, predvadzaju sa, namysleny, .... takych ludi mam v PC !!! :!: :!: :!: a takych je tu bohuzial dost...a prenich sa to tu dosiera
úte lis 10, 2009 8:33 pm

Štolfa V.
Příspěvky: 574
Registrován: ned říj 05, 2008 8:22 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Tak když už sme u té Tatry taky bych se rád vyjádřil: To že někdo tuhle značku někdo nemá rád nebo mu nevyhovuje beru,já sní vyrostl a dnes mě živý.Tak jako si např. Hroch šolíchá svoji Scanii, já to samé dělám u Tatry ve svém volnu které musím dělit mezi rodinu a auto protože mám to štěstí a práce je mi koníčkem, a potom se dočtu že takový člověk je fanatik udržující starou vranu a bez obálky neprojde STK ! Je velký rozdíl mít auto přidělené a nebo se ho pořídit za své a sehnat pro něj práci která to utáhne.Tím chci říct že spousta takových jako já by ráda vlastnila Euro XX ale finančně je nedosažitelné a když sem tohle všechno zmínil v jednom příspěvku bylo to jako hodit hrách na stěnu a pořád dokola bla bla.
Nepatřím mezi přispěvatele za každou cenu, ale na tohle forum sem se registroval asi po roce a púl anonymního prohlížení, protože tu byla parta lidí která byla ochotna přispět nebo poradit s praxe bez urážek a osočování.
Vím že problém to neřeší to jenom na vysvětlenou od "fanatika"
Jinak chci věřit tomu že Tatracyber svúj postoj ještě přehodnotí,protože práci odváděl dle mého výborně
úte lis 10, 2009 9:16 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Přesně tak , já to vidím stejně . Je mi úplně jedno , jestli bude někdo hanit Tatru , ať , je mi to fuk , každej kdo jí chce mít si ji může koupit, ale ROADE , tvoje příspěvky jsou tak 3x opakující se dokola ....pochop, že když to napíšeš všechno 5set krát , už tím lidi jen štveš. Nenašel jsem asi víc než pět příspěvků kdy bys opravdu něčím přispěl.Jinak jenom haníš a haníš . Já ty tvý italský kočáry léta prodával a přál bych ti , opravdu , aby to auto bylo tvoje a věř tomu , že bys na to najednou koukal úplně jinak . Každý auto má svoje , žádný není na 100% , ale ty se do Tatry dle mne chodíš jen hádat . To je můj názor .
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
úte lis 10, 2009 9:50 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nero:...že každý nový uživatel může být aktivní až za měsíc (nebo raději ještě dýl) od své registrace.
- technicky celkem proveditelné. Nicméně já osobně si nejsem jistý, zda bude to mít vliv. Stejně se registrují (předpokládám) lidi, co tu delší či kratší dobu anonymně koukají.
Nero: A když bude nejhůř, tak se může příjem nových uživatelů stopnout úplně.
- samozřejmě možné to je, ale nerad bych k tomuto přistupoval. Být v pozici někoho, kdo má co říct a nemoct se zůčastnit, tak by mě to hodně štvalo. Ale technicky možné toto je.
Dezzick: A co takhle nejaka certifikace.Nebo neco takoveho?Ze by proste mohli vkladat prispevky jen ti za koho se nekdo zaruci,o kom se vi kdo to ve skutecnosti je atd.
-technicky neproveditelné. Nejsme žádný "klub vyvolených".

Globe: ale co takhle ho rozdelit na otevrenou a uzavrenou sekci? Nejak, vhodne a citlive....
-technicky asi proveditelné. Ale opět narážím na mou představu, že by se to tu nemělo kastovat na uživatele a jakési "VIP" uživatele. A pokud tedy ano, podle čeho by se posuzovalo to VIP? Počet příspěvků nic neurčuje. Jaké další kritérium? To jak je kdo komu sympatický? Uff, to by byl tenký led.

roadtrain: zaved te body za proserfovaný čas.to znamená když příjde někdo nový tak bude mít nula bodů tím bude omezen že denně nebude moci napsat více jak např.5 příspěvků do doby než nazbírá např.100 bodů
- dobrý by to asi bylo, ale je to technicky neproveditelné. Platforma na které fórum běží má jen omezené možnosti (a já ještě více omezené znalosti;-) ).
nomerad: Jen pro zajímavost pár citací z dnešní nadílky: "vosle..., prober se..., jsou to všechno kecy..., máš tupý řeči..."
-kde to je? pošli prosím odkaz. Takovéto agresivní, ponižující a útočné příspěvky budou pro příště již mimo pravidla fóra.
úte lis 10, 2009 10:13 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Toretto



Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 773

Zaslal: út listopad 10, 2009 7:23 pm Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

RE: bazilisak prosím tě tvoje chytré keci si nech na to až se u pana Horky zastavíš a zjistíš na co to na té kapotě je! (teda jestli vůbec bude mít chuť se s tebou bavit)

-Nechápu!!! , ba přímo mě serou lidi kteří pomlouvají práci jinejch a hlavně komentují něco o čemž vůbec netuší na co tam je!

-viz nádechy na kapotě!!!

-komentuješ něco o čemž se domíváš na co to vlastně je a přitom tady Milana napadáš vosle
- mě by zajímalo, jestli jsi mimo tupejch řečech na netu někdy něco vyrobil nebo udělal
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
úte lis 10, 2009 10:19 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Jeden z příspěvků který nestojí za reakci , ale???Nemnoží se jich tu nějak moc ???Založte místnost CHCETE SE HÁDAT ??A je to , tam si to může každej vyřešit a jinde bude klid :lol:
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
úte lis 10, 2009 10:21 pm

nomerad
Příspěvky: 1355
Registrován: úte zář 12, 2006 8:46 pm

Příspěvek

úte lis 10, 2009 10:22 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

mc.cvok+nomerad: smazáno.


Jdu s moderátorama udělat nový pravidla a budeme tu krutě a nemilosrdně udržovat klid. Pokud je někdo ochoten si vzít i třeba jen jednu sekci na starosti jako moderátor, ozvěte se mi, děkuji.
úte lis 10, 2009 10:36 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

david: k tomu co jsem psal o deleni.. tak se to vztahovalo k Dezzickovu napadu s "certifikaci" .. takze je to pase :) Leda to jeste nejak spojit s tim, co psal roadtrain.. coz je taky technicky neproveditelne vlastne :) Kazdopadne to nemelo bejt VIP/neVIP.. tech "pracovni oznaceni VIP" by mela byt v me predstave drtiva vetsina, "pracovni oznaceni neVIP" jen velice novi uzivatele, s minimem prispevku a problematickym chovanim.
úte lis 10, 2009 10:37 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Globe, už to chápu...a už to zní líp. Jen zase přemýšlím, jak to provést...a jak to provést tak, aby s tím bylo co nejméně práce. S novými pravidly budou totiž už jen nároky na údržbu tipuju dvojnásobné. A s tímto by nároky ještě vzrostly. Nechci hledat důvody proč to nejde.... ;-) Jen přemýšlím co a jak je reálné uvést do provozu.
úte lis 10, 2009 11:02 pm

Helena

Příspěvek

Já jsem pro přísnej pořádek a začnu asi tím, nebudou-li se 3 příspěvky za sebou držet tématu, budu mazat, nebo bude-li to zajímavý OT, přesunovat a dělat z toho nový téma. A začnu tím, že založím téma Řidič angličáku versus Slepice :D .
stř lis 11, 2009 12:58 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

no a ja teda zalozim tema "Helena, ktera do vseho taha erotiku" ... a budes si tam psat eroticky sama pro sebe :D a uz konec OT...

David: mno nevim, zkousel jsem o tom premejslet.. a celkem zajimavej system ma Aukro, ze ti poslou dopis s autorizacnim klicem.. ale pro tebe je blbost abys posilal tisici nebo kolika lidem dopis... takze to udelat nejak podobne, ale jinak :D :D
stř lis 11, 2009 2:57 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti